Amy Amber(BCMD) ---> ismeretlen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mrjeges

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
panaszkonyvj.png

Neved: Amy Amber
Játékos(ok) neve: Ismeretlen.
Panasz oka: NonRP, FUN, PG, hergelés
Panasz kifejtése: Ma dél környékén arra ment fel 1-2 BCMD tag, hogy a kórház tele van placedo-kal, hogy ők "elloptak mindent" ami teljesen nonszensz, irl ilyet nem csinálsz, script nem engedi, rp/script szerint ott a ügyeletes orvos aki előtt elkéne vinned minden lopott holmit ... gondolom irl ez a kedves társaság látott már kórházból rablókat kisétálni hátukon hordágyakkal, mikroszkópokkal, italautómatákkal meg ilyenekkel... 
Bizonyíték (kép, log, videó):

XvGEikD.png

B9YUpZT.png
Megjegyzés:Neveket nem tudunk mert maszkban voltak, de gondolom szerverlogból majd kiderül... Kb olyan 11-12 óra környékén csinálhatták ezt. Vicc kategória...
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Hali, az egyik elkövető én voltam mint Popek Harris, a másik pedig Bobson Dugnutt. Bár a PG és hergeléssel nem vagyok teljesen tisztában. Várjuk az elbírálást.
szerk: Mi az NPC-ket direkt nem kevertük bele az RP-be hisz nem szokás. NPC-vel nem RPzük, mert az egy NPC. Minden nyitva volt, és már rég kellett a Hivatalba egy italautómata. RPsen még minden ott van a hivatalban.
 

Levosz

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Bobson Dugnutt
Nekem semmi mondandóm nincsnen, Popek mindent leírt, amit én is gondoltam/írtam volna.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
[adminisztrator]Akkor én még kérdeznék, ha jól értem, akkor az italautómata eltulajdonításának az indoka az az volt, hogy:
Idézet tőle: husom:
Minden nyitva volt, és már rég kellett a Hivatalba egy italautómata.
Viszont a többi orvosi eszköz, felszerelés elvitelének mi volt az oka? Gyógyszerek, EKG, satöbbi.
[/adminisztrator]
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:674
Dexter Sosa
Annak komolyabb oka nem volt. Nyitva volt a kis szoba is, az volt a két gép amit megláttunk. Gyógyszerek RP szempontjából voltak felhozva és eltulajdonítva. A növényeket szintúgy a Hivatalba hoztuk be.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491
[adminisztrator]A hergelés részét jogtalannak gondolom, viszont a többi részét jogosnak.
A szankciót megkapjátok mind a ketten, a panaszt zárom.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó