[Ajelentkezés] Szofi ^^ // NeverCallMIA

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

NeverCallMIA

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
~ Magamról ~

Sziasztok! Szofi vagyok, egy vidéki kisvárosban élő 18 éves lány. Jelenleg, az utolsó évemet töltöm a középiskolában, emelt angol szakra járok, azaz nem jelent számomra nehézséget angol szövegek megértése. Szabad időm nagy részét online játékokban töltöm, amikor pedig időm engedi kerékpártúrákon veszek részt, dartsozni is szeretek, illetve imádok a másfél éves kutyámmal játszani a szabadban, aki egy fekete labrador és Bella névre hallgat.



~ Játéktapasztalataim ~

Körülbelül 10 éves korom óta játszom különböző játékokkal, eléggé széles az érdeklődési köröm ezen a téren. A legtöbb időt Open-world, MOBA, FPS és MMO játékokban töltöttem el. Amely játékokban lehetséges volt, kerestem és szívesen RP-ztem. Az utolsó ilyen stílusú játékok, amikben a legtöbbet foglalkoztam RP-vel, az a Grand Theft Auto: San Andreas, a Life is Feudal MMO és a Grand Theft Auto V. Ezekben a játékokban több száz órát töltöttem már el külön-külön.


  • Több kisebb SA-MP falusi szerveren voltam Admin, Adminsegéd illetve frakcióleader is.
  • Részt vettem a FayRPG nevű szerveren is frakciótagként. (NMHH,Pappas,RÖLB,Önkormányzat)
  • GTA: Hungary (jelenleg illegálozok, de LSMC-ben és SSLS-ben is voltam már).


Adminként fontosnak tartom, hogy a játékosok igényeit és kérdéseit szem előtt tartsam, és a legjobb tudásom szerint segítsek nekik amiben csak tudok, minden esetben törekszem a helyes és igazságos döntés meghozatalára. Fontos, hogy a közösség érdekeit is szem előtt tartsam és ha szükséges, bizonyos döntéseket ez alapján hozzak meg, mivel szerintem a közösségépítés is egy fontos feladat adminisztrátorként. Nyugodt embernek tartom magam, így minden helyzetben higgadtan tudok cselekedni.



~ Motivációim ~

Azért jelentkeztem adminisztrátornak, mert szeretem ezt a játékot és szeretnék aktívabb része lenni úgy, hogy segítek az embereknek és építem a közösséget oly módon, ahogyan csak játékosként nem tudnám.



~ Erősségeim és gyengeségeim ~

  • Segítőhajlam
  • Higgadtság, nyugodtság
  • Kitartó
  • Társaságkedvelő
  • Igazságos

  • A magánéletben viszonylag túl könnyen megbízok az emberekben



Bízva a pozitív elbírálásban:
Szofi ^^ // NeverCallMIA
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Szia, határidőn kívül küldted be a lapodat, de majd Dani eldönti mi lesz veled.

YfACeeN.png

 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Bár határidő kívül küldted be, mivel nem volt időm lezárni a jelentkezési időszakot, ezért ez még belefér.

Összességében nagyon rövid lett, viszont amiket leírtál, azokban szinte nincs helyesírási hiba és az egész jól szerkesztett.
Keress fel egy neked megfelelő délutáni időben Discordon vagy TS3-on!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó