[Ajelentkezés] #Furi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Furi

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:187
#Furi adminisztrátori jelentkezése!



Bemutatkozás:

Sziasztok! A nevem Kristóf, 19 éves vagyok, jelenleg szüleimmel Ózdon élek! Jelenleg egy Közgazdasági suliba járok ahol 4+1 évemet töltöm le, aminek szerencsére lassan vége. Logisztikát tanulok, ha sikeres vizsgát teszek akkor ezzel kapcsolatba szeretnék tovább tanulni, vagy már egyből elhelyezkedni, ez még eldől. Jelenleg a jogosítványomat hajtom, mellette vissza-vissza térek az erőemelés világába, amit 1 évvel ezelőtt abbahagytam. 2015-ben ismerkedtem meg ezzel a sporttal, elsőnek hobbiként indult, majd edzőtársaim és az edzőm ajánlására próbáltam ki magam az első versenyemen ami a 2015-ös Siófok Muscle Beach volt. Ez volt az ami beindította az egész pályafutásomat úgymond ebben a sportban. Vannak eredményeim is, Magyarországon kor és súlycsoportban magyar csúcstartó vagyok, EU 2. helyezet, VB 4. helyezet. A mindennapos számítógépezés mellett időt fordítgatok a tanulásra is, amire lehet, hogy már nem sokáig lesz szükségem. Az MTA-val régebb óta foglalkozom már, szeretem csinálni, naponta több időt is tudok rá szánni, szituációtól függően.


Eddigi pályafutásom / tapasztalataim:

Pályafutásom kezdete nem tegnapra nyúlik vissza, ha szabad így kifejeznem magam. Körülbelül hatodik osztályos lehettem, amikor magával az MTA-val ismerkedtem meg. Ekkor FUN és DM szerver rabja voltam. Minden nap jártam fel, már akkor is nagyon tetszett. 2015-ben ismerkedtem meg az RP-vel. Egy GoodLike videón keresztül találtam rá a SeeMTA szerverére, amin el is kezdtem játszani. 2015-től 2016 végéig játszottam V2 szerverén, ahol rentettő sok Jail árán tanulhattam meg mindent, az RP-vel kapcsolatban. 2016 közepén viszont a szervert szüneteltettem egy nagy lehetőség miatt. ExternalGaming szerverére tértem át. Itt az egyik barátommal kezdtem el játszani, nagy bátorságomra megpróbálkoztam egy Adminisztrátori jelentkezéssel, amit sikeresen elfogadtak. 5 és fél hónapig voltam adminisztrátor a szerveren, FA-ig jutottam el. 2017 elején nyitott meg a SeeMTA Las Venturas szervere, ami számomra volt a paradicsom. Minden nap fent voltam a szerveren, közel 100.000 percet öltem bele. SGH-ból lettem adminisztrátor, amit ha az emlékezetem nem csal 2-es szintig vittem el. Leadásának az oka az volt, hogy egy akkori barátom megkért,hogy segítsek neki egy remek frakció vezetésére, amit én elfogadtam. Ennek az volt a következménye, hogy el kellett búcsúznom az adminisztrátori rangomtól. A lehető legeslegrosszabb döntésem volt ez a szerveren, hiszen akkor azt a frakciót teljesen egyedül kellett, hogy vigyem, hiszen leadertársam nem nagyon foglalkozott a frackióval. Ezen korszak után áttértem AV:RP-re, ahol szimplán a Red Murphy's Car Service büszke tulajdonosa voltam. Első olyan frakció volt az életemben, amit tiszta szívemből szerettem csinálni, viszont a fontossági sorrendben alulra került IRL dolgok miatt. Ezek után visszatértem V2-re, ahol megint frakciót vezettem és SGH lettem, viszont a szerverből már kiuntam és nem tudtam olyan lendülettel csinálni, mint azelőtt. Pályafutásom részéhez tartozik még egy szerver, Octans Project. Erre a szerverre nagyon szívesen jártam fel, adminisztrátorként kezdtem, viszont problémáim adódtak IRL ami miatt nem mertem kockáztatni, ezért nyugalmas körülmények között távoztam.

Tapasztalataim, amit a mögöttem álló 5 évről el tudnék mondani, renttentő hosszúra nyúlna, ezért csak 1-2 mondatban leszűkíteném. Player típusokat ismerve egyáltalán nem mindegy, hogy egy adott szituációhoz egy adminisztrátor hogy áll.....szerintem. Rengeteg olyan szituáció van, amikor az ember nehezen tud döntetni, de ezeket a pillanatokat kell megfogni és átgondolni. Úgy gondolom, hogy aki adminisztrátornak jelentkezik, elszántnak, magabiztosnak, elhivatottnak, rugalmasnak, terhelhetőnek kell lennie. Ezt azért is mondanám, mivel rengeteg stressz zúdul a nyakunkba amit megfelelően kell tudni kezelni.



Aktivitásomról:

Az aktivitásom a szerverre tekintve: Mivel tapasztaltam már azt, hogy néha meglepően sokat tudok aktív lenni, ezért nyugodtan ki merem jelenteni, hogy én lehetnék az egyik legaktívabb ember. See szerverekre is tekintve, amikor adminisztrátor lettem LV-n akkor rengeteg időt fektettem a játékba. Amire nem vagyok büszke, hogy néha volt olyan is, hogy egy teljes hétig nem mentem suliba, csak azért, hogy játszhassak és dutyzzak. Ami talán annak is volt köszönhető, hogy akkor még minden nagyon új volt, és szerettem csinálni, csak engem nem szerettek az ottani emberek ( :D ). Ha pontos számadatokról kellene beszélni, akkor hétköznap olyan 3-4 óra naponta, változhat attól függően, hogy bármi közbejönne. Hétvégén pedig az összeset. Körülbelül pontos számot mondva olyan 6-7-8 óra amit rá tudnék szánni a játékra.


Miért vagyok megfelelő erre a feladatra?

Egy olyan embernek tartom magam, aki tud döntéseket hozni még a nehéz helyzetekben is. Nem tartom magam egy olyan embernek, aki visszahúzódó típus. Nagyon jó probléma megoldó képességgel rendelkezem, és tudom, hogy mindenben a megfelelő döntéseket tudom hozni. Az, hogy maga az RP tudásom milyen szinten van....konkrét bizonyítékokat nem tudok mutatni, csak írni tudok olyan dolgokról, hogy eléggé vaskos, meggondolt, precíz dolgokra vagyok képes RP-n belül. Volt már sokszor, hogy rámszóltak, hogy a bal és jobb kezes RP-t engedjem el, mert semmi értelme, csak tovább tart az RP. Ezt annyira sosem értettem meg, mindig törekedtem arra, hogy a legpontosabban tudjak minden leírni. Volt olyan, ami többször is előfordult, hogy szimplán szerettem feljárni a szerverre, viszont ismerőseim/barátaim nem. Ekkor képes voltam a saját lakásomat kitakarítani, ami azért nem egy olyan nagy dolog, lehet hülyének nézni most, viszont ez szerintem megfelelő képet mutat arról, hogy mennyire szeretem ezt az egészet, és úgy gondolom, hogy az évek alatt szinte mindent meg tanultam már belőle. Nem mondom, hogy mindent, mert mostanában egyre többször érnek meglepetések.



Csapatmunka:

Magával a csapatmunkával sosem volt gondom. Sosem volt fontos számomra, hogy milyen szerepet töltök be egy adott csoportba. Mindig arra koncentráltam, hogy abban a pozícióban amiben jelen vagyok, ne legyen semmilyen fennakadásom, és a legjobbat tudjam kihozni magamból. A csapatmunkára rávetítve a témát, sosem tántorodtam el feladatoktól azért, mert egy olyan ember végezte, akit nem gondoltam volna okosabbnak sem, butábbnak sem, de többnek sem mint én. Tudtam, hogyha rendesen végzem a feladatom, akkor egyszer majd ott lehetek ahol ő. Ezért azt tudom a csapatmunkára mondani a részemről, hogy megértő személyiség vagyok, nem tántorodom el a csapatmunkától sem, könnyen barátkozok, nem tartom magam antiszociálisnak, tehát nem leszek a háttérben sosem, viszont nem fontos számomra a folyamatos középpontban tartózkodás.


Tulajdonságaim:

Negatív:
-Szókimondó embernek tartom magam,
-Néha előfordul, hogy túl lövök a célon-
-Előfordulhat, hogy olyan megjegyzéseket teszek, ejtek ki a számon, amire rájövök a későbbiekben, hogy nem kellett volna.


Pozitív:
-Alapvetően szorgos személyiségnek tartom magam,
-Ha valamit megígérek, akkor azt biztosan be is tartom,
-Akármilyen feladathoz tudok azonosulni,
-Pozitív, barátságos embernek tartom magam.


Terveim a szerveren:

Elsődleges tervem a szerveren egy frakció vezetése lett volna, viszont sajnos kudarcba fulladt. Ekkora hirtelem menekülésembe jelentkeztem a BCSO-ba amiből kiléptem. Ennek az volt az oka, hogy nem szerettem volna a frakció leadereinek csalódást okozni azzal, hogy nem csinálom majd olyan szeszélyesen és aktívan, mint ahogyan megígértem. Voltam már hasonló frakció tagja LV-n, és ebből kiindulva nem szerettem volna, hogy csalódjanak bennem. Megjelent az adminisztrátori jelentkezés és úgy gondolom, hogy egy próbát megér. Ezt mindig is szerettem csinálni, tapasztaltnak érzem magam, ez az amiben el tudom képzelni a jövőmet a szerveren. Szeretnék adminisztrátorként a lehető legmagasabb fokra lépni azon a bizonyos létrán, hiszen hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem ez a célom! Egyelőre ennyi, amit el tudnék ezzel kapcsolatban mondani.


Köszönöm szépen, hogy végigolvastad a lapomat. Bármiféle hibát, elírást találsz benne, megköszönöm, ha megosztod velem!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Az egyik pontban azt részletezed, hogy a Red Murphy's-t is és a See V2-t is azért kellett otthagynod, mert IRL problémák miatt nem volt elég időd törődni velük. A következő pont arról szól, hogy valószínűleg te lennél a legaktívabb a csapatban...

Ettől függetlenül látszódik, hogy törődtél vele és tartalmas leírás lett, így szívesen beszélgetnék veled TS3-on, vagy Discordon. Keress fel egy neked megfelelő délutáni időpontban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó