[Ajelentkezés] Leonxxy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LXXY/ANF

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:236
Sirius Zachary Osborne




Pár szó magamról


Sziasztok játékosok és adminisztrátorok,Nagy Dánielnek hivnak engem,17 éves vagyok.Nos,Horvátországban élek egy kis faluban Csúzán.Jelenleg még középiskolába járok,szakács szakmát tanulok és az utolsó évemet fogom járni 2019/2020-ban.A szabadidőmben elszoktam menni focizni és sakkozni a barátaimal.Szerintem a lényeget leírtam magamról de kicsit a RolePlay-ről,5 éve kezdtem el játszani MTA-án és MTA rp szerverein.Lassan már 4 éve hogy már RP-zek ez idő alatt sok szervert megjártam és frakciókat.Természetesen AVRP-én is játszotam 1-2 évet kihagyásokal de abba hagytam amikor már 20-an voltunk a szerveren.Jelenleg most 1-es moderátor vagyok SeeMTA LV TS-én de szerintem ez nem gátolna meg ha admin is lennék.





Tapasztalataim RP terén


Mint fent is emlitetem,lassan már 4 éve RP-zek és ez idő alatt megjártam HL-t,Fine MTA-t,External Gaming-et,AVRP-t és SeeMTA-t.HL-en,AVRP-én és SeeMTA-án voltam frakciókban.HL-en kéttszer voltam Orosz maffiában,tulajdonképpen ott kezdtem el jobban az RP-re fókuszálni de egy idő után meguntam,mivel voltak olyan főadminok és persze adminok is akik tulajdonképpen semmit sem csináltak,akkor léptek be szolgálatba amikor maguknak kelett valami.American Villages RolePlay-en 4 frakcióban voltam.Először a olasz maffiában kezdtem,utána egy rádiós frakiban voltam majd LVMS-t is megjártam amikor még Completed volt a leadere,ha jól tudom akkor Thommas Rodriguez nevem volt és végül az utolsó frakció amiben voltam azt Krekor és egy volt superadmin vezette,sajnos régg volt már és nem tudom hogy mi volt a frakció neve de azt tudom hogy Alexander Borya néven voltam a frakcióban mint az egyik kisebb vezettó.SeeMTA V3 Las Venturason 5 frakcióban voltam,az első Solntsevskaya bratva volt utána Rednecks,LVMS,Orekhovskaya OPG és Redline.Még nem voltam GTA 5 RP szervereken de könnyen tudok alkalmazkodni,szóval nem lenne probléma nekem a GTA 5 RP-sem.





Aktivitásom a szerveren


Mivel még iskolába járok ezért nem garantálhatom a napi 5-6 órát.Hétköznapokban 2-3 órát birok garantálni,talán 4-et is de nem biztos.Hétvégenként 5-6 órát is lehetek a szerveren.


Motiváció


A motivációm az lenne hogy segitsem a csapatot ahogyan csak tudom és egy olyan szervert segitsek létrehozni ami tényleg egy RP szervere hasonlít.És a fő motivációm az lenne hogy segitsek egy RPs közösséget létrehozni.Mivel már a legtöbb ember a gyors RP-re ragaszkodik,tisztelet a kivételnek.Sokan elfelejtették a HardCore RP-t ami szerintem nem egy jó dolog.




Erőséggeim és gyengeségeim


Erőséggeim: Könnyen tudok alkalmazkodni.Ha valamiben segiteni tudok valakinek,akkor azt a lehetőséget soha nem szalajsztom el.Nyugodt tudok maradni rossz helyzetekben is.

Gyengeségeim: Néha makacs szoktam lenni.Engem nem lehet olyan könnyen felhuzni de ha felhuznak akkor az a személy számithat arra hogy bosszúálló tipus vagyok,ezt úgy lehet értelmezni hogy nem szeretek senkinek sem adós maradni.



Milyen tulajdonságokal kellene rendelkeznie egy adminak



Szerintem egy adminak türelmesnek és higadtnak kellene lennie. Az adminoknak nem szabadna lenézőek lenniük a játékosokal szemben,mivel az adminok is játékosok és csak annyiban különböznek hogy admin jogokat kaptak.Ha már valaki elválalta ezt a nehéz admin munkát akkor egy adminak arra kellene törekednie hogy segitse a játékosokat amiben csak tud és ne részesítse előnyben a barátait.Egy adminak mindenkivel egyenrangúként kellene viselkednie,mivel már sok adminal találkoztam akik lenézőek voltak és volt már példa hogy ahogyan csak tudták kihasználták az admin jogaikat.Szerintem ilyenek kellene egy adminak lennie és ilyen admin szeretnék lenni.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol megkértünk hogy a cím [Ajelentkezés] + Név legyen.

Így megkérnélek hogy írd át a mintának megfelelően a címet!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó