[AJelentkezés] Lázár

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
Magamról


Sziasztok, Vályi Lázárnak hívnak, 17 éves vagyok. Jelenleg középiskolába járok név szerint a Wesselényi Miklós szakgimnáziumba Budapesten, ahol elektrotechnikát tanulok. Ebben az évben kezdem a 12. tanévemet, azaz idén érettségizem. Tervezek tovább menni a felsőoktatásba, ahol ha minden terv összejön mérnökinformatikusként fogok tovább tanulni.

Hobbijaim: A szabadidőmből a legtöbb időt a focipályán töltöm a haverokkal, úszni járok, illetve edzőterembe. Szeretek sorozatokat nézni bár ez nem annyira hobbi inkább csak időtöltés.

Tapasztalatok a RolePlay, illetve az Adminkodás terén


2015 óta RP-zek aktívan, kisebb kihagyásokkal. Rengeteg szerveren játszottam már, volt közöttük sok RolePlay illetve Fun szerver is.
Ami a frakciókat illeti, szinte az összesben megfordultam már rövidebb-hosszabb ideig. Sok tapasztalatom van a legális és az illegális frakciók terén is, pályafutásom során voltam már rendőr kiképzőtiszt, főorvos a mentőknél, a kínai maffia bérgyilkosa, az olasz maffia kapitánya és még rengeteg más.
Adminkodás terén rövidebb a felsorolni valók listája. 2016-ban Admin lettem a Hungary Life nevezetű MTA szerveren, itt fel jutottam 3as adminig, utána viszont meggondolatlan és éretlen viselkedésem miatt ez a karrier bő félév után véget ért. Korábban, de ugyanezen a szerveren csak a teamspeak részén több mint egy évig Moderátor, majd SuperModerator voltam, de ettől a cimemtől megváltam mivel úgy gondoltam ennél többet kell tennem a szerverért, ekkor lettem Admin. Ezek után pár kisebb szerveren még voltam rövid időtartamokig Admin, de ezek nem voltak számottevőek.

Aktivítás, illetve a motivációm hogy miért szeretnék admin lenni.


Hétköznaponként 4-5 órát tudnék online lenni délután, ezt az időt kisebb szünetekkel megtéve mint pl. elmegyek edzeni, illetve intézni ügyes-bajos dolgaimat. Hétvégén akár ennél többet 5-6 órát is. Két hetente hétvégén nem tudok a szerveren elérhető lenni, mivel ezt az időt édesapámmal töltöm és ilyenkor nem vagyok otthon. Viszont ezeken a hétvégéken megprobálok másban segíteni mint például a fórum ügyek intézése. Ahogy említettem idén érettségizem ezért minnél jobban megyünk bele az évbe és közeledik az érettségi a szerveren tölthető szabadidőm lecsökken, ezáltal 1-1 órával kevesebbet tudok elérhető lenni.

A legfőbb motivációm az az, hogy segítsek létrehozni egy olyan RolePlay szervert illetve közösséget ahol és akikkel akár én is élvezhetem az RP-zést. Emelett ez jó lehetőség, hogy az ember is fejlődjön. Türelmesebbé válljon, fejlődjön a probléma megoldó készsége, és tapasztalatokat szerezzen. Mivel ez a GTA 5 RP egy viszonylag új dolog, szeretnék segíteni az ebbe újonnan belecsöppenő játékosoknak, hogy számukra is élvezhető legyen a szerveren eltöltött idő.

Én ebben nyújtanék többet, hogy az hogy sikeres legyen a szerver számomra is nagyon fontos, hogy fejlődhessek. Emelett úgy gondolom, hogy az évek alatt megszerzett tapasztalataim mind Adminként mind RolePlay játékosként előnyömre vállhatnak. Mivel láttam a legrosszabb és a legjobb részét is az RP-nek tudom hogyan tehetném jobbá a szervert.


Erősségeim és gyengeségeim


Legfőbb gyengeségemnek azt tartom, hogy alkalom adtán arrogáns, és cinikus tudok lenni. Ez főleg akkor jelentkezik mikor fáradt vagyok, úgyhogy ezen mindenképp változtatni fogok a jövőben. Türelmes ember vagyok a végletekig, viszont van egy szint ami után én is elvesztem a türelmemet, pl. az illető alpári módon beszél mind velem mind a körülötte lévőkkel, és többszöri felszólitásra sem változtat a stílusán. Így ezt gyengeségemnek tartom, viszont amíg nem érik nálam el ezt a szintet a türelmemet erősségemnek is érzem.

Erősségemnek tartom, hogy megvan a kellő intelligenciám és illem tudásom, hogy ne kezdjek el ordibálni egy emberrel mert ő nem tud valamit úgy mint én. Nem nézem le a nálam fiatalabb, kevesebbet tudó embereket. Egy vitában mindig megnézem az érem mindkét oldalát, meghallgatom mindkét felet, sose döntök egyoldalúan.


Milyen egy jó Admin, milyen tulajdonságokkal rendelkezik


Mindenképp türelmes, nyugodt, tisztelettel beszél a többi emberrel. Intelligens, nem befolyásolható ebből következik, hogy nem is befolyásol másokat. Nem kérkedik azzal hogy ő Admin, nem használja ki az ezzel járó jogait, hogy előnyt szerezzen egy szituációban. Ez a minimum szint ahhoz, hogy valaki jó Admin legyen.


Köszönöm, hogy időt szántál a jelentkezésem elolvasására! Remélem elnyerte a tetszésedet!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel. (Ha ez pont az a hétvége, amit írtál, hogy az apukáddal töltesz, akkor szólj nyugodtan.)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó