[Ajelentkezés] Franka

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Franka

Újonc
Játékos
Üzenetek:13
Bemutatkozás

Szépnapot!Szabó Zétény-nek hívank, 17 éves vagyok.Én Pest megyé-ben egy faluban élem minden napjaim egy kertesházban.E kis Faluban végeztem el a 8 általánost, és aután kezdtem el járni  Szolnokra értelem szerűen. Itt Középiskolában a Karosszéria lakatos szakmát választottam hisz az autók felkeltik érdeklődési köröm így alkalmas volt nekem ez a szakma. E mellet vannak hobbiam, elég sokat kerkékpározok általában terepen de mikor merre visz az út hisz számomra ez egy elég alkalmas kikapcsolódás.

Tapasztalatok

Még sampon kezdtem ''pályafutásom,, ha lehet annak nevezni. Itt sokat nem játszottam hisz nagyon fiatal voltam így nem játszhattam annyit, de aztán mikor Multi Theft Auto megjelent ott kezdődtek igazán a dolgok.Itt már belebujtam az ''RP,, és játszottam mindenféle frakcióban hogy próbára tehessem magam, de legkézenfekvőbb a szerelő volt hisz már akkor is érdeklődési köröm volt.Voltak idők mikor megpróbáltunk egy szervert alkotni((nem external,se gazdag RP))de hisz mivel nemvolt olyan tudásunk hogy egy játszhatóbb szervert készítsünk így csak tanultunk inkább , aztán visszatértünk az adott szerverre ahol játszottunk.Elég sok helyen megfordultam, kijelenthetem hogy már elég sok RP van a mögöttem így Roleplay tapasztalatom van , de persze nem tökéletes , de szeretném fejleszteni.

Erősségek-Gyengeségek

*Gyengeségeim*
-Beszédem nem tökletes hisz hadarok(nem vészesesen)és enyhén dadogom.
-Néha vannak olyan ciklusaim hogy okoskodom, amit gyűlölök.
-Nem szeretem ha nincs igazam.
-Feledékeny vagyok.

*Erősségeim*
-Kitartó vagyok.
-Érthetően el tudok magyarázni dolgokat.
-Küzdök azért ha valamit elszeretnék érni.
-Segítőkész vagyok.
-Szertek egy jó közösségbe dolgozni és tartozni.
-Csapatmunkában gond nékül dolgozom.
-Több órás aktivitás.

Motiváció

Hisz mivel Multi Theft Auto AVRP szerverén sokat játszottam és jó igényes szerver volt. Így azt gondolom a oneRP szerver is egy olyan kidolgozott szerver lesz mint az elődje, és megszeretném magam próbálni ezen a platformon is hogy mit tudok magamból kihozni, és motivál hogy minnél jobban fejleszthessem képességeim ezen a platformon is.

Egy jó admin

Egy jó admin nem keresi a konfliktus-t.Próbál minnél több segítséget nyújtani a szervernek.Eggyütműködő.Konfliktust tudja  kezelni.Nem él vissza a rangjával ezzel akár hátrányos helyzetbe kerülve a játékosok, esetleg a szerver hírnevét elrontva ezzel.

Miben tudok többet nyújtanani többet bárki másnál

-Elég hosszú aktivitás akár 5-6 óra hossza.
-Akár 0-20 ban elérhető.
-Több éves tapasztalat így ismerve az RolePlay szabályzatot.
-Segítségnyújtó vagyok.

Köszönöm hogy elolvasta ezt a topico-t.
További szép napot kívánok önnek.
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol megkértünk hogy a cím [Ajelentkezés] + Név legyen.

Így megkérnélek hogy írd át a mintának megfelelően a címet!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Sajnos a jelentkezési lapod túl sok helyesírási hibát tartalmazott, így nem tudunk felvenni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó