Elutasítva Ahmed Bashkim

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

sreki112

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Frank Connor
unban.png



Név: Ahmed Baskhim
Adminisztrátor neve: Legend
Indok: Fenyegetés
Tiltás időpontja: 2023-11-20 20:19:13
Meddig tart a ban: Örök Bann
Hányszor voltál tiltva a szerverről: 4 Szer
Miért kérsz unbant: Szeretnék továbRPzni
Min változtatnál ha vissza jönnél szerverre:Ugyan úgy RPznék ahogy eddig az utolsó bannom után szabályszegés nélkül
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Nem érzem jogosnak egyik részből azért mert az illetőt akit idézőjelbe megfenyegettem az egy haverom volt amiért viszont megkaptam a bannt hogy poénból irtam egy olyat az illetőnek hogy ha nem dolgozik rendesen a cégembe szólok Legendnek és ki bannolja mert nem dolgozik persze aminek semmi értelme nincs mert minek szólnék hogy ha egyszer ez hülyeség és én ezért lettem bannolva személyem szerint ez egy kicsit túlzás volt és számomra rosszul esett hogy egy ilyen miatt lettem ki bannolva de ha netán nem kapok Unbant akkor számomra ennyi volt mert ez kicsit túlzásba lett vive hogy fenyegetés lenne haverok között szint úgy vannak ilyenek mégse kapnak ezért permát megértem nem szeretnek az emberek sok bannom miatt de ezt azért még énsem értem.
 
Utoljára szerkesztette a moderátor:

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Ponból, több napon keresztül is ilyet írsz egy barátodnak? Nem hinném. Ha meg igen, akkor az nagy probléma. Írj egy kis idő elteltével UB kérelmet, mert ezt most nem kapod meg. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó