[Ajelentkezése] #aBoje

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bojheee

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
#aBoje

Sziasztok, nem hiszem, hogy a vezetőségen és régi AV admin team tagokon kívül bárki ismerne, ezért szeretnék egy minél precízebb bemutatkozást ide firkantani.

Hol is kezdhetném?

Németh #aBoje Marci vagyok egy 18 éves fiatal srác. Az életem nagy részét 3 dolog tette ki, ezek az éjszakában való túlélés (néha ezek inkább túlélések voltak, mint szórakozások, de erről majd egyszer, ha jóban leszünk, mesélek), a kosárlabda és az rp. Talán 2011 környékén Sampon kezdtem a nokedli pályafutásom, igazából, ebből az időszakból származik az hogy megimádtam a maffia rp-t és képes voltam a célért napokat farmolni. Mikor kezdett eltűnni a Sa-mp áttértem a jól bevált MTA-ra ahol még kismagyar szerverén kezdtem el játszani és ismételten nagyon sokat tanultam és jó „rp mestereim” voltak ebben az időben. Na, de nem szeretek össze-vissza karattyolni mivel nem is ez a rész a fontos.


MI is az én rp-m avagy mit preferálok?

Én mindig is maffia rp-ben voltam otthon. Nem a darálunk, királyok vagyunk, hanem az üzletember egy életünk van kategóriát. Sose szerettem azokat, akik, képesek rohanni és ha meghalnak egy rp során akkor vállat vonnak mivel majd jön a következő, az RK egyenesen 3 infarktust okoz nekem mire rájövök, hogy miért is érte meg. Szeretek tanítgatni és volt is már rá példa mikor egy barátommal csak ültünk és nosztalgiáztunk, hogy az a srác, aki ki lett nevezve ACnek egy nagyobb magyar szerveren azt 1 évvel ezelőtt még mi tanítottuk. Nem szeretem a rabló rp-ket, nem is igazán látom szépségét talán nincs is, de az biztos, kibabrálás a másikkal, mert óráit vesszük el ezzel…



Térjünk ki egy kicsit az ADMIN/AS /Teszter képességeimre.

Admin: Ebben a tisztségben én a közös kiváló játékélmény fent tartását tartottam mindig szem elött. A legnagyobb felelősség ezeken az embereken van egy szerveren szerintem, mivel ez egy üzlet akárhogyan nézzük a fejlesztők, tulajdonosok pénzt keresnek abból, ha játszanak az emberek a szerveren. Fenn kell tartani azt az állapotot, hogy mindenki élvezze és sértődés miatt ne hagyja itt. Személyes oldalam itt annyi, hogy én eddig úgy észleltem, hogy a játékosok kedveltek. Az elsődleges fegyverem sosem a büntetés volt, hanem az őszinteség és tárgyaló képesség mindig tudtam kompromisszumokkal hatni az emberek viselkedésére. Viszont akire nem tudtam, hát azok dupláztak. Szeretnék ebben a beosztásban kivételesen most nem csak a játékosok előtt hanem a háttérben is dolgozni. Szeretnék minél több statisztikát kimutatni a szerver és a rendszerek fejlesztése érdekében.



AV-rp teljesítményem.

Igazából amilyen jól kezdődött annyira rosszul ért véget. 4es adminig sikerült eljutnom, amit el kellett venni mivel próbáltam a kiskapukkal játszani egy rp során és a legálos frakció tagságom az illegál javára alakitanom. Ezek után, mint AS kellett tevékenykednem 2 hétig és 2-es admint elég sok kavarás után visszakaptam.(voltak rossz akaroim a csapatban). Ezt követően az utóbb említett emberek miatt úgy döntöttem felhagyok az rp-vel egy időre.


Fontosabb dolgaimat akarom csak elmondani, amikre igazából büszkébb vagyok és nagyobb részt vállaltam benne:

-Volt egy teljes skin leltározás, amit teljes mértékben egyedül listáztam képpel frakciónként mindent kódhoz rendelve. Jó ez kis dolognak számít, nagyon sok munkaóra volt az egész.
-Illegális frakciók ellenőrzése. Sokat miattam vizsgáltak felül mivel kikérték róla a véleményem és elég sok ki is került rövid úton a szerverről.
-Admin csapaton belül az emberekről kellett írnom a vezetőségnek mindenkiről (ez nem volt túl publikus)
-Imádtak a játékosok, és hallgattak rám annak ellenére, hogy nem voltam szovjet vasököl, aki oda csap ahova köll.
-Halász meló az én tapasztalataim alapján lett belőve, hogyan droppoljon mivel annak a tesztelésére kb 30 órát szántam az első pár napján.
-Heti 1500-2000 duty perc


Na de kis negatívum amit magamról gondolok az akkori munkámmal kapcsolatban.

-Nem szeretnék egyáltalán másokkal foglalkozni, csak a saját feladatom és a szerver érdekeit szeretném nem elött tartani.
-Túl egyenes és őszinte voltam nem féltem a nagyobb kutyáknak is oda ugatni a véleményem.


Igazából ez lenne a szerény jelentkezésem bármilyen kérdés van, csak nyugodtan tegyétek. Köszönöm, hogy elolvastátok.
#aBoje
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Külön kértem, hogy írd bele, hogy mikor voltál az AV-RP csapatának tagja és, hogy összesen mennyi ideig voltál admin/AS ott...

Ettől függetlenül, mivel én is pozitív dolgokat hallottam a teljesítményedről szívesen beszélnék veled. Keress fel TS3-on, vagy Discordon egy neked megfelelő időpontban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó