Angela Hernandez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Angela.pngNév: Angela Hernandez
Született 06.10.1999
Függőség: szeret tudat módosító szer hatása alatt állni
Tulajdonságok
- Nagy szájú
- Makacs
- Forró fejű
- Lojális
- Bátor
- Dinamikus

Pár fontos infó
Mexikó fővárosában születtem egy elég szegény családba 3. gyerek ként és kurva sokat nélkülöztünk, mind az elnyomó kormány miatt. Apám minden munkát elvállalt azért, hogy tudja a boldogságunk fedezni. Anyám eléggé beteges volt így hol a kórházban volt hol otthon ágyban fekve az emlékeimben. A két tesóm vigyázott rám amikor úgy volt így ők voltak a példa képeim és akár hülyeségben is követtem őket. Suliban nem teljesítettem jól a közép iskolát meg vagy 2.-3. próbálkozásra sikerült. A családomat valamiért elkezdett jobb körülménybe kerülni miután járt hozzánk pár tele tetovált ember.

Cartel árnyéka
Tesómék vagy 15-16 éves voltam amikor bemutattak egy társaságnak én akkor még nem tudtam kik azok. Voltam bár bulijukon ahol nem szégyenlem, de kipróbáltam a kokaint, füvet és a craket is. Szépen lassan tanították nekem a dolgokat, hogy kell termeszteni és elő állítani a dolgokat egy szer még a lövést is gyakorolták velem. A fegyver meg akkor nem volt az én világom, mert ravasz meghúzás után azt hittem leszakad a kezem meg vállam.

Los Santos következő állomás
A cartel vezetője egyik nap behívatott magához, hogy kiküld valami amerikai városba, mert arra szeretnének terjeszkedni és megadott egy telefon számot ami fel is hívott miután landoltam.Grand Theft Auto V Screenshot 2023.11.07 - 18.29.44.06.png
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó