Ameir Hajar --> Simon

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

imLaci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Ameir Hajar
panaszkonyv.png

Neved: Ameir Hajar
Adminisztrátor(ok) neve: Simon
Panasz oka: Nem tartom fairnek az eljárását.
Panasz kifejtése: Történt egy üldözés ahol a társam után mentek a rendőrők amiről tudtam ic mivel szólt nekem rádión, szóltam neki jöjjön autóker felé én oda értem szóltam megint, hogy ott vagyok ekkor eljött felém én kiszálltam tüzet nyitottam a rendőrőkre és rendőrők rám húzták a kormányt eddig nincs baj kb 150km/h-val bele durrantak a parkoló kocsiba és az enyémbe is kiszálltak és lőni kezdtek ami nekem azért érdekes mert szerintem senki nem terminátor értem elkapás a cél stb ezzel nincs baj, de nem így kivitelezni. Az eset után írtam Simonnak elküldtem a szemszögem és mondta ez szinkron volt mert a nevükön nem látszik, hogy sebződnek ezt itt nem hittem el amég arra jutottunk, hogy kér videót az esetről amit én nem láthatok mert elég ha ő látja aztán mondta később hogy feltöltik és elküldi nekem semmi válasz nem jött erről kocsihoz elnéztünk (azt mondták ha halunk egy rp-be kocsi vihető helyszínen tisztázva lett ez) ott Simon megjelent és felhoztam neki a videót itt már azt mondta, hogy nem sikerült feltölteni a videót ami számomra érdekes mert előtte a rendőrők töltöttek már fel videót illetve felhoztam, hogy ő hogyan látta a videót ha nincs feltöltve akkor volt ugye, hogy Discordon és végig is néztea specelés az már csak a végén jött elsőnek azt állította az én videóm szerint szinkron utána kér videót de ha specelte akkor nem értem a dolgokat, nem akarok senkinek se szankciót se semmit csak tisztázni a videót szerettem volna látni ennyi az egész Simon meg szerintem nem volt velem szemben teljesen egyenes ha nem is szinkron volt nem zavar ha meghalok ilyen az illegálozás nekem az admin eljárása nem tetszett a helyzetben és az én szemszögemből inkább ilyen védést ként látszódott a helyzet.
Bizonyíték (kép, log, videó): , https://pastebin.com/cgRKmQCQ#google_vignette
Megjegyzés: Nincs
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:645
Melina Wong
Helló!

Én lőttelek le az esetben. Mi még az autókereskedés sarkához értünk be te akkor már onnan lőttél ránk. Mi a lövéseidre a police activitynek hála így reagáltunk rád. Nem, nem volt 150km/h, nem, nem történt a részünkről sebződés és nem, még a kocsink HP-ja se ment le, mind a kettő érték még most is 1000/1000 volt. Tudtommal a társam erről fényképet is csinált a bíráló adminnak. Teszem hozzá, hogy mi végig a ti üldöző barátotok nyomában voltunk, rádiózást nem látva tőle elhaladtunk a Lifeinvadertől egyenesen kifelé Del Perro / Vespucci utcái felé, majd egy gyors kanyarítással vissza az autókerhez. Mi melléd értünk, téged megsodorva (nem 150-nel ahogy leírod), belőttél az ablakomon, ahol a mellénybe találat is ért (ergo, nem sebződtem armorom ment le). Erre én kihasználva azt hogy te rohansz el a PD-s kocsitól egyszerűen lelőttelek. A videót én szolgáltattam volna, de nem tudtam feltölteni. Az aki a haverod hegyugratásairól és derbijéről készített és szolgáltatott videót Simon számára az tőlem teljesen független személy.

Keress rá nyugodtan a yt-n, hogy miből is merül ki a police activity és rájössz arra, hogy a PD mennyire is védi önmagát ezen szituációkban. Én az adminnak megmutattam a videót, ezalapján láttotakról döntött úgy ahogy. Jelzem itt, hogy nekem és a társamnál is teljesen más történt mint nálad. Én végig akadozva álltam meg az autó előtt (mikor rám is lőttél), nála pedig a fehér autó ütközése nem is történt meg hanem csak a te fellökésed, ami a te videódban tisztán látszik, hogy állva maradtál. Egy szóval nálunk tényleg nem az volt amit leírtál szóval Simon egyenes volt, mint a szög.

Az, hogy te/ti a halálotok után visszatértek az aktív roleplay helyszínre megér egy újabb misét, azon az ooc chaten én kértelek titeket hogy menjetek el, de ti nem értettétek meg. Ahogy azt sem, hogy ezért igenis le fogjuk foglalni az autódat, miután menekülsz, lősz, embertölsz. Hiába halsz meg az RP folyamán, te ott nem lehetsz jelen. És még ráadásul OOC te vagy felháborodva, mert mi mit és hogyan RP-zünk minket teljesen megzavarva ezzel. Minimális létszámmal voltunk (hisz a szerveren is csak volt 20 player) logikusan hosszabban is tart 1-1 eljárás.

Mint erősen érintett úgy szóltam hozzá ehhez.

Referenciák:
— első 30 mp
 

imLaci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Ameir Hajar
Szeretem, hogy egy rp szerveren mindig az IRL van felhozva mikor egy rp szerver csak a valóságra hasonlít és azt próbálja tükrözni de nem teljesen a valóság mert nem lehetne mindent megoldani, de a lényeg ahogy fent leírtam nekem nem is azzal van bajom ha ti ott be is csapódtok és csak Simon véleményét kértem ki az egészről aki az én szemszögemből látva mást és mást állított a videóval kapcsolatban, plusz a vissza térésre nem is tértem ki a panaszkönyvben mivel ti is leírtátok mizu és Simon nekünk rendőr mondta, hogy vissza lehet menni kocsiért ha mindenki meghalt félre lettünk informálva ennyi az, hogy nem értünk egyet a halál utáni lefoglalással az más mert ahány szerveren voltam ott nem volt ilyen itt van ennyi ismétlem a lényeg nem a rendvédelmen van vagy bármi dologgal hanem az adminnal folytatott beszélgetésemen.
 

Klaudia.

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:645
Melina Wong
Szeretem, hogy egy rp szerveren mindig az IRL van felhozva mikor egy rp szerver csak a valóságra hasonlít és azt próbálja tükrözni de nem teljesen a valóság mert nem lehetne mindent megoldani
Érdekes hogy mikor az hegyugratásokról tettünk rátok panaszt, akkor ti meg (helytelenül) az RL dolgokra alapozva akartátok nekünk megmagyarázni, hogy hegyoldalból való ugratás két méterről, nem ártana a való életben az autónak. Utána pedig a gta fizikájával jöttetek.

De a továbbiakat ráhagynám Simonra és Lacára. Továbbra is csak kiegészítésként és a tisztán látás érdekében írtam le a szituációt ennyire részletesen.
 

imLaci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Ameir Hajar
Helytelen az első allításod olyan szempontból, hogy mi alapoztunk bármire is mivel én ott se voltam én LS ben ültem a kocsimba rp stop miatt hogy tudjak majd neki segíteni mert előtte rádiózott már.
Én pedig a többi részt azért nem említettem a pk-ban mert az a szerveren megoldásra került az admin által mind a kettő szituáció.
Nekem csak azzal volt bajom, hogy számomra Simon több féle dolgot állított elsőnek látta a videót és bőven elég aztán majd elküldi itt jó pár percig nem jelzett felém aztán autókernél merült fel hogy nem tudják feltölteni ami érdekes mert ha discordon át küldésre került akkor fel is lehet tölteni az hogy meghaltam ilyen dolog nem áll meg az élet ettől.
Ugratásra kitérve ott a társam eléggé benézte ez igaz az elsőre még talán azt mondom ott a bokrok miatt nem láthatta/tudhatta van-e akkora “szakadék” a második már nem volt oké egyátalán.
 

Tukan

Fórum Mester
Adminsegéd
Üzenetek:194
Dorothy Harvey
Hali. Két dolgot tudok hozzáfűzni, visszamentésem nincs az esetről.

Az én szemszögemből téged sodortalak el (ezek szerint nem) ami érdekesen játszódott le. A fekete Sultan nálam egyáltalán nem ott volt, ahol a fentebbi videón látszódik. (Az autókereskedésnél mostanában elég erőteljesen be szoktam fagyni, nem tudom ennek köze lehetett e hozzá, már az autó helyezkedéséhez de most is volt egy microlaggom, ami látszik a te gifeden is. Nekem ilyenkor megáll a játék. de ezt más is alá tudja írni szerintem, de ennek ellenére készítettem még ott az eset után képet a kocsinkról, amivel állítólagosan nekicsapódtam a sultannak. Ott látszódik az én részem. 1000006048.png

Több egyebet nem tudok hozzáfűzni.

A karakterem életszintjét is le tudják ellenőrizni, akár visszanézni de én részemről nem történt baleset. Viszont ha már így megnyilt a téma felhoznám hozzá, hogy nem tudom mennyi összefüggés és idő egyeztetése lett annak, hogy RP stop után ti is meg tudtatok jelenni a mentőakcióra. Vagy lehet így volt már tervezve akkor, javítsatok ki ha tévedek.


Az autólefoglaláshoz, autó utáni rphez ami halál után van csak annyit tudok fűzni, hogy: csökkentve lett az "ic" percben kiszabható büntetés, viszont a birságok pénzösszege emelve lett. Az autóval nyilván nem tudnak semmit kezdeni mert a sofőrje elhunyt így kerül a bontóba jobb esetben. Ez ig annyit tesz, hogy lefoglalják. Ezt többnyire azért, hogy valamennyire éreztetve legyen, hogy nem feltétlen egy hot pursuit szerveren játszunk és egy lövés után kezdődik minden előröl. Semmi személyes.
 
Utoljára szerkesztve:

imLaci

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Ameir Hajar
Akkor nekem a szinkronos része ennyi köszönöm a válaszod rá amit sajnos Simon nem tudott nekem tudott rá megadni mert elvileg volt videó amit kapott de akkor mégse mindegy.
Nap közbe gépnél leszek a logot szívesen csatolom még talán valahogy gazdagnegyed vagy a szőlős résznél szólt nekem a rólatok, hogy mentek után log ha szükség csatolom mindenképpen aztán jött az rp stop mire én kocsiba ültem meg vártam és mikor rp folyt lett akkor szóltam neki jöjjön autóker utána rádióztam itt vagyok és akkor jött a lövölde illetve az előrp ben igen szerepelt hogy segíteni fogok neki mert illegál küldiztünk volna.
 

Simoon

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:59
Dr. Jessica Fray
Hello. A te általad közzé tett videón is nagyon jól látszik az, hogy szinkron hiba történt. A misztikus video amire te annyira kiváncsi vagy tényleg nem került sehova feltöltésére, Dc-n megosztás formájába tekintettem meg plusz én is végig néztem az esetet. Ezeket közöltem is veled. Többet nem tudok hozzá fűzni a PK-hoz, várom Laca bírálatát.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,952
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

A panaszban mellékelt videó alapján is tisztán kivehető, hogy szinkronhiba volt. Mindkét jármű HP-ja 1000/1000, nem beszélve arról, hogy egyértelműen látszik mindegyik érkezőnél egy mikrolag amikor elhaladnak az autókereskedésnél.

Nincs akadálya annak, hogy bárki panaszkönyvet nyisson, mert azért van erre lehetőség, viszont ezt véleményem szerint meglehetett volna beszélni akár DC-n, akár ingame. Itt a PK alatt mindenre választ kapott mindenki.

Nem változtatott volna a dolgok kimenetelén egy másik szemszögből rögzített felvétel, amin ugyanaz a szinkronhiba látható.

Zárom.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó