alt:V frissítés

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
0J2c5y5.png



InGame neved és Discord azonosítód:
Hector

Problémád ismertetése:
alt:V frissítés miatt nem tudtuk felmenni a szerverre, mely idő alatt a szerver futott még kb. délelőtt 11-től egészen 2022.12.13. 18:07-ig (Legend ekkor írta ki, hogy leállította), a hajnali újraindítás után (Legend kiírása szerint a mai nap hajnal 3:27 ig) meghaltak/elpusztultak a szarvasmarháim a farmon. Értelemszerűen logom nincs róla (alt:V kliens nem menti, vagy ha azóta megcsinálták akkor nem mentette), videó pedig csak a korábbiakról van, amely jelen esetben nem releváns. Szeretném visszaigényelni az elvesztett készpénzjutalmat, amely ebből származna.


Megjegyzés:
Köszi, ha sikerül megoldani.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Szia, ha nincsen semmilyen bizonyítékod arról, hogy mennyi szarvasmarhád volt akkor mi alapján kellene kiszámolni azt, hogy neked mennyi készpénzjutalom jár?
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Szia, ha nincsen semmilyen bizonyítékod arról, hogy mennyi szarvasmarhád volt akkor mi alapján kellene kiszámolni azt, hogy neked mennyi készpénzjutalom jár?
8 darab szarvasmarhám volt a két szélső etetőben, ahol 6-6 darab nagy etető van elhelyezve. Az előtte lévő 3 napban is ott voltak az állatok és még Discordra is írtam, hogy remélem, nem fognak meghalni. Ha azonnal leállt volna a szerver, amikor kijött az R* update, akor talán ez nem következik be és nem kell könyörögjek $480.000-ért.
Ki gondolta volna, hogy üresjáratban fut majd a szerver, ha tudom, csinálok képet róla. Szerverlog biztos tartalmazza. Én nemtudok semmit felmutatni sajnos.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
8 darab szarvasmarhám volt a két szélső etetőben, ahol 6-6 darab nagy etető van elhelyezve. Az előtte lévő 3 napban is ott voltak az állatok és még Discordra is írtam, hogy remélem, nem fognak meghalni. Ha azonnal leállt volna a szerver, amikor kijött az R* update, akor talán ez nem következik be és nem kell könyörögjek $480.000-ért.
Ki gondolta volna, hogy üresjáratban fut majd a szerver, ha tudom, csinálok képet róla. Szerverlog biztos tartalmazza. Én nemtudok semmit felmutatni sajnos.

Ki gondolta volna? Ki lett írva még előtte való nap, hogy az update után le lesz állítva a szerver x időn belül.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Ki gondolta volna? Ki lett írva még előtte való nap, hogy az update után le lesz állítva a szerver x időn belül.
Igen Kristóf, a frissítés kijött 11 óra körül, míg a szerver este 18:00 után lett leállítva. Ha jól számolok, akkor az a 7 óra bőven elég volt ahhoz, hogy az esetlegesen üres etetők és itatók miatt, valamint a már elért 1100 kiló miatt csökken majd az életkedvük (felső, piros csík) és emiatt is eltudnak pusztulni.

Ugyanitt, https://discord.com/channels/576480762979811328/599877511215579137/1052184285517467672
Már itt jeleztem, hogy baj lesz ezzel.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Mit tudok tenni a továbbiakban? Bukjak 500k-t a R* miatt? Meg amiatt, hogy 11 körül, amikor szerettem volna feljönni már nem tudtam? R* update miatt? Kiegyezek én az alsó piaci árral is, csak ne bukjak ennyi pénzt, pláne ne önhibámon kívül. 53-70 között vagyunk, kilónként. 1100 a plafon.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Jó, és honnan tudjuk meg hogy mennyi szarvasmarhád volt, mivel erről érdemi bizonyítékod nincs.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Szerverlog tartalmazhat ilyeneket? Onnan talán. Céges panel nem menti az ilyeneket, ha menti is, annyi interakció volt már benne, hogy nemtudom visszakeresni...
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
Nem tudok róla, hogy mentene ilyen információt. Folyamatosan nem is menthet erről logot, mert akkor lenne 10GB csak az a fájl.
 

Anubis30

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:406
Hector
Tehát patthelyzetben vagyunk, szerver nem ment ekkora mennyiségű adatot, én pedig nem készítettem sem videót, sem fényképet, sem nem mentettem logot arról, hogy vettem hajnalban 8 szarvasmarhát. Önhibámon kívül (van-e frissítés vagy nincs, fut-e a szerver vagy nem) veszítek pénzt, ami nem kevés.
13-ra érettek volna be 1100-ra, tehát 9-10 körül vásároltam őket. 12. nyúlvásárlás a céges utolsó logok. Esetleg cégkasszamozgásban ottlehet a $25.000 vásárlás.
 

Klód

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:1,103
.
A "gyári" árukat visszaadom a szarvasmarhákat ha megmondod mennyibe kerül darabja. Tehát 8 * x összeget kapsz vissza.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó