[AJelentkezés] Charlie Ramirez

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Charlie Ramirez

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Magamról


Üdvözlök minden kedves olvasót, köszönöm, hogy időt szánsz jelentkezésem elolvasására illetve esetleges véleményezésére. Bálintnak hívnak, tizenhét éves vagyok. Hajdú-Bihar megyei városkában élek, helyi középiskolába leszek végzős a hamarosan kezdődő tanév során. Szabadidőm nagy részét barátnőm, barátaim és a PC-m köti le. Jövő év elején kell eldönteni hogyan tovább, mindenképp felsőoktatási intézmények vannak a számításaim között. Földrajz és matematika tartozik az erősségeim közé, így ilyesmi irányba próbálom terelgetni magam.


RolePlay referenciám


Bevallom őszintén engem a(z) MTA soha nem tudott lekötni. Ha szabad így fogalmaznom az ottani köznyelvben az RP (biztosan vannak kivételek csak én nem találkoztam vele) picit sajátosan van értelmezve. Felesleges szépítenem, nem sajátosan, hanem egy számomra végtelenül lehangoló, maradék energiádat leszívó illetve buta módon. Ezen okokból kifolyóan magyar RP-t 2015 óta nem élveztem, amit a még SA-MP-n futó RiseRPG tudott nyújtani. Nem nehéz leszűrni, hogy tehát "samponos" figura vagyok, szeretnék egy kis saját eredet történetet felvázolni, hogy még hosszabb és vontatottabb legyen a jelentkezés  :)

2014. Februárjában ismerkedtem meg a GTA:SA szerepjátékkal, ekkor regisztráltam fel a biztosan sokatok által ismert SeeRPG-re. A RolePlay fogalom előtte se volt ismeretlen számomra, játszottam különböző Garry's Mod-hoz készült "rp"-nek mondott szervereken, ami persze nem volt olyan komoly és szabályokhoz kötött de az alapfogalmak megvoltak a fejembe. Sok mindent ellehetett mondani a See-ről, nem is ezt szeretném boncolgatni, de sajátos véleményem szerint sokkal magasabb, tisztább RP élményt képviselt mint bármelyik MTA szerver, ezzel lehet egyetérteni vagy sem, ez az én személyes preferációm. Viszonylag hamar beletanultam és három hónap után Adminisztrátor lettem, ami lehet nem tűnik nagy dolognak de anno nem a PP, illetve a lebutított TGF rendszer volt érvényben, továbbá 12 éves voltam, a legfiatalabb és legkisebb szintű (játszott órára adta a szintet) a csapatban. Többféle frakcióban megfordultam, szám szerint négy, de az volt a szerencsém, hogy ezek merőben különböztek egymástól így volt alkalmam sokféle RP-t és embert megismerni ( GSF, LSMD és végül PD ). A Jó Istennek illetve tisztességemnek köszönhetően egy RP szituáció során felfigyelt rám az FBI, amely a szerver egy igen elit frakciójának számított és bekerültem közéjük. Másfél hónap múlva már Al-Leadere voltam a szervezetnek. A szerver később felbomlott a felső vezetőség nézeteltérései miatt, szétválás történt megalakult a RiseRPG amelyen folytattam blablabla.. Miután az is szétesett külföldi, ámde szintén SA:MP szervereken játszottam. Ebből kifolyóan MTA referenciám nincs a fentebb taglalt dolgok miatt, egy See V3-as egy hetes Önkormányzati frakciótagságot leszámítva, de azt nem nevezném annak. 


Aktivitás


Feltételezem a nyár folyamán már nem fog kinyitni a szerver s mint említettem végzős leszek, amely azzal jár, hogy hétköznaponta két-három IG óra a plafon, fórumot suliból is tudom nézegetni ha hirtelen kell valami, vagy PK ügyek intézése, egyszóval akármi, hétvégi napokon akár egész nap is tudok lenni ha úgy alakul, de mindenképp többet.


Motivációm


Egyértelműen megtudom fogalmazni mi az én motivációm ami nem más mint újra széppé és értékelhetővé tenni a hazai roleplay közösséget, és erre nincs is szebb platform mint ez a szerver és a GTA 5 frissítő hatása. Természetesen nem egyedül szeretném véghezvinni ezt a nemes tettet, sőt nem is tudnám és nem is akarnám, hanem veletek kedves Staff, mert ugyanúgy ahogy ti látjátok ezekből a jelentkezésekből, hogy kivel érdemes egyáltalán beszélgetni, ez fordítva is igaz. Az elmúlt hónapok alatt teljes bizonyosságot nyertem arról, hogy érdemes a szerverrel foglalkozni, illetve Dani leírásai és közleményei volt rám nagy hatással amiből tisztán látszik, hogy példának okáért ő sem ma kezdte ezt az egészet. Egy következő pontra átugorva, pontosan ezért gondolom azt, hogy többet tudnék nyújtani másoknál, hogy én szívből szeretném ezt csinálni, és azt most nem írhatom ide, hogy mert *mittomén nekem jobb a kommunikációs képességem bárki másénál mert valószínű hazudnék, és szerintem nem attól lesz jobb, rátermettebb valaki mert két hónappal többet volt admin MTA-n mint én SA:MP-n, nem ez a fokmérője.


Errőségeim / gyengeségeim, a jó Adminisztrátor ismertetőjelei


Rossz dolognak tartom, hogy haragtartó vagyok, bárki bármit csinál ellenem képtelen vagyok megbocsájtani és nem is akarok. Ennek viszont a jó oldala, hogy ezt az illető nem mindig tudja, nem csak a karakteremnek jó a szerepjátszása hanem nekem is. Úgy gondolom tudok értelmesen illetve következetesen kommunikálni az emberekkel. Egy dologra sokáig tudok koncentrálni. Nagy az alkotói hajlamom, a szervert illetően ez többnyire szerverfejlesztési ötletekben nyilvánulhat meg, ebből például már írtam kettőt az elmúlt napokban. Könnyen eltudom ragadtatni magam ami miatt néha nem túl szerencsés helyzetekbe keveredhetek. Múltbeli admin tapasztalataim alapján még mikrofonon keresztül is megérzem ha valaki nem feltétlen a valóságot mondja. Könnyen ítélek elsőre emberekkel kapcsolatban akár látásból, amely megint egy túl előnyös tulajdonság. Jól mérlegelem a dolgokat, ez sokszor megment a bajba kerüléstől, illetve amit nem negatívnak tartok de ha arról van szó tudok hitelesnek hangzó gondolatok megosztani másokkal ami természetesen a legkevésbé sem az.

És, hogy milyen a jó Admin? Mindenképp értelmes, ez az alapja az egésznek. Tudom-tudom tág fogalom de azért mindenki fejébe megvan egy körülbelüli szint, hogy honnan mondható valaki annak. Jó a logikája, megérti a rendszerek felépítését. Semmiképpen nem firtatja hatalmát, nem beszél lekezelően senkivel sem még ha meg is érdemelné. Tud egyszerre több dolgot végezni, de minimum észben tartani. Nem fél másoktól, igenis ha kell keményen lép fel, nem való Adminnak aki fél a konfrontálódástól. Szerintem ezek egy igazán jó Adminisztrátor alaptulajdonságai. 


Végszó


Elnézésetek kérem a nem annyira vázlatos, inkább regényes fogalmazásért. Én úgy gondolom ebből jobban lejön a személyiségem és, hogy milyen vagyok, mint egy űrlap szerű totóból. Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta és szeretnék szép napot kívánni.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Kedves Charlie Ramirez!

Elolvastam a jelentkezésedet, és ahogy említetted: regényesre sikerült.

De ez inkább motivációs levél, kíserő levél egyvelege. Olvastam, hogy felsőoktatást fogod választani a jövőben, ezért nagyon fontos lesz majd az érettséginél, hogy a lehető legtöbb pontszámot szerezd meg. Az aktivitásod a tanulás és a barátnőre fog inkább összpontosulni, ezért a heti, vagy havi óra/perc számaid alacsonyak lesznek. Remélem alaposan átgondoltad az elvárt aktivitási idő szüksegességét mivel ez a pozíció igen sok energiát el tud venni attól, aki ezt az igen fontos pozíciót képes betölteni.

Törekedj arra, hogy a pályázatod soha ne sikerüljön regényesre, mert az a HR-es rémálma. Sok jelentkezesre így nem jut idő. Ezért szoktak lenni az interjúk ahol kiderül milyen kisugárzasod is van.

Mindenesetre is sok sikert kívánok a következő fordulóhoz!

Üdvözlettel:
krekor
 

Charlie Ramirez

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Köszönöm a véleményed Krekor!

A jelentkezési lap megírásakor egy mondhatni "elvem" vettem alapul, ami nem más mint, hogy ez egy játék és a szórakozásom szolgálja nekem is. A bíráló csoport tagjait nem HR-esnek nézem, hanem olyan személyeknek akik szintén a szórakozás céljából hozzák létre a szervert akár tényleges munka árán is. Így mint videojátékot szerető ember szerettem volna szólni videojátékot szerető emberhez, nem pedig munkáltatóhoz.
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
Félreértelmezel :D

Arra akartalak rávezetni, hogy a legtöbbször jobb a rövid, tömör, de mégis tartalmas pályázat.
Sokszor kitértél olyan mellékes információra ami jelen pályázatban nem fontos tenyező. Igaz, hogy jelenleg nem egy vállalathoz fogsz jelentkezni hanem egy játékszerver csapatába, de mégis a jelentkezésünk hirdetménye hasonló egy állás hirdetményéhez, ezért is említettem a Human Resourceot.

A jövőben viszont kénytelen leszel önkéntes munkának tekinteni ezt az egész pozíciót, mivel emberekkel fogsz foglalkozni, ahogyan már említetted a pályázatodban is.
 

Charlie Ramirez

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Köszönöm szépen a tanácsod! Idősebbek tanácsára általában érdemes hallgatni, ezzel sem lesz másképp!

Továbbá ettől függetlenül bízom benne, hogy elnyerte tetszésed a lap.
 

deew

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Remélem sok ilyen régi SAMP-os arc lesz még, jó látni hogy régebbi motorosok is, vissza-vissza köszönnek...
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó