[Ajelentkezés] Maczko

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

maczko

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Maczko jelentkezése a one Roleplay csapatába:

1.) Magamról:

Jelenleg 23.életévemet töltöm, Veszprém megyében élek, negyedik éve dolgozom egy német szenzorgyártó cégnél mint elektronikai műszerész. Hobbijaim közé az autózást és a bulizást sorolnám, klasszikus hobbim mint olyan nem igazán van, szeretem kreatívan eltölteni az időmet, sok mindenre nyitott vagyok.

2.) Tapasztalataim RP valamint adminkodás terén, motiváció:

Az RP-vel kapcsolatos élményeim valahol 2014-ben kezdődtek, kisebb MTA szervereken játszottam amik nyilván nem voltak hosszú életűek, viszont nem igazán értettem akkoriban, hogy miről is van szó ezért nem volt bátorságom bejárni a nagyobb szervereket, inkább tapasztalatot gyűjtöttem fogalmazzunk úgy.
2015-ben aztán megtört a jég, megnyitottam a szerverkeresőt és új szerver után néztem remélve, hogy elég tudást sikerült felhalmoznom az alapvető szabályok terén, a SeeMTA már ebben az időben is elég szép játékosszámmal bírt, de rátaláltam a FineMTA-ra ami aranyközépútnak tűnt az akkori nagyjából 100 játékosával, így hát ide regisztráltam. Három hónappal a regisztrációmat követően jelentkeztem adminnak, sikeresen felvettek így hát elkezdődött az adminisztrátori pályafutásom, ez volt 2015 márciusa. Decemberre elértem a vezéradmini posztot, más néven szuperadmin, admincontroller, ki hogy nevezi. Ezt a posztot bármiféle megszakítás nélkül 2018 októberéig töltöttem be, ekkorra már jó ideje nem csak az adminokért hanem a szerver autóiért, rengeteg mappolásáért, eventjeiért, rádiószerveréért feleltem, így hát azokból az időkből biztosan sokan ismerhetnek akik mozogtak MTA-s körökben. A távozásom oka leginkább a szerver felsőbb vezetésének hozzáállása volt, ami erősen hátráltatott abban, hogy tisztességesen, igazságosan tudjam végezni a rám bízott feladatokat. Pár hónap kihagyás után jelentkeztem SeeMTA V3-ra adminnak, ahol 5-ös adminig jutottam majd leadtam mert közbe jött egy két dolog az életemben és nem tudtam volna maximálisan ott lenni fejben. Természetesen az adminkodás mellett mindkét szerveren megfordultam frakciókban is szép számmal, leader is voltam nem egyszer ezalatt a cirka 5 év alatt. Ami motivál jelen esetben az az új emberek megismerése, valamint találkozás a régiekkel, és hogy kamatoztatni tudjam az elmúlt évek során felhalmozott tapasztalataimat no meg az MTA felett számomra eljárt az idő, nagyon nem tud már újat mutatni. Ez egy újabb kihívás lenne számomra és természetesen a tőlem telhető maximumot nyújtanám, valamint eléggé érdekel az RP mint olyan egy teljesen új platformon.


3.) Aktivitás:

A munkámból kifolyólag váltott műszakokban dolgozom, egészen pontosan két műszakban. Az egyik reggel 6-tól délután 2-ig, a másik műszak ugye délután 2-től 10-ig. Amikor délelőtt dolgozom eléggé ráérek délután, a legtöbb esetben egész délután. Amikor délután dolgozom is ráérek délelőtt egészen 13:00ig, utána pedig este munka után érkezem, ilyenkor még azért éjfélig fél 1-ig elérhető vagyok a legrosszabb esetben is. Hétvégén nagy eséllyel a péntek vagy szombat estém kiesik valami buli miatt általában de utána megint csak ráérek, fontos a kikapcsolódás, hogy aztán újult erővel vágjunk neki a következő hétnek úgy gondolom.  ;D

4.) Miért én?

Ebben a témában nem egyszerű úgy írni, hogy az ember ne tűnjön hivalkodónak, azért megpróbálom.
Úgy gondolom, hogy a tapasztalataimból kifolyólag elég könnyen bele tudnék rázódni a dologba, rugalmas vagyok tartom magam a megbeszélt dolgokhoz, odafigyelek arra, hogy amit csinálok azt úgy csináljam ahogy azt elvárják tőlem. Könnyen beilleszkedek, általában percek alatt szót értek mindenkivel.


5.) Erősségeim, illetve gyengeségeim:

Erősségeim közé sorolnám a fentebb említett megbízhatóságomat, elkötelezettségemet, ha valamit elvállalok akkor abból mindig igyekszem kihozni a maximumot. Abszolút őszinte embernek tartom magam és türelmesnek, tiszteletben tartom a szabályokat. Ha valamit el kell magyarázni, szívesen megteszem, admin ügyeknél inkább arra fókuszálok, hogy megértse az illető ha valamit elrontott nem pedig az azonnali büntetésre törekszem, csak így lehet fenntartani egy fejlődő közösséget úgy gondolom. Gyengeségeim közé sorolnám, hogy néha hajlamos vagyok elmondani olyan dolgokat 10-15 mondatban simán amit más hárommal lerendez, erre van aki nem vevő, én szeretem normálisan kifejezni magam. Szókimondó vagyok, de ha a helyzet úgy kívánja meg tudom tartani magamnak a véleményem így ez nem nyomja rá a bélyegét a munkámra.

6.) Egy jó admin fontos tulajdonságai, végszó.

Ami szerintem fontos, hogy elkötelezett legyen az illető azzal kapcsolatban amit csinál, működjön együtt a csapattal, ne külön utakon járjon, kommunikáljon a társaival, ossza meg a tapasztalatait, az esetleges hibákat haladéktalanul jelentse az illetékes fejleszőnek/tulajdonosnak, a konfliktusokat a helyén kezelje, ne ítélkezzen, legyen segítőkész, és az ügyek során diplomatikus, legyen tájékozott az adott szervert illetően.

Ennyi lettem volna, köszi a figyelmet.  ;D

 

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Amikor régebben FineMTA-ztam nagyon sokat tudtál nekem segíteni , figyelmes és szorgalmas vagy. Én támogatom az adminodat.
 

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Fene nem gondolta volna hogy megint összehoz minket a sors, remélem még megvan pár vicces pillanat a múltból
Remélem legalább olyan jó lesz megint veled dolgozni mint régen.
Támogatom a mester urat!  ;D
 

maczko

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
@fater 34 ; @Doge Köszi a supportot. ;D

@Damoon Én sem számítottam rá, egyébként meg persze, csak azok vannak meg öreg. :D
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezési lapod és a visszajelzések alapján is egyértelműen meggyőztél. Kérlek keress fel egy neked megfelelő időpontban a TS3 szerverünkön 09. 20-ig. Ha huszadikáig nem tudsz megjelenni, írj nyugodtan privát üzenetet fórumon, vagy Discordon.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó