[AdminSegéd jelentkezés] Stolas

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Stolas

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
son chaeyoung
35906738f003ff35ac75975572475341.png

Stolas AdminSegéd Jelentkezése


- Mesélj magadról -

~ Varga Ádám vagyok, Veszprém mellet  élek, egy kis faluban , egy autóktól kissé mentesebb övezetben. Ez egy nyugodt, csendes környék, kertes házakkal tele építve. Jövő évemet Gépészeti szakon fogom töltöteni. Szabad időmben általában gépezni, illetve sportolni szoktam, de a legnagyobb hangsúlyt a Roleplayre fektetem.  Játékok terén nem vagyok valami nagy gamer, hisz nem veszek meg minden újonnan kijött játékot, de néha, szoktam játszani a CSGO-val is, ha úgy adódik kedvem. Az MTA-t körülbelül 4-5 éve töltöttem le több barátom biztatására, majd elkezdtem feljárni különböző RP szerverekre, és nekiálltam az általános RolePlay szabályok tanulásának is. Nem rég tértem át az GTA V RP-re így ebben itt még eléggé szűz vagyok.  AVRP-n voltam AdminSegéd, és 1-es Admin emellet számos frakció vezetője, és tagja, így rendelkezem kellő tapaszalattal. ~


- Szerinted mi egy Adminisztrátor feladata? -

~ Szerveren való rendfenntartás, valamint a játékosok között kialakuló konfliktus kezelése, RP-re bíztatás,
egy adminnak nem feltétlen az a dolga, hogy jailt osszon, hanem, hogy tapasztalatait, valamint meglátásait átadja a másik játékosok számára.
Továbbá, az adminisztrátor társaival jó, valamint normális viszony ápolása, ezzel elősegítve az adminisztrátori munka gördülékenységét. ~

- Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminsegédnek? -

~ Jó terhelhetőség
Segítőkészség
Közvetlenség ~

- Miért pont téged válasszunk? -

~ 4-5 év kemény RP és fejlődés áll a hátam mögött és én legalább is úgy gondolom, hogy a szabályokkal tisztába vagyok. Nap mint nap olvasom őket, hogy a változásokról tisztába legyek. Ez idő alatt nagyon sok stílust és behatást megtapasztaltam és véleményem szerint, ha nem is mindet de a legtöbbet jól tudtam venni. Ez is egy új tapasztalati lehetőség lenne, érdemes és szeretek is fejlődni és itt a lehetőség meglesz rá. És talán a legfontosabb, hogy én úgy gondolom hogy korrekt vagyok. Még azokkal is megpróbálom megbeszélni a dolgokat/ellentéteket, akikre két szónál többet felesleges pazarolni. ~
~


- Miért jelentkeztél AdminSegédnek? -

~ Én azért szeretnék a csapatban dolgozni, mert nekem egy fajta kihivás ez. Az életben is törekedek arra hogy elérjem a céljaimat. Nos az adminsegéddel is igy vagyok, számomra egy ez próbatétel ha már kipróbáltam magam sok helyen hasonló posztban akkor szerintem az itt sem maradhat ki. ~


- Írj magadról pozitív tulajdonságokat. -

~ Jól kezelem a konfliktusokat.
Nem vagyok részrehajló
Terhelhető vagyok. ~


- Írj magadról negatív tulajdonságokat! -

~ Néha egy kicsit túlreagálom a dolgokat.
Néha egy kicsit sokat beszélek, de érzem azt, amikor hallgatnom kell.
Sértődékeny vagyok. ~


- Aktívsági idő: -

~ Mostanába sokat vagyok fent, mivel nem kell tanulom így napi 7-8 órát. ~
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Stolas!

Köszönjük a jelentkezésedet! A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.07.13. 20:30

Amennyiben nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740;Lázár#2277)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó