Adil Lane - Matteo Marchetti

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

adil

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
adil lane
panaszkonyvj.png

Neved: Adil Lane
Játékos(ok) neve: Matteo Marchetti
Panasz oka: Direkt mód kicseszés a játékostársaival.
Panasz kifejtése: Egy akcióból lövöldözés tört ki, a csapatunkból mindenki meghalt. Matteo a lövöldözés után lefoglalta mindannyiunk autóját, emberölési kisérlet és egyéb indokokkal (holott a figyelmét is felhívtuk OOC, hogy az autóval mi meghaltunk). Nem értem, hogy erre mi szükség volt, mert még szem előtt sem voltak az autóink, sőt az egyik még szabályosan is parkolt az útszélén.
Bizonyíték (kép, log, videó): Szerintem mindkét fél szívesen átküldi az OOC beszélgetést, a bíráló adminnak mi is továbbítjuk.
Megjegyzés: A rosszindulatúság fáj az egészben. Lelőttek minket, elvesztettük a fegyverünket és még 40k-t is kell fizetnünk.
e: Nem szeretnék én semmilyen szankciót vagy kártérítést, ezt a dolgot viszont szeretném ha a szerver vezetőség és a PD leaderek átgondolnák.
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Sziasztok! Nos kezdjük az elején. Egy közúti igazoltatásból ti kezdtetek el lövöldözni több ember is megsérült a részünkről. Ebben szereplő autó lett lefoglalva. Ezután elmenekültetek egy másik autóval, amit 30 percig üldöztünk, visszajöttetek a városba az ócskához ott szintén lövöldöztetek több Officert szintén megsebesítettetek. Az ócskásnál maradt az üldözött autó meg egy másik amivel odajöttetek még. Ezek is le lettek foglalva. Majd még az RP be sem fejeződött, de ti visszajöttetek halál után a helyszínre, kérdezősködni meg elvinni az autókat. Egyik sem a szabálytalan parkolás miatt lett lefoglalva, hanem a szabályos eljárásrend részeként. A kiváltás árát nem mi szabjuk meg, az az autókeri ár 10%-a tudtommal. Egyáltalán nem szerettem volna kicseszni senkivel, de annak, hogy Officerekre lőttök rá következményei vannak, amiket vállalni kell.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Majd még az RP be sem fejeződött, de ti visszajöttetek halál után a helyszínre, kérdezősködni meg elvinni az autókat.
Erre várok mindenképp választ a PK-t nyitó féltől. Szeretném felhívni a figyelmeteket arra a pontra, hogy "Szituáció közbeni halál", illetve a józan ész elvére, hogy a halálod helyszínére nem térsz vissza míg tart az RP, ráadásul nem vonod bele magad abba az IC szálba, amiben meghalsz. Ezen felül az RK szabálypont egy részét is kimeríti, miszerint: "Bár nevéből adódóan nem minősül RK-nak, ha a halálod után visszamész a tett színhelyére [és nem ölsz meg senkit], de ez ugyanúgy tilos és az egyszerűség kedvéért RK-ként hivatkozunk rá."
 

adil

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
adil lane
Valójában már előállítás történt volna, nem egy szimpla közúti igazoltatás.

Az ócskáshoz te a lövöldözés után indultál packerrel, mikor jól tudtad, hogy mi ott bizony meghaltunk. Egyszerűen én ezt nem tudom felfogni, hogy a halál után mi szükség van arra, hogy lefoglalgassuk az autókat?
A következmény amit említesz, megvolt. Halálidő, fegyver- és pénzvesztés. Miért kell megszivatni bennünket a lefoglalással? Számomra ez ami rosszindulatú és érthetetlen.

Valóban visszamentünk, habár ebből a többieket itt ki is vonnám. Az autót én vezettem, én hajtottam a Packer után a fafejemmel és az igazságérzetemmel, azután is, hogy a többiek TSen megkértek, hogy ne tegyem. Emiatt nyilvánvalóan a szankciót elvállalom, hisz valóban hibás vagyok. (Poqu által említett kérdezősködés OOC történt, magába az RPbe újra nem akartam belevonni magam/magunkat)
 

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:630
Maurizio Mancini
Valójában már előállítás történt volna, nem egy szimpla közúti igazoltatás.
Akkor elnézést, viszont ez nem változtat a tényen, hogy Officereket akartatok megölni.
Az ócskáshoz te a lövöldözés után indultál packerrel, mikor jól tudtad, hogy mi ott bizony meghaltunk. Egyszerűen én ezt nem tudom felfogni, hogy a halál után mi szükség van arra, hogy lefoglalgassuk az autókat?
Ez a bevett gyakorlat ilyen helyzetben, tovább Felony stop, üldözés végeztével is.
A következmény amit említesz, megvolt. Halálidő, fegyver- és pénzvesztés. Miért kell megszivatni bennünket a lefoglalással? Számomra ez ami rosszindulatú és érthetetlen.
Sajnálom, ha így jött le, de ez a bevett gyakorlat, egyáltalán nem voltam rosszindulatú, sőt Annabella-nak az OOC kérdéseire is válaszoltam a lefoglalt telepen, ami amúgy egyáltalán nem a kötelességem.

Várom a bírálatot! További szép estét!
 

adil

Újonc
Játékos
Üzenetek:15
adil lane
De ne legyen már ez egy bevett szokás, ezt szeretném csak jelenleg elérni. Hagyjatok időt az illegálnak, vigyétek le az útról ha zavaró.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Köszönöm mindenkinek a hozzászólásait a topichoz, bőven elegendő a bírálathoz.

@nydd, kérlek a jövőben a szabálypontokat figyelembevéve cselekedj a karaktereddel. Megértem, hogy egy-egy szituáció nem érint minden esetben a legjobban, viszont ettől független a szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket. Szankciót nem osztok, egyelőre ez legyen csak figyelmeztetés.

@Poqu, Titeket pedig - mint az egész LSPD állományát, sőt BCSO állományát is - arra kérlek, hogy a jövőben ha ilyen helyzet adódik amiben a résztvevők és a jármű tulajdonosa is meghal az adott RP szálban, akkor csak RP-vel legyen elszállítva a lefoglaltakhoz, scriptesen ne. Ha a tulajdonosa élve jön ki a szituációból, akkor a lefoglalásnak nincs akadálya.

Kellemes éjszakát!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó