Adderral vásárlás átdolgozása.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LAC! «

Ötleted leírása

» Jelen pillanatban az Adderral egy bárki által szabadon megvásárolható gyógyszer készítmény, mégis bejelentést kapunk a rendvédelem számára, hogy / illegális készítmény /.
Vagy legyen legális a készítmény, vagy ne vehessen szabadon senki sem belőle. Teljesen irreális dolognak tartom, hogy erre a rendvédelem kivonuljon.
EDIT: Legyen ez egy más módon megszerezhető szer.
«


Csatolmányok

» EDIT2: 1703277611435.png
Egy ilyen személlyel szóba sem állna a gyógyszertáros.
«

Egyéb megjegyzések

» Egyátalán ha illegális, a gyógyszertáros miért adja oda neki? «



 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Illegális Vényköteles a gyógyszer ADHDra, max annyit módosítanék rajta, hogy kelljen nálunk legyen legalább egy kés, vagy vmi, hogy egyáltalán engedje megvenni, de kivenni semmiképp se venném ki.. Legalább van valami, ami nem többezres tétel és mégiscsak használható drógnak. :)

De ha nem a gyógyszertárostól vennéd, akkor mégis honnan? ^^
Ezt is kivenni szerintem teljesen értelmetlen, max elvárnék komolyabb placedokat, mert ahogy látom se autót, se semmit nem tudtatok meg a rádiózás alapján.
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Én nekem voltak jó RPjeim belőle amikor vettem és rám jöttek a rendőrök.

Minek vegye meg mocsok drágán?

Az a baj ha a karid kattog a narkóra és míg mondjuk nem tud szerezni valami más drogot mástól, nagyon jó a közti időszakra az Adderal, mert fent tudod tartani a függőséget és nem halsz bele és ha függőt rpzel nem akarsz menni mindig a kórházban, hogy hali skacok le akarok szokni a drogokról mert most nincs dealerem, de ha lesz folytatom.
Az Adderal pont ezt az űrt tölti be és akár a PDnek is lehet belőle egy jó lövöldözés mentes RP.
 

Boxos

Veterán
Játékos
Üzenetek:249
Amunet Khalifa
Sziasztok. Az Adderal kivétele alapból nem lenne jó ötlet, mert már csak azért sem, mert azért az alapmunkákhoz valami kis pluszt add.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
1000$ körül mozog egy füves cigaretta. Nemhinném hogy a többi drog olyan egetrengető áron lenne.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
1000$ körül mozog egy füves cigaretta. Nemhinném hogy a többi drog olyan egetrengető áron lenne.
Inkább ne próbáld meg fenntartani tegyük fel 4k / adag áron a methet. Neked lehet menne, de még te is megéreznéd az árát, szóval őőő de. 1 adagra azt mondjuk: Nem sok
Majd jön a 3 óránkénti függőség, aztán hirtelen de. :D
Hirtelen nagyon barátságos az az 1k/10dbra árazott Adderall
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Inkább ne próbáld meg fenntartani tegyük fel 4k / adag áron a methet. Neked lehet menne, de még te is megéreznéd az árát, szóval őőő de. 1 adagra azt mondjuk: Nem sok
Majd jön a 3 óránkénti függőség, aztán hirtelen de. :D
Hirtelen nagyon barátságos az az 1k/10dbra árazott Adderall
Csomó lehetőség van pénz keresésre és megkeresni a drog árát, ami RP-s is. RP munkával simán meg lehet keresni azt az ezer dollárt. Vannak éttermek, klubbok ahol keresnek pultosokat, egyebeket. A függőséget idejét meg fel kéne húzni és nem kell három óránként drogért rohangálni.
 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Csomó lehetőség van pénz keresésre és megkeresni a drog árát, ami RP-s is. RP munkával simán meg lehet keresni azt az ezer dollárt. Vannak éttermek, klubbok ahol keresnek pultosokat, egyebeket. A függőséget idejét meg fel kéne húzni és nem kell három óránként drogért rohangálni.

A drog ára alapvetően túl magas, az adderallé pont jó.
Az ezer dollárral semmi gond, az 5-6kval 3 óránként annál inkább ;) de mág mindig nem az adderall ára miatt panaszkodtam, hanem a többié miatt.
És igen, azt leírtuk pár ötletben már, hogy ne 3 óránként kelljen szedni a hülye narkót, mert már körülbelül 57x öltem volna meg a karaktert ennyi drog bekapdosásával :'D kb 8 óránként 1 bőven elég lenne, vagy akár 12.. De ehhez, hogy a pénzügyi részét valaki átlássa, minimum egy aktív használónak kellene lennie.
Fizuból még a 3 óránkénti 5k-ra is futná nekem is, már ha bárki is termelne metht úgy, hogy ne az NPCnek való eladásra csinálja, de maradjunk annyiban ,hogy szimplán túl drága és túl sokszor kell bekapdosni, jó az az Adderall , hidd el :D
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
A drog ára alapvetően túl magas, az adderallé pont jó.
Az ezer dollárral semmi gond, az 5-6kval 3 óránként annál inkább ;) de mág mindig nem az adderall ára miatt panaszkodtam, hanem a többié miatt.
És igen, azt leírtuk pár ötletben már, hogy ne 3 óránként kelljen szedni a hülye narkót, mert már körülbelül 57x öltem volna meg a karaktert ennyi drog bekapdosásával :'D kb 8 óránként 1 bőven elég lenne, vagy akár 12.. De ehhez, hogy a pénzügyi részét valaki átlássa, minimum egy aktív használónak kellene lennie.
Fizuból még a 3 óránkénti 5k-ra is futná nekem is, már ha bárki is termelne metht úgy, hogy ne az NPCnek való eladásra csinálja, de maradjunk annyiban ,hogy szimplán túl drága és túl sokszor kell bekapdosni, jó az az Adderall , hidd el :D
Ugyanazt tudom mondani az 5-6k-ra is, szóval ja. Egyébként lennének drogok, ha nem 10-ből 1 ember lenne az aki a topic alatt leírtak alapján venné is. Sőt még akkor talán lennének is szétszórva emberek akik terítenék, vagy akár bulikban is ha nem kb minden buli egy PD szintű ruházat átvizsgálással érne fel és kapkodnának el minden illegális tárgyat mint a keselyűk. Azért nem ad el kábé senki NPC-n kívül drogot, mert szinte senki sem képes megvenni, vagy a vásárlók akik lemennek a 200 milliárdos űrhajóval a hoodra és egyből mintha övék lenne a város, beugatnak vagy 4-5 srácnak. Persze hogy senkinek sincs kedve azt hajkurászni ki mikor venne és rimánkodni azért hogy végre vegyétek már.... Ez meg hogy Adderállt veszünk egy KÓRHÁZBAN és bejelent hogy illegális drogot vett, etc.. hát bruh... Bemegyek a patikába egy Orrsprayért és kijön rám a TEK.
 
Utoljára szerkesztve:

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Azt se tudom, a Carlie-féle bulin kívül melyikben vizsgáltak át...
Az összesbe úgy vittem be 10 bélyeget meg egy doboz adderallt, ahogy akartam, más kérdés, hogy ezen bulikban az emberek 70 százaléka rendőr volt offduty, vagy épp 10 perc után kint már állt 5 rendőrautó, ez volt kb a két lehetőség..
Nem teljesen értem, miről beszélsz, de a szituk lehetnek körülbelül fél- 1 évesek, vagy még régebbiek azokból, amiket felvázoltál.. a Tacanát se láttam űrhajóval száguldozni, meg igazából a Cripset sem (előzőt, mostaniról nincs információm még)
Az adderall legyen a legnagyobb probléma a képletben, plusz még mindig nem a valóságot RPzzük 1:1 arányban, vagy ilyenkor hirtelen mégis? De ismét kérdés. Ha nem a kórházból, vagy a patikustól venném meg, akkor mégis kitől? Töröljük ki teljesen az Adderallt?

Konkrétan ha az Adderall megszűnik, még annyi esélyed nincs buliban narkóst fogni, mint úgy, ha bent van :D Más kérdés, hogy a függőség is rátesz egy lapáttal és 2 emberen kívül szinte nincs is olyan vevőm, akire azt mondanám, hogy yep, ha találkoznánk, valszeg venne, mert nem vállalná a franc se a függőséget úgy, hogy eltelik 3 óra és az első figyelmeztetés is már -5 vagy 10 százalék HPdba kerül :D
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Azt se tudom, a Carlie-féle bulin kívül melyikben vizsgáltak át...
Az összesbe úgy vittem be 10 bélyeget meg egy doboz adderallt, ahogy akartam, más kérdés, hogy ezen bulikban az emberek 70 százaléka rendőr volt offduty, vagy épp 10 perc után kint már állt 5 rendőrautó, ez volt kb a két lehetőség..
Nem teljesen értem, miről beszélsz, de a szituk lehetnek körülbelül fél- 1 évesek, vagy még régebbiek azokból, amiket felvázoltál.. a Tacanát se láttam űrhajóval száguldozni, meg igazából a Cripset sem (előzőt, mostaniról nincs információm még)
Az adderall legyen a legnagyobb probléma a képletben, plusz még mindig nem a valóságot RPzzük 1:1 arányban, vagy ilyenkor hirtelen mégis? De ismét kérdés. Ha nem a kórházból, vagy a patikustól venném meg, akkor mégis kitől? Töröljük ki teljesen az Adderallt?

Konkrétan ha az Adderall megszűnik, még annyi esélyed nincs buliban narkóst fogni, mint úgy, ha bent van :D Más kérdés, hogy a függőség is rátesz egy lapáttal és 2 emberen kívül szinte nincs is olyan vevőm, akire azt mondanám, hogy yep, ha találkoznánk, valszeg venne, mert nem vállalná a franc se a függőséget úgy, hogy eltelik 3 óra és az első figyelmeztetés is már -5 vagy 10 százalék HPdba kerül :D
Egyáltalán nem a bandákra értettem az űrhajóval való száguldozást, itt félreértettél.

Side: Vedd meg bandásoktól, csak ahhoz hogy legyen is értelme teríteni nem csak egy embernek kellene ténylegesen vennie, hanem minden olyannak aki papíron drogost rpzik, de ez sehol sem mutatkozik meg. Vegyük feljebb az időt mondjuk 12 órára és kész. Kétlem, hogy a Vezetőség nem tenné meg ha fel lenne írva.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:794
Ki kellene venni az adderal vásárlásának riasztását. Igen no riskre tenni. Hátha az emberek nagyobb kedvvel mennének bele a függőség okoszta dolgokba, és kellendőbbé tenni a drogot. PD ha megtalálja a drogot akkor úgy is kúpolnak. Viszont tisztában vagyok vele, hogy nem rp-s a dolog, mint ahogy az sem, hogy a patikus osztogatja. Viszont lehet ezzel egy esély teremne arra, hogy a playerek ne az NPC-nek adják el, és ha valaki rpzni akar drogdílert akkor hátha nagyobb sikert érne el.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Ki kellene venni az adderal vásárlásának riasztását. Igen no riskre tenni. Hátha az emberek nagyobb kedvvel mennének bele a függőség okoszta dolgokba, és kellendőbbé tenni a drogot. PD ha megtalálja a drogot akkor úgy is kúpolnak. Viszont tisztában vagyok vele, hogy nem rp-s a dolog, mint ahogy az sem, hogy a patikus osztogatja. Viszont lehet ezzel egy esély teremne arra, hogy a playerek ne az NPC-nek adják el, és ha valaki rpzni akar drogdílert akkor hátha nagyobb sikert érne el.
Akkor miért ne lenne nagyobb esély arra, hogy ne az npcnek legyen eladva, ha az emberek a bandásoktól vennék azt is, ha náluk lenne és nem lehetne npctől megvenni a korházban? - Így az RP része is megmarad és szintén esély van arra hogy drogost rpzzenek az emberek. Aki pedig azért nem rpzik drogost mert nem tudja no risk megvenni a korházban, vagy azért nem vesz az soha a büdös életben nem fog venni bandástól, tehát megint ugyanott vagyunk. Ki kell venni és ezt is illegális scriptel rendelkezőknek kell előállítania, kész. Az pedig hatalmas nagy szégyen, hogy valaki azért nem rpzik drogost, mert RP-znie kell egy másik játékossal hogy az anyaghoz jusson. Minek játszik rp szerveren? - Egyébként tudtommal egyik banda sem darált még le senkit azért mert normálisan kontaktolt velük egy civil, vagy anyagot akart tőlük venni egy függő.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:794
Akkor miért ne lenne nagyobb esély arra, hogy ne az npcnek legyen eladva, ha az emberek a bandásoktól vennék azt is, ha náluk lenne és nem lehetne npctől megvenni a korházban? - Így az RP része is megmarad és szintén esély van arra hogy drogost rpzzenek az emberek. Aki pedig azért nem rpzik drogost mert nem tudja no risk megvenni a korházban, vagy azért nem vesz az soha a büdös életben nem fog venni bandástól, tehát megint ugyanott vagyunk. Ki kell venni és ezt is illegális scriptel rendelkezőknek kell előállítania, kész. Az pedig hatalmas nagy szégyen, hogy valaki azért nem rpzik drogost, mert RP-znie kell egy másik játékossal hogy az anyaghoz jusson. Minek játszik rp szerveren? - Egyébként tudtommal egyik banda sem darált még le senkit azért mert normálisan kontaktolt velük egy civil, vagy anyagot akart tőlük venni egy függő.
Így ha illegál scriptre kerülne akkor támogatom, de ne kivegyük az adderailt, lehessen hozzájutni. Aki talpraesett megtudja oldani.
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:363
secret
Így ha illegál scriptre kerülne akkor támogatom, de ne kivegyük az adderailt, lehessen hozzájutni. Aki talpraesett megtudja oldani.
Alapjában véve az ötlet is a más módon történő beszerzésre fekteti a hangsúlyt, nem értem miért kezdett mindenkiben az felmerülni, hogy teljesen vegyük ki a szerverről.

Idézem a topicból: "Vagy legyen legális a készítmény, vagy ne vehessen szabadon senki sem belőle. Teljesen irreális dolognak tartom, hogy erre a rendvédelem kivonuljon.
EDIT: Legyen ez egy más módon megszerezhető szer."
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:159
Kriszokos0
Alapjában véve az ötlet is a más módon történő beszerzésre fekteti a hangsúlyt, nem értem miért kezdett mindenkiben az felmerülni, hogy teljesen vegyük ki a szerverről.

Idézem a topicból: "Vagy legyen legális a készítmény, vagy ne vehessen szabadon senki sem belőle. Teljesen irreális dolognak tartom, hogy erre a rendvédelem kivonuljon.
EDIT: Legyen ez egy más módon megszerezhető szer."

Az a probléma, hogy nagyobb immerzió törés lenne illegális bandáknak elő állítania egy vény köteles gyógyszert, mint ha illegálisan meg tudnád venni a gyógyszertárakban.
Én a felfogást változtatnám inkább meg. Nem megveszed, ha nem be szaladsz, polcról zsákolod vagy csak el veszed és szaladsz. Korábbi PD-s karrierem alatt több ilyen esettel találkoztam, hogy el tulajdonította személyünk, nem pedig megvette. És így már a placedo is megállja helyét.
Emellett pedig a placedo kérdése.. Igen, általában mindegyik maszk, kesztyű, nem látható kocsi. Ami érthető is, ha személyünk karaktere egy kicsit leleményesebb is. De természetesen vannak kivételek is.. Elisz az egyik legnagyobb példa. Szerintem legalább három alkalommal ment már be meg spammelni az adderall vásárlást, erre egy PD-s sem ért ki (emberi időről van szó). A legjobb, hogy szerintem azóta sem kereste a PD fel őt.

Az ötletet nem támogatom, pont ezen immerzió törés miatt, hogy az illegálok állítsák elő. Azonban azon részét, hogy esetlegesen növelve legyen a drogfüggőség által megkövetelt drog fogyasztás ideje, hogy ne haljon meg a karakterünk azt támogatom.
 

Diablo

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:128
Gabriel Corryder
A drog ára alapvetően túl magas, az adderallé pont jó.
Az ezer dollárral semmi gond, az 5-6kval 3 óránként annál inkább ;) de mág mindig nem az adderall ára miatt panaszkodtam, hanem a többié miatt.
És igen, azt leírtuk pár ötletben már, hogy ne 3 óránként kelljen szedni a hülye narkót, mert már körülbelül 57x öltem volna meg a karaktert ennyi drog bekapdosásával :'D kb 8 óránként 1 bőven elég lenne, vagy akár 12.. De ehhez, hogy a pénzügyi részét valaki átlássa, minimum egy aktív használónak kellene lennie.
Fizuból még a 3 óránkénti 5k-ra is futná nekem is, már ha bárki is termelne metht úgy, hogy ne az NPCnek való eladásra csinálja, de maradjunk annyiban ,hogy szimplán túl drága és túl sokszor kell bekapdosni, jó az az Adderall , hidd el :D
Mert ha 3 óránként szív valaki 1 csík methet meghal?🥹

Illetve a kereskedésben lèvő 700ks kocsit eladni 500 %os haszonnal nem sok?
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:794
Mert ha 3 óránként szív valaki 1 csík methet meghal?🥹

Illetve a kereskedésben lèvő 700ks kocsit eladni 500 %os haszonnal nem sok?

Gondolj bele, vagy olvass utána hogy a különböző gyógyszerek meddig hatnak a szervezetedre, illetve egyéb drogok. Illetve a szerek túladagolása milyen hatással vannak a szervezetedre. Igaz a roleplay világa gyorsabb, mint az irl, mert ez egy játék, de a 3 óra az túl kicsi intervallum.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó