Adórendszer felújítása

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:491

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» foglalturl «

Ötleted leírása

» Plusz adó járművek után«


Csatolmányok
» Az, hogy a GOV állítja, hogy mennyi legyen az adó jó is, meg nem is. Ebbe nem szeretnék belemenni most, azt sem javaslom jelenleg, hogy ez változzon. Az ötletem arról szólna, hogy a GOV által megszabott adómennyiség mellett legyen egy plusz dolog. Minden harmadik autó után legyen egy nem nagy, kábé 500 dolcsis adó, ami stackelődik minden harmadik után.

Felmerülő kérdésekre válaszolva:
-Ha van 6-9-12 kocsid, akkor ez az összeg még elenyésző, nem fogsz összeroppanni alatta. Azért tartom ezt jó ötletnek, mert, ha valaki 50 kocsin akar ülni, akkor ne tegye meg "büntetlenül" garázsban/forgalomból kivonva tartva.
-Ha azzal akar jönni valaki, hogy "ha kiPPztem valamit ne kelljen már érte fizetni" azt kérlek mellőzzük, mert nevetségesnek tartom, plusz itt nem csak 1-2 kocsiról van szó, mert mint feljebb írtam, ebben az esetben ez egy elenyésző összeg.
-Részben azért tartom ezt jó ötletnek, mert, ha gazdagot akarsz RPzni, az ne csak annyiból álljon, hogy "köszihelo farmoltam 2 napig pénzt gazdag vagyok" hanem ténylegesen tegyél érte aktívan.
-Nem, hiába lenne garázsban/forgalomból kivonva a jármű, ugyan úgy fizetni kéne ezt az összeget.«


Egyéb megjegyzések
» Mennyi 2+4, ha nem számítasz rá?
A meglepetés erejével hat.
«



 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó