[AJelentkezés] Claude

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:440
Tudnivalók
Sziasztok, Claude vagyok, de amúgy Kristófnak szólítanak a haverjaim, így ti is tegyetek így. 16 éves vagyok és informatikát tanulok. Hobbijaim közé tartozik a haverokkal bulizás, barátnőmmel foglalkozás és a játszás PC-n vagy PS4-en.
Tapasztalatok
2012-ben kezdtem az RP-t, azóta folyamatosan játszok mind GTA V-ben és mind MTA-n. Frakció vezetői tapasztalataim nagy részét itt szereztem AVRP-n, ahol voltam PD, Szerelő, SD, MS vezető. A PD-t kb 2-3 hónapig vezettem Nyuszival, az SD-t kb 1 hónapig azt is Nyuszival, szerelőt egyedül vezettem azt is kb 2 hónapig. MS-t azt nem sokáig vezettem, max 2-3 hétig, akkor is azért mert nem találtak neki megfelelő vezetőt és valakinek vezetnie kellett ideiglenesen. Az SD frakciót leadtam, a PD-t átadtam Nyuszinak mivel már nem volt időm, a szerelő frakciót pedig szintén leadtam. AVRP-n nagyon sokáig voltam adminsegéd, illetve párszor voltam ideiglenes admin is, amíg nem volt meg a létszám.Szintén AVRP-n töltöttem be Globális Moderátori pozíciót is, azt kb 4 hónapig, amíg nem volt tulajdonos váltás(itt Lester néven futottam). RP, vezetői és fórum tudásommal nincs baj, voltam SeeLVn ideiglenes és rendes adminsegéd is, illetve ott is voltam PD-ben, így a tapasztalataimmal nem hiszem hogy sok gond lenne.
Aktivitás
Aktivitásommal remélhetőleg nem lesz gond, a kb 3-4 óra a maximum délutáni órákban hétköznap, de suliban is tudok fórumozni, így PK bírálása, fórumon való segítség nyújtással nem lenne gond. Hétvégén többet is tudok lenni, attól függ lesz-e valami program betervezve(akár családdal, akár barátnővel).
Motiváció
A legnagyobb motivációs erő ami jelenleg hajt az a kíváncsiság, hogy milyen lehet egy GTA V RP szerveren adminisztrátori pozíciót betölteni, ugyanis ilyenben még nem volt részem, tekintve hogy kevés magyar szerver van ezen a platformon.
Gyengeségeim, erősségeim
Kezdeném a gyengeségeimmel mivel erről a legnehezebb írni, egy önkritikát megfogalmazni. Elöször is, ami talán nem is annyira gyengeség, túlságosan jó kedvű vagyok mindig, így a komoly dolgokat is eltudom viccelni, ha nagyon akarom. Elég szigorúnak tartom magamat, ami nyílván nem azt jelenti, hogy visszaélek a hatalmammal, hanem szeretem hogyha megérzi a dolgok következményét egy adott ember. Továbbá kicsit sokan káromkodok, de nyílván ebből is, mint a többiből vissza tudok fogni.
Erősségeim közé tartozik a pontosság, precizitás és próbálom mindig a maximumot adni magamból, ez megnyílvánul a szolgálatban töltött perceimből, gyors és helyesírásomban és segítőkészségemben, mivel mindig próbálok segíteni mindenkinek ahogyan csak tudok.
Miben tudok többet nyújtani?
Ez a lap legnehezebb része, mivel ez sok mindentől függ. Mint múltam mutatja megbízható vagyok, mindig próbálom a legtöbbet kihozni magamból ahogyan írtam. Gyors és precíz vagyok, illetve értek mindenhez, amihez kell egy adminisztrátornak, gondolok itt a fórum kezelésre, amerikai RP-re, magára az RP-re, Discordhoz és TS-hez egyaránt. Jó probléma megoldó képességgel rendelkezem és próbálok mindig logikusan gondolkozni. Úgy gondolom ezekkel a tulajdonságokkal választ adtam arra a kérdésre is, hogy mik fontosak egy jó adminisztrátornak.
Zárás
Lapom nem a szépségre épül hanem a tartalomra. Bármilyen észrevételt / véleményt szívesen fogadok, megpróbálok mindenre válaszolni.
 

briaN

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Sziasztok! Támogatom a srácot, érti a dolgát nem egyszer voltam már vele adminsztrátor! Helyt állna bőven!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó