[AJelentkezés] slide

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
S

slide

Vendég
Vendég
I. TUDNIVALÓK
Sziasztok, slide vagyok, avagy gyakrabban Balázsnak szólítanak. Jelenleg a 17. életévemet töltöm, Tatabánya egyik szakgimnáziumába járok, CAD-CAM informatikát tanulok. Hobbijaim elég normálisak a koromhoz képest, kocsmázás, egész nap a monitor bámulása és nők hajkurászása, ez utóbbi több-kevesebb sikerrel.

II. TAPASZTALATOK
Roleplay tapasztalataim több év mélyre nyúlnak vissza, még nagyon régen kezdtem el játszani SAMP szerepjáték szervereken, talán 2010 körül(?) bukkantam fel Fay RPG-n. Ekkor nem igazán értettem a szerepjáték fogalmát, és/vagy/hogy mit kell csinálni a játékban, mára ez megváltozott.
Több éve MTA szervereken játszom csak, leginkább az olyan szervereken, amelyek amerikai szerepjátékot nyújtanak, ezért megfordultam már egy évvel ezelőtt az AV-RP szerverén is, adminsegédként (erről később), továbbá a SeeMTA V3 LV szerverén jelenleg is játszom. Mindkét szerveren a rendvédelmi frakciók taglistáját bővíte(tte)m. E szerver elődjén először Roti vezette PD-ben voltam, ahol eltöttem jó pár hónapot, később közös érdeklődés alapján mentem át a kapi által vezetett SD-be, bár Roti nehezen, de végül elengedett, ezt fairnek éreztem megbeszélni vele, mielőtt kiléptem. Az SD-ben szintén több hónapot voltam, ott Marcus Clark-ként ismerhettetek meg, egészen a tulajdonos váltásig. Ezen a szerveren is valamelyik rendvédelmi frakciót célzom meg.


Admin szerep betöltésénél a tapasztalataim eléggé fakóak, adminsegéd voltam több hónapon át az AV-RP szerverén, 2019 január első hetében hatalmaztak fel ezzel a ranggal, az akkori egyik főadmin, Trenton. Nagyon sok embert ismerhettem meg és mégtöbbnek segíthettem is, bármilyen problémája akadt. Nagyjából azt hiszem 3 hónapot tölthettem el a csapattal, ez idő alatt végig ugyanazt pozíciót töltöttem be a szerveren. Később a szerver Tony Cavallinak lett átadva, ezáltal mindenkitől meg lett vonva az admin és adminsegéd titulus. Kilépésről vagy eltávolításról (tudtommal) nem volt szó, most sincs tervben.

III. MOTIVÁCIÓ | AKTIVITÁS | TULAJDONSÁGOK
Kezdeném talán a legfontosabbal, az aktivitással.
Jelenleg mivel iskolába járok, ezért az a prioritásom. Ez nem azt jelenti, hogy a szerverre nem tudok / nem fogok időt szánni, csupán hétköznap 4-5 óránál többet nem tudok teljesíteni. Hétvégén ez a szám változik, az aznapi programjaimtól függően, de leginkább az aktivitás javára.

Az (is) tud motiválni, hogyha embereknek segítek, és látom a munkám eredményét, példával ezt be is mutatnám.
XY segítséget kér tőlem, hogy egy adott parancs mire jó, hol és milyen szituációkban lehet használni, esetleg adminjail után megkérdez, hogy mi lett volna a helyes dolog. Elmagyarázom neki, ebből XY tanul és nem követi el ugyanazt a hibát mégegyszer. Lehet fura, de nekem ez egyfajta büszkeséget ad.

Gyengeségeimet és erősségeimet taglalnám most. Segítőkészségem többször is megmutatkozott még az AVRP team tagjaként, továbbá több ismerőst, barátot szereztem és a mai napig tartom velük a kapcsolatot. Ezek mellett humorosnak tartom magam, ezt páran biztosan alátámaszthatják, akik ismernek.
Térjünk át a negatív részlegre. Eléggé sértődékeny személyiség vagyok, ezekmellett vannak olyan napjaim, ahol egy külső tényező hatással van rám és a kelleténél idegesebb vagyok, de játékon belül ez nem befolyásol engem.


IV. AZ ÉN NÉZETEIM
Miben nyújtanék többet másnál? - hangzik a kérdés.
Erre nehezen tudok válaszolni. Szerintem a megbízhatóságom, továbbá a múltam igazolja nektek, hogy én más lennék, mint a potenciális admin jelöltek. Hosszú távon gondolkodom, ami a szervert és ezt a jogkört illeti.
Amilyen tulajdonságokat fontosnak vélek (és bennem is megtalálhatóak) az a helyesírás:
  • Egy olyan játékban, ami legfőképp az írásra épül, nehéz lesz megértetnünk magunkat mással, ha nem tudunk összefüggő, értelmes mondatokat alkotni.

Továbbá a jó, érett logikai gondolkodás, problémamegoldás, ezek véleményem szerint önmagukat magyarázzák.

V. VÉGSZÓ
Remélem minden felmerülő kérdésre tudtam kielégítő választ adni, amennyiben kérés / kérdés / észrevétel van, szívesen várom őket hozzászólás formájában.
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Ha faragsz a stílusodból, és tudod bizonyítani hogy ténylegesen alkalmas vagy a poszt beteljesítésére, ám legyen én oda adnám neked az admint!
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol ha voltál AVRP csapat tagja akkor pontosan írd le hogy mikor voltál, milyen pozícióban, miért léptél ki vagy lettél eltávolítva és hogy meddig voltál pontosan a csapat tagja.

Jelenleg csak nagyon minimális adatokat írtál le erről, így megkérnélek hogy bővítsd a leírtak alapján részletesen.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Eredetileg a rólad hallottak miatt el akartam fogadni a jelentkezésed.
Ezután Blackdog is és Krekor is felkeresett az Insigne-nal történt esettel kapcsolatban.

A jelentkezésed egyértelműen elutasításra került.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó