Anim wheel.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Demzsi#0941«

Ötleted leírása

» A dolog nem újkeltű. Tök sok jó anim van a szerveren, amik szituációkhoz vannak kötve. Menő lenne, ha lenne egy anim wheel, amin az animpanelban "kedvencnek" jelölt animok jelennének meg. Így sokkal gyorsabban tudnánk elérni szeretett animációinkat, ha nem tudnánk az összes parancsát fejből. Egyszerűsítené az és folyékonyabbá tenné az rp-t nem lenne animáció keresés, miközben pörögnek a dolgok. Már San Andreasban is láttuk a dolgot és ott is működött. Nem látom okát, itt miért ne használhatnánk. Igen, tudom, hogy van kedvenc animok fül a /anims-ban, csak az ablak kitölti szinte az egész képernyőt. Tényleg menő lenne.«


Csatolmányok

» -«

Egyéb megjegyzések

» Attesz ellopta az uzsipénzem. :c«



 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:395
find out ic
Igen, igen, igen. Nagyon sok helyzetben könnyítené meg a dolgot, hogy ne kelljen animot keresni egy adott szituációban.
 

Domszi

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:47
Frank Porter
Támogatom, sokkal egyszerűbben és gyorsabban lehetne animokat használni, nem lassulna le az rp mert épp animot keres az illető.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
Kell.

Mindig elfelejtem, hogy melyik hosszú ékezetes betűre mit bindeltem és a rend éber őrei félreérthetik, ha igazoltatás közben ‘/wank’-olok. :cry:
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó