[Ajelentkezés] Zsola

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

tkdzsola

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
tkdzsola
Magamról
Pásztor Zsolt vagyok, de csak Zsolaként ismernek az emberek. 23 éves múltam. Szoftverfejlesztő informatikus vagyok, emellett végzett Taekwondo edző is. Szabad időmben amikor nem sportolok, RP szervereken tevékenykedek. Szeretek segíteni más embereknek/embereken. Tudom a mai világban mindenki önző, csak magára gondol, ezért én próbálok az emberek életébe egy kis fényt hozni, akár egy mosollyal, akár egy kedves szóval. Szeretek csapatban dolgozni. Remek kommunikációs készségem van. Jelenleg magyarország talán legnagyobb kereskedelmi cégénél dolgozok napközben, ezen kívül miután hazaértem kezdem a szakmámban a privát munkámat. Kikapcsolódásként RP szervereken ütöm el az időmet.
Erősségeim:
Alázatosság, tanulékonyság, önfegyelem, becsületesség, remek kommunikációs készség, találékonyság,elhivatottság., csapatban, illetve önállóan is tudok, és szeretek dolgozni, pártatlanság.
RolePlay tapasztalataim
Az egész RolePlay "karrierem" 10 éves koromban kezdődött. már akkor a single player-ben úgy játszottam, mintha a való életben lennék. Későbbiekben sorra nyíltak magyar rp szerverek, és azokhoz csatlakoztam először játékosként, majd a későbbiekben már a csapat tagja lettem. Talán 16 éves lehettem amikor az egyik barátommal nekiültünk egy saját szerver megvalósításának tervein dolgozni. később a suli miatt át kellett adnom a staféta botot másoknak. Ezek után jött a GTA V RP szervereken való részvétel. Mivel jelenleg csak 1 GTA V rp szerverről tudok, ezért nagyon várom ennek a szervernek a megnyitását, és remélem, hogy a legjobb tudásommal segíthetem a csapat munkáját.
Adminisztrátori tapasztalataim
Adminisztrátori tapasztalataim wow szervereken kezdődött. Majdnem minden szerveren megfordultam valamilyen szinten a csapat tagjaként. Az AVRP szerverén is megfordultam AS-ként is. 2018 év elején neveztek ki adminsegéddé, és a végéig meg is őriztem e nemes rangot. Tehát, az adminisztrátori tapasztalataim több mint egy év tizede tart, és fejlesztgetem tudásomat.
Köszönöm, hogy végig olvastad ezt a jelentkezési lapot, és remélem, hogy a jelentkezésem elfogadásra kerül, és a legjobb tudásommal segíthetem a csapat munkáját.
 

skyper2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Szia!

Nem én fogom elbírálni az adminisztrátori jelentkezésedet, csak szeretnélek figyelmeztetni rá, hogy a lapod hiányos. Azt javaslom, hogy fusd át megint a követeléseket, és pótold be azt, ami hiányzik a jelentkezésedről.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Szóltak neked, hogy elég kevés a jelentkezés. 3 napod volt átírni (azóta online is voltál), de téged látványosan nem érdekelt. Ez elég sokat elmond arról, hogy mennyire gondolod komolyan a jelentkezést.

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó