Alex Rossi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Alex8.pngRégi nyelv

A napokban találkoztam régi ismerősömmel Natival és férjével. Honnan ismerem őket, hát volt bár közös történetünk, de ez más story már. Szóval elhívtak egy klubba ahol pultoztam a nyitó bulin amit nagyon élveztem, mert egyszerűen pezsgett a vérem újra és vissza jöttek a régi emlékek. Egyedül az volt furcsa kicsit, hogy sokat beszéltek Oroszul és az nekem kopott kicsit. Szóval egy esős estén előkaptam a rég könyvemet és elkezdtem feleleveníteni a szavakat ami aránylag elég gyorsan ment.

I need ride

Egyik este Nati gyorsan össze hívott minket a klubnál, hogy lenne egy kis munka. Amikor oda értünk vázolta, hogy Ranchoról kenne kimenekíteni a bandásokat, mert a rendőrök ellepték a lakhelyüket. Amikor kor leértünk a megbeszélt helyre bepattantak gyorsan és rátaposta a gázra. Nem árulok el nagy titkot, hogy beszartam amikor szembe jött velem egy jelöletlen rendőr. Szerencsére nem fordult utánunk de ahogy mentünk ki Sandy-be még elhagytam a várost 2-3 jelölt egységgel futottam össze. Amikor kiértünk nagy volt az öröm, hogy sikerült simán az akció.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:254
Darius Burns
Fórum moderátor hozzászólás
Több mint 3 hét eltelt, amennyiben aktívan tudnád folytatni és újrahelyezést szeretnél, kérlek keress fel engem privátban vagy Brownie-t.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó