Aaron Davis - Winkey Fanny

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

szendavid95

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
panaszkonyvj.png

Neved: Aaron Davis
Játékos(ok) neve: Winkey Fanny --- Plusz a PD
Panasz oka: MG
Panasz kifejtése: Kiraboltam ma délután, maszkban egy frakis fehér Seraph kocsival , majd este elfogtak a rendőrök azzal az indokkal , hogy felismerte a fekete F620-as típusú autóm, amivel sose mentem rabolni. Rendőrök meg kipakolták a Club típusú autómból  fegyvereket, úgy hogy eldugtam teljesen máshová az autót és nem látták.
Bizonyíték (kép, log, videó): Sajnos nincs csak ez. https://imgur.com/a/sd13cUd
Megjegyzés: -
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:514
.
Szia. A panaszt én fogom elbírálni.
Várom Winkey Fanny, illetve az érintett PD-s felek (kép alapján Carolina Xalvadora és Hannah Hunter) hozzáfűzni valóját a hozzászólásomtól számított 24 órán belül.
 

Navas120

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Szia!
Részemről reagálnék:
"felismerte a fekete F620-as típusú autóm, amivel sose mentem rabolni."
Nem láttam az autódat, nem tudtam, hogy van ilyened.  - Nem tudtam mg-zni.

"Rendőrök meg kipakolták a Club típusú autómból  fegyvereket, úgy hogy eldugtam teljesen máshová az autót és nem látták."
Leírtad saját magadnak a választ, nem látták.  - Akkor nem tudtam mg-zni se.

Merülhet fel a kérdés, hogy hogyan találtak meg a rendőrök (ha nem mgztek..). - elloptad a telefonom is, és a telefonoknak szokott lenni tel. száma is, az pedig lenyomozható.
Ebben a logban az van, hogy kiérkezik a hívásomra és megkérdezi a tel. számomat amit elmondtam neki.


[15:05:41] Carolina Xalvadora mondja: Üdvözlet.
[15:05:42] Winkey Fanny mondja: JĂłnapot.
[15:05:43] *** Winkey Fanny  elĹ‘vesz egy telefont. (Fekete szĂ­nű iPhone)
[15:05:44] Telefon betoltese..
[15:05:48] Carolina Xalvadora mondja: Officer Xalvadora LSPD.
[15:05:57] [INFO-success] Az SMS-t sikeresen elkĂĽldted!
[15:05:58] Carolina Xalvadora mondja: SzĂłval, mi lenne?
[15:06:23] *** Winkey Fanny  eltesz egy telefont.
[15:06:28] Winkey Fanny mondja: Ă–hm.
[15:06:33] Winkey Fanny mondja: Kiraboltak a szőlősben..
[15:06:36] Winkey Fanny mondja: Elvették a telefonom is.
[15:06:55] Carolina Xalvadora mondja: Számát tudja esetleg?


Nem értem, hogy ez a pk mi módon állja meg a helyét így, egy OOC szöveggel ami semmit se bizonyít? Azt mondtad korábban, hogy van visszajátszásod, ha azt beküldöd többet segíthet igazolni téged. Én olyan sokat nem értek meg ebből a PK-ból, nem tudom mi a gond. Kérlek, megfogalmazod fokkal érthetőbben? Vagy ha a fentiek kielégítőek voltak  kérdéseid szempontjából, nem kell, hisz tovább nem magyarázkodok felesen.
 

balint5768

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:146
Sziasztok!
Winkey Fanny rávilágított a megoldásra, ő bejött és megtette a bejelentést. A telefon pedig ami a drágalátos Kulb-odban benne is volt, így az MG kérdését kizárnám. Plusz azon akadtál ki így OOC, mert rád akartam varrni az orrvadászatot is, ami jogos is lett volna, mivel az autóban medve bőr meg hasonlók is voltak, de te már egyből a PK-val jöttél. Nincs különösebb hozzáfűzni valóm már ehhez az esethez.
 

Morningstar

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:514
.
Ezt szerintem nem is kell tovább taglalni. Bemérték a telefont a kocsidban, majd lekérdezték a jármű tulaját, így jutottak el hozzád. MG nem történt az esetben.

[adminisztrator=Morningstar]A panasz jogtalan.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó