Allison Argent-Thomas Coke

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Allison_

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
panaszkonyvj.png

Neved: Allison Argent
Játékos(ok) neve: Thomas Coke
Panasz oka: MG.
Panasz kifejtése: Kaptam IC egy panaszt Thomas Coke-tól a GSA felé. A panasz egy hangfelvételen alapul, ami technikailag meg sem történt, mivel nem lett rpzve. Úgy gondolom, hogy attól még mert ő IC azt mondja, hogy elindítja és megnyitja, majd bezárja a telefont, az nem minősül RP-nek.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Az, hogy előveszi, majd elteszi a telefont nem minősül RP-nek, hogy elindít egy hangfelvételt, amit továbbít a GSA felé.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Sziasztok!

A panaszt én fogom kezelni. Várom a panaszolt játékos válaszát a vádra, 24 órán belül.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Sziasztok.
Természetesen készült felvétel amit betudok mutatni. Nem tartom MG nek ha én IC közlöm hogy hangfelvételt készítek. Bár a BCSO tagja /do hazugságaira most ne térjünk ki mert ez nem a sárdobálás helye. Azt elengedtem, de úgy látom hogy egyesek nem hajlandóak békén hagyni. Amennyiben szükséged van a videóra Laca megosztom veled csak kell egy email cím.
Köszönöm a lehetőséget.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Itt inkább az lesz a probléma, hogy hanyagRP merült fel, tekintettel arra, hogy a hangfelvétel elindítása nem történt meg papíron. @Allison lényegében ezt panaszolja. A felvétel maga elkészült. Azt már most szeretném tisztázni, hogy a telefon elővétele és eltétele nem egyenlő azzal, hogy te elindítasz egy hangrögzítést. Ha már felhoztad az /do-ban való hazugság vádját, kérlek prezentáld.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Köszönöm Laca a válaszod.

A /do ban hazugság akkor történt mikor pár napja előállítottak és zárka stb. Én panaszt tettem IC a GSA nál, erre elutasítottak mivel azt hazudták /do ban hogy leköptük őket ami nem történt meg. a másik hogy CIVILBEN miért fenyeget úgy mint BCSO alkalmazott, mivel ő akkor civil volt. De mellékelem a képet a /do hazugságról.
 

Mellékletek

  • Nevtelen2.png
    Nevtelen2.png
    137.7 KB · Megtekintések: 73

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Kik voltak az érintettek vagy a jelenlévők az állítólagos köpködésnél, illetve mikor volt ez, hogy a logokat megtudjam nézni?
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Thomas Coke, Jhon Thomas 2022.12.25 17:50
 

Mellékletek

  • Képernyőfelvétel (390).png
    Képernyőfelvétel (390).png
    2.8 MB · Megtekintések: 40
  • Képernyőfelvétel (391).png
    Képernyőfelvétel (391).png
    2.6 MB · Megtekintések: 37
  • Képernyőfelvétel (392).png
    Képernyőfelvétel (392).png
    2.6 MB · Megtekintések: 36
  • Képernyőfelvétel (393).png
    Képernyőfelvétel (393).png
    2.5 MB · Megtekintések: 38
  • Képernyőfelvétel (394).png
    Képernyőfelvétel (394).png
    2.8 MB · Megtekintések: 40
  • Képernyőfelvétel (395).png
    Képernyőfelvétel (395).png
    2.8 MB · Megtekintések: 40

Allison_

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Nem igazán értem, hogy ez hogyan is tartozik az én ügyemhez, illetve 18:05 és 18:33 közötti időről nincs is képed, azalatt pedig elég sok minden történt. A két ügyet külön lehetne kezelni esetleg?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
A két ügy egyben lesz kezelve, hiszen akkor senki nem jelezte a problémát, de kedves tőled, hogy megkérdezted. A hanyagRP miatt szankciót fogok osztani mindenképp, viszont ettől függetlenül várom, hogy az SO tagjai miért is hazudnak /do-ban egy olyan dologról ami egyáltalán meg se történt?
 

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Én nem rendeltem hozzá sajnos nagyobb gondot nekem igy se úgy se lett volna jobb megkaptam a bűntett előélet, pénzbírságot, börtönt, és ezzel teljesen kudarcba fulladtak a terveim.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Természetesen vállalom a következményeket és a büntetést. Köszönöm Laca az igazságos döntést. Boldog Új Évet
 

Szabi2003

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Jhon Thomas
Köpködés nem is történt meg a karater telejsen más mint ha való életben beszélnénk itt egy telejsen más viselkedésü karatert rpzek mint amiylen valojában vagyok ezt meg is kérdezhetd Coket is.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Sziasztok, Johnny Davis a karakterem. Azon a napon, amikor ti kiszálltatok a kamionból és erősítést kért Allison hozzátok, nem voltatok hajlandóak együtt működni, ezért a kolléga lesokkolt, amire panaszt is tettetek, utólag jogtalanul. Miközben motoztalak át volna, aközben folyamatosan szidtad a deputykat, nem beszélve az ellenkezésekről stb.. mindeközben le rpzted hogy arcon köpsz.. ezután be szállítottunk még bent is leköpted a karakterem. Azután megfenyegettél “merénylettel” több Deputy-t is. Szerintem ez a viselkedés mindent tükröz.

Bizonyítékkal nem tudok szolgálni, mivel több napos esett.
Van bizonyíték, a log. Amiről azt hittétek nem működik. De működött. Ott minden látszik ki merre mit írt le. Béke veled és remélem még RP-zünk együtt jópár igazoltatást Boldog Új Évet.
 

Elbarrio95

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Damien
Van bizonyíték, a log. Amiről azt hittétek nem működik. De működött. Ott minden látszik ki merre mit írt le. Béke veled és remélem még RP-zünk együtt jópár igazoltatást Boldog Új Évet.
Ismételten nem tudok logot küldeni, mivel csak, mindig az aktuális napot menti el. Ebben az esetben megkérnélek, hogy csatold azt a bizonyos logot. Mint ahogy azt sokan mások is tudhatják, csak a legutóbbi bejelentkezéstől történteket menti el a log, így ÉN még mindig nem tudok loggal szolgálni, se egyéb más bizonyítékkal. És a pkhoz is szólnék, mivel ott voltam ic végig a mostani témánál, semmi rpt nem csinált csak elővette és eltette, úgy gondolom ez abszolút nem állja meg a helyét.
 

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Ismételten nem tudok logot küldeni, mivel csak, mindig az aktuális napot menti el. Ebben az esetben megkérnélek, hogy csatold azt a bizonyos logot. Mint ahogy azt sokan mások is tudhatják, csak a legutóbbi bejelentkezéstől történteket menti el a log, így ÉN még mindig nem tudok loggal szolgálni, se egyéb más bizonyítékkal. És a pkhoz is szólnék, mivel ott voltam ic végig a mostani témánál, semmi rpt nem csinált csak elővette és eltette, úgy gondolom ez abszolút nem állja meg a helyét.
Megnyugtatlak, Laca kiszabta a büntetésem. És jogosan mert hibáztam. A többihez már nincs közöm. Én kiszálltam.
 

Elbarrio95

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Damien
A két ügy egyben lesz kezelve, hiszen akkor senki nem jelezte a problémát, de kedves tőled, hogy megkérdezted. A hanyagRP miatt szankciót fogok osztani mindenképp, viszont ettől függetlenül várom, hogy az SO tagjai miért is hazudnak /do-ban egy olyan dologról ami egyáltalán meg se történt?
Annyit fűznék hozzá még, hogy az nap sok probléma volt az Thomassal is, amit a kollégák is tanúsíthatnak, illetve több letartóztatásom is volt, nem beszélve a folyamatos hergelést, amit csinálnak ellenünk napi szinten IC. Lehetséges, hogy össze kevertem pár szituációt fáradtságomban este, hiszen a GSA ki kérdezés is éjjel volt már. De többször volt probléma velük. Amúgy egyáltalán nem ezért lett lecsukva, és ezért meg ic se kapott büntetést, hiszen rendőri utasítás megszegéséért lett letartóztatta, illetve ellenállt az intézkedésnek, szidalmaztak, fenyegették a Deputykat. (Tehát IC semmilyen hátránya/büntetése nem lett belőle.) Ezért lettek előállítva és jailbe rakva, amit ugye utánna meg panaszoltak jogtalanul a GSA-nál, köpéstől függetlenül, hiszen az eljárás jogos volt ellenük. Nagyon sok szituáció történik, lehet össze kevertem két szituációt Thomassal,akkor elnézést, de biztosan leköpte már a karakterem.
 
Utoljára szerkesztve:

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Annyit fűznék hozzá még, hogy az nap sok probléma volt az Thomassal is, amit a kollégák is tanúsíthatnak, illetve több letartóztatásom is volt, nem beszélve a folyamatos hergelést, amit csinálnak ellenünk napi szinten IC. Lehetséges, hogy össze kevertem pár szituációt fáradtságomban este, hiszen a GSA ki kérdezés is éjjel volt már. De többször volt probléma velük. Amúgy egyáltalán nem ezért lett lecsukva, és ezért meg ic se kapott büntetést, hiszen rendőri utasítás megszegéséért lett letartóztatta, illetve ellenállt az intézkedésnek, szidalmaztak, fenyegették a Deputykat. (Tehát IC semmilyen hátránya/büntetése nem lett belőle.) Ezért lettek előállítva és jailbe rakva, amit ugye utánna meg panaszoltak jogtalanul a GSA-nál, köpéstől függetlenül, hiszen az eljárás jogos volt ellenük. Nagyon sok szituáció történik, lehet össze kevertem két szituációt Thomassal,akkor elnézést, de biztosan leköpte már a karakterem.
Várj, megvilágosodtam :D Ti összekeveritek a két karaktert. Az IC unokatestvérem is Thomas És én is. / Ő Jhon Thomas Én Thomas Coke/ Velem az igazoltatásig nem volt dolgotok csak egyszer mikor buszforként bejelentettem egy balesetet, Jhon Thomassal /ic unokatestvérem/ vele volt bajotok mikor gyorshajtás után bevittétek :) Ja és én nem álltam ellen a szóban forgó szituációban ahol a /do hazugság elhangzott. Mellékelem a vallomásotokat erről. És lett IC bajunk mert mivel jogtalanul vagyunk büntetve nem lehet többet vadászengedélyünk, pl.
 

Mellékletek

  • Nevtelen1.png
    Nevtelen1.png
    27.5 KB · Megtekintések: 23

Allison_

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:72
Én nem kevertem össze senkit sem, a képeid között is látszik, hogy /do-ban semmilyen módon nem hazudtam mivel írásosan látható a bizonyíték, hogy ellenkezett az illető, ott van a képeid között. A /do-ban tisztán és érthetően le van írva a részemről, hogy nem te ellenkeztél, hanem Jhon Thomas! Én innentől, nem kívánok hozzá fűzni semmit, majd Laca intézi a továbbiakat!
 

Mellékletek

  • 1672564347522.png
    1672564347522.png
    216.7 KB · Megtekintések: 22
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó