Animációk továbbgondolása / X Y Z tengely

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Demzsi

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:456
Lack Elek

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Marquise Callahan/Demzsi#0941«

Ötleted leírása

» Megannyi ülés és állás animáció létezik a szerveren. Nagy kár viszont, hogy ezeknek a töredékét ha tudjuk használni. (sit3,sit5, földön ülő animok) Nagyon sok olyan anim van, amik hihetetlen jók, komoly érzelmeket, indulatokat és impulzusokat is kifejezhetnek, de olyan bugosak, hogy használva őket könny fakad a szememből. Az ötletem a következő: Ezen animációk használata tegye lehetővé karakterünk X Y és Z tengelyen való mozgatását, hogy a karaktereket pontosan ráilleszthessük a különböző padokra/padkákra etc etc. Mind RP, mind az élménykép szerkesztést sokkalta gazdagabbá tenné. Nem azt mondom, hogy a sit3 és 5 rossz animok, de megannyi lehetőség mellett nekem már kicsit kezd illúzió romboló lenni, hogy mindenki 2 vagy 3-at használ, mert annyit tud.
UI: Vannak kisebb nagyobb bugoltatások, hogyan lehet a padra csúsztatni az alternatív ülési módokat, de ezek nem mindig szinkronizálnak jól. Nekem tökéletesen ül a padon, de a többieknek a földben ül a karakter stb stb. «


Csatolmányok

» -«
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,547
-
Head of Staff hozzászólás
Erre már mi is gondoltunk, hogy több tengelyen legyen mozgatható a karakter egy animáció során, XYZ tengelyen - akár egy padra ülés esetében. Kigondolás alatt vannak a részletek, meglátjuk mit tudunk kihozni belőle. Ha megoldható, akkor mindenképp várható a jövőben. Köszi az ötletet!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó