[AJelentkezés] Papi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Tejbepapi

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Papi jelentkezési lapja:



Önmagam rövid bemutatása:


Ricsi vagyok, az interneten legtöbbször Papi és 19. évemben járok. Májusban mechatronikai technikusi vizsgát tettem. Jelenleg gépészmérnöki hallgató vagyok Kecskeméten és duális képzésben veszek részt a merci gyárral. Emellett életem jelentős részét tölti ki a játék, de mindemellett nagyon fontos számomra a mozgás, az edzés. Hobbijaim közé tartozik a tánc, a horgászat és a barkácsolás/szerelés, legyen szó bármiről. Természetesen ez a kör így nem teljes, mert a család, a bulizás, a csajok és a barátok is nagyon fontosak a számomra. Semmi sem zárhat ki semmit.


RP tapasztalatok:


RP pályafutásomat 8 éve kezdtem még SA:MP szervereken és azóta kisebb illetve nagyobb kihagyásokkal, de folyamatosan játszom. Ez idő alatt sok szervert és frakciót megjárva rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem. Mindenféle frakcióban megfordultam már, a rendvédelmitől kezdve a szerelő és újságíró frakciókon át az illegál frakciókig. Minden területen igyekeztem kipróbálni magam.
Admin tapasztaltok:
A GTA: Hungary RP szerverén voltam admin 4-5 hónapig.  4-es adminként adtam le a pozíciót. Mivel GTA 5-ös szerver ez is, így nem lenne idegen számomra a játék. 



Mi motivál?


Legnagyobb motivációm az, hogy folyamatosan kihívásokat állítok magam elé. Ezeknek a megoldására való törekvés tudja kihozni belőlem a maximumot és ezek járulnak hozzá saját magam fejlődéséhez. Az már csak hab a tortán, hogy olyan kihívásról van szó, melyet szívesen csinálok. Emellett nagyon szeretem azt az érzést, amelyet szavakba önteni nagyon nehéz. Ezt az érzést a másokon való segítség váltja ki belőlem, illetve ha már egy kis boldogságot sikerül valakinek a napjába csempészni. Ezért az érzésért megéri küzdeni.


Aktivitás:


Mint említettem suliba járok, így a hétköznapok nem lesznek az erősségeim. Ennek ellenére elég kedvező az órarendem erre a félévre, gondolok itt arra, hogy pénteken órám sincsen. Hétvégente a legtöbb időt monitor előtt töltöm, 8-10-12 órákat is szoktam egyhuzamban lenyomni. Hétköznaponként szabadidő függő, de 1-2 óra mindig bele szokott férni. Discordon és fórumon szinte mindig elérhető tudok lenni.


Miben nyújtanék többet bárki másnál?


Lelkiismeretesség. Szerintem ez az egyik legjobb tulajdonságom. Sose voltam olyan admin, aki egy-egy szabálysértést látva, csak kiosztotta a szankciót, vagy helytelen névhasználat esetén csak rádobva az adott játékosra egy parancsot, hogy változtassa meg a nevét. Mindig-mindent lelkiismeretesen megbeszéltem a játékosokkal, még mielőtt bármit is intézkedtem volna. Legyen szó chatről vagy voice kommunikációról, mind a kettőt szívesen csináltam. Szinte mindig sikerült jó szájízzel távozni még egy-egy nagyobb vitából, akár két frakció összetűzésénél is. Természetesen ez a hozzáállásom nem változna itt sem.


Tulajdonságaim:


Erősségeim:
Segítőkészség: Amiben tudok, abban mindig segíteni szoktam annak, aki segítségre szorul. Legyen itt szó IRL bütykölni valóról, RP tanításról illetve tényleg bármiről, amiben valóban tudok segíteni.
Tolerancia és türelem: Úgy érzem, hogy még az elsőre ellenszenvesen viselkedő emberekkel/játékosokkal is tudok toleráns és türelmes lenni bármikor.
Proaktívitás: Mindig igyekszem magamat fejleszteni. Sűrűn töröm a fejem azon, hogyan lehetnék jobb. De nem csak magamból, hanem környezetemből is igyekszem mindig kihozni a legjobbat. Ötleteimet mindig megosztom másokkal, sosem tartom magamban.
Lelkiismeretesség: Ezt a tulajdonságomat fentebb kifejtettem.


Gyengeségeim:
Őszinteség: Túlságosan szókimondó vagyok. Ami a szívemen az a számon. Természetesen igyekszem figyelni arra, hogy sose bántsak meg másokat.
Kritikus: Néha túlságosan kritikus szemmel nézem a világot. Talán többször látom meg először a rosszat, mint a jót.
Szóhasználat: Előfordul, hogy néha egy-egy trágár szót használok baráti társalgások során. Vitában illetve idegen emberekkel való beszélgetés közben ezeket mindig kerülöm, de baráti társaságban néha egy-egy trágár szó elhagyja a számat. Ezeket nem szoktam túlzásba vinni.
Természetesen ezeken tulajdonságokon igyekszem napról-napra változtatni.



Milyen jó tulajdonságok fontosak egy adminnak?


Szerintem a példamutatás az egyik legfontosabb. Megfelelő példamutatással (magatartás, stílus, hozzáállás) ösztönzően tud hatni az őt körülvevő közösségre. Mindemellett még fontos szerintem a tolerancia és lelkiismeretesség (segítőkészség). Minden játékost tudni kell megfelelő hangnemben és stílusban megszólítani, legyen szó akár olyan játékostól, aki nem úgy szól hozzánk, amit éppen elvárnánk tőle. Ezeket a problémás eseteket is lelkiismeretesen kell megoldani és megbeszélni.


Köszönöm, hogy végig olvastad!

 

Dirk

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Találkoztam vele másik szerveren először csak, mint adminnal, később frakciótársként is játszottunk együtt.
Korrekt és közvetlen srácnak tartalak. Támogatom a pályázatodat!  :)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed elfogadásra került. Vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön. Ha valamiért nem érsz rá, nyugodtan jelezd előre akár fórumon, akár Discordon.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó