[AJelentkezés] Zalánovics

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
DQGf3MM.png
Zalánovics



Bemutatkozás
Sziasztok, Szalona Zalánnak hívnak, Mohács mellett élek egy kis településen. 16 éves vagyok. 10.-es vagyok egy pécsi gimnáziumban, ahol emelt informatika tagozatra járok. Szabadidőmben általában motorozom, horgászom és játszok a barátaimmal. Szeretek bulizni menni és abszolút egy társasági embernek gondolom magam. Hamar barátkozom és felismerem kivel leszek jóban. Alapvetően jókedvű és barátságos a természetem.


RP tapasztalataim
2014 óta játszok RP szervereken. Ez a bő 6 év alatt hol nagy, hol kicsi aktivitással játszottam. A legelején még SAMP-on kezdem egészen 2015 ig aktív játékos voltam ott. Megfordultam nagy (FayRPG,SeeRPG,ClassRPG) és kicsi szervereken egyaránt. Ezután tértem át MTA-ra, mivel már akkor sokkal fejlettebb volt és megtetszettek a szerverek adta hangulat. Az MTA-s „karrieremre” is igazából ugyan az igaz, mint a SAMP-osra. Ezen a kliensen is végigjártam szinte minden szervert (SeeMTA,AVRP,FineMTA,FlyMta,External….). Nagyon sok frakcióban vettem részt illegáltól kezdve a legálison át a non-script frakciókig. Frakció leaderként is elég sok időt töltöttem el. Amit viszont szerencsére egyértelműen látok, hogy az évek alatt drasztikusan javult az RP tudásom, de szerintem ez elvárható, ha már valaki ilyen sok ideje játszik.


Aktivitás
A vírus idején több szabad időm lett így 5/6 órát fenn tudok lenni, ha minden a helyére áll, akkor 3/4 órát saccolok.


Motivációm
Az AVRP nekem anno nagyon tetszett, jó volt a vezetés, jó volt a közösség. Egy illegális frakcióban helyezkedtem el akkor és nagyon élveztem. Korrek hozzáállása volt már akkor a vezetőségnek. Szerencsére részt vehettem a béta teszten és letesztelhettem a rendszereket. A véleményem nem változott az előző lapom óta. Nagyon jól és érdekesen vannak megoldva a scriptek. Külön kiemelném a design-t és az egyediséget. Nagyon tetszik és végre elmondhatjuk, hogy egy normális GTA 5 magyar rp szerver fog megnyílni a közeljövőben. A vezetőség hozzáállása továbbra is töretlen és a kedves adminok külön motiválótényező számomra. A discordon elég jó közösség kezd kialakulni. A nagyon sok komolytalan szerver mellett elég keményen el fog húzni ez a szerver.


Hogy miért én vagyok a megfelelő ember?
Próbálom az időt mindig hasznosan tölteni és odafigyelni a dolgomra, megértő vagyok kellő szigorral. „Régi motoros” -ként, sok mindent tapasztaltam már, ezáltál gyorsabban és racionálisabban tudok reagálni egy helyzetre.


Tulajdonságaim
Azt gondolom, hogy kedves vagyok és megértő. Bármikor segítek, ha gond van és nem vagyok beképzelt.

Mint sok emberre, rám is a lustaság róható fel a legnagyobb negatív tulajdonságként. Van olyan, amikor sokat hülyéskedem, de ez nincs hatással az admin ügyekre.

Admin tulajdonságok
Egy jó admintól mindig tanulhat az ember és akármilyen kérdésben segít. Nem bunkó és nem idegeskedik. A játokosokat felügyeli és fenntartja a rendet a szerveren. Admin szolgálatban nem AFK-ol és a dolgára koncentrál. Előnyben nem részesíti a játékosokat. Higgadtan és tudatosan végzi a munkáját. Rangját nem használja fel saját célokra. Mindenkit meghallgat és racionálisan gondolkodik. Nem kivételezik senkivel sem. A szabályzatot minden esetben betartja.


Köszönöm szépen, hogy végigolvastad, véleményedet szívesen fogadom a komment szekcióban.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Örülök, hogy megfogadtad az előző lap alá írt tanácsokat és nem 4-5 sorosak a mondataid. Ráadásul a szóismétlésre is figyeltél. Ez egyértelműen pozitív benyomást keltett, úgyhogy elfogadom a lapodat. Keress fel TS3-on, vagy Discordon egy neked megfelelő délutáni időpontban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó