Alku skill

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Dragomir Mirkovic «

Ötleted leírása

» Több felvásárló NPC is található szeretett kis városunkba, ám mindegyik fix áron veszi az eladni kívánt dolgokat. Igen tudom, hogy ez az ár óránként változik vagy a dílernél eladásonént. De ki ne szeretne kicsit mégjobban "győztesen" kijönni egy-egy eladás után? Az ötletem a következő: Amikor egy NPC-nél szeretnék eladni egy adott terméket/itemet akkor lehessen alkalmam kicsit alkudni. Roppant egyszerűen tudom elképzelni. Vagy eladom azon az áron amit alapból mond, vagy megpróbálom feljebb tornázni a vételárat. Alapból úgy nézne ki, hogy %-ban tudnám megadni akár egy csúszkán, hogy mennyivel szeretném drágábban eladni. 10%-35% vagy esetleg 50%ig. Ha beadja akkor büszkén sétálunk el onnan, de természetesen nem lehet mindig nyerni, ha nem adja be akkor annyival olcsóbban fogja megvenni. Fontos kiemelni, hogy ha alkudni szeretnénk az eladás biztos, hogy végbe fog menni vagy +osan vagy -osan. Erre egy skill rendszert is eltudnék képzelni, mint a gépészt. Minél nagyobb szintem van annál több %-ot próbálhatok alkudni. Pl: 0.szinten 5%-10% 1.szint 5%-15% és így tovább. A szintekkel nőne a sikeresség esélye is! «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Remélem elnyeri a tetszéseteket az ötlet, pacsi! «



 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó