Alkoholtól való össze vissza írás kivétele

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Daemon Malone «

Ötleted leírása
» Vegyük ki ezt a scriptet, az hogy valaki iszik valamit majd igazából emiatt össze vissza ír, az nagyon cringe és elrontja az egész élményt, emiatt már inkább RP-vel isznak az emberek, mert senki nem akar úgy írni, hogy: Szisijtztok, úgksdkiy berugksddtam. Idegesítő és undorító, aki akarja úgy is le rpzi, hogy részeg, ez meg csak kábé mindent elront mert egy értelmes párbeszédet nem lehet le folytatni. «


Csatolmányok
» nincs «

Egyéb megjegyzések

» Légyszi«



 

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Csak támogatni tudom. Ha a script esetleg /do, /me vagy /ame parancsokat használna még támogatnám, hogy adhatna valamit az rphez de ez így nem tud semmit se adni nagyjából csak fájdalmat és idegességet.
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Én inkább a szükséges alkohol mennyiségét növelném, mert az tényleg nem reális, hogy beverek egy corona extrát és már zagyvaságokat beszélek. Olyankor kénytelen vagyok úgy beszélni, hogy /me vigyorog. !{}Csak egy sört ittam. Mivel a script me-nek veszi és ilyenkor nem írja át a say részét.
 

Hevele

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:223
Kaylie Roberts
Szerintem ez teljesen felesleges dolog hogy összekavarja a betűket. Mindenki tudja milyen a karaktere, mint IRL is mindenki más mennyiségtől másképp viselkedik. Szerintem le tudja RPzni a részegséget mindenki. Támogatom az ötletet
 

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Sajnos nem támogatom! Én azt tapasztaltam,hogy 1 üveg után még semmi 2 üveg után még érthető de van egy apró zagyvaság és 3. üveg után már össze vissza beszél. Szerintem az rontaná el az élményt,ha ki lenne véve.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
A rendszer szerintem nem véletlenül került be. Így teljes mértékben elkerülhetetlen, hogy egy igazoltatásnál egy holtrészeg véletlenül ne akarja RPzni azt, hogy amúgy totál be van mindenezve , így nem tudom támogatni. :(
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
A rendszer szerintem nem véletlenül került be. Így teljes mértékben elkerülhetetlen, hogy egy igazoltatásnál egy holtrészeg véletlenül ne akarja RPzni azt, hogy amúgy totál be van mindenezve , így nem tudom támogatni. :(
Az lenne a legjobb, ha a részegség határát megnövelni lehetne. Tehát ne egy sörtől legyen már részeg az ember, hanem többtől.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Az lenne a legjobb, ha a részegség határát megnövelni. Tehát ne egy sörtől legyen már részeg az ember, hanem többtől.
Ezt viszont szintén támogatom. Bár első scriptes ivásomkor nem igazán tűnt úgy, hogy túl gyors lenne a dolog, de lehet, így van.
Ha igen, akkor azért egy legalább 6 sör amitől már zagyva lesz, az korrektül hangozhat talán
 

warship

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:107
Ella Nordin
Ezt viszont szintén támogatom. Bár első scriptes ivásomkor nem igazán tűnt úgy, hogy túl gyors lenne a dolog, de lehet, így van.
Ha igen, akkor azért egy legalább 6 sör amitől már zagyva lesz, az korrektül hangozhat talán
Én egy Coronítától már részeg voltam, mikor a Cayo Perico bulin voltam. Onnan van meg ez a tapasztalat.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:391
find out ic
Beállok a sorba. Nem a teljes eltörlését, hanem a határ nagymértékű megnövelését támogatom. Mindenkinek más a tűréshatára, de nagyon alacsonyan van a limbo rúd a szerón ilyen téren.
 

W3X

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:120
Pok Ember
A rendszer szerintem nem véletlenül került be. Így teljes mértékben elkerülhetetlen, hogy egy igazoltatásnál egy holtrészeg véletlenül ne akarja RPzni azt, hogy amúgy totál be van mindenezve , így nem tudom támogatni. :(
Vagy a rendvédelemnek egy /sober parancs, hogy meg tudják nézni az alkoholfogyasztás mértékét. (Alkohol szonda) A jelenlegi megoldás sajnos lekorlátoz.
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:391
find out ic
Vagy a rendvédelemnek egy /sober parancs, hogy meg tudják nézni az alkoholfogyasztás mértékét. (Alkohol szonda) A jelenlegi megoldás sajnos lekorlátoz.
Van alkoholszonda amúgy. De igen, eléggé le van korlátozva így, hiszen egyből le lehet vágni, hogy xy ivott már.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó