Aailyah Smith "Bad Angle"

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Alayah3.pngNév: Aailyah Smith
Születési hely, idő: Los Santos 2003.04.20
Hobbi: Kosarazás, Kocsi bütykölés
Diagnosztizált betegség: nehezen tud más emberhez kötődni mint párkapcsolat
Tulajdonságok:
- Makacs
- Nagy szájú
- Eltökélt
- Lojális
- Szemtelen
- Tanulékony

Család
Hát a családom nem valami idilli család, miért is mondom ezt mindjárt elárulom. A családomban én vagyok a harmadik gyerek úgy mond "kolonc" anyám kurva volt apám meg egy banda oszlopos tagja. 2 bátyám van akik aput követve beléptek a bandába persze a hülye faterom büszke volt rájuk én meg csak voltam mint a befőtt. Az öregemet nem nagyon ismertem, mert talán 3-4 éves lehettem amikor meghalt egy szívét eltaláló lövéstől, de lehet szívtelennek tűnők, de valahogy nem hatott meg, mert alig láttam otthon. Anyám pedig egy levéllel otthagyott minket amikor 6 éves voltam, hogy "Nem vagyok hajlandó 3 ilyen koloncot nevelni meg egyengetni, amúgy is semmire nem fogjátok vinni.". Így van ezt írta a levélbe anyám vagy inkább már úgy hivatkozok rá mint egy kurva, ezek után mivel nem engedték nagynényémék, hogy árvaházba kerüljünk magukhoz vettek minket. A bátyáim dacból vagy nem tudom miért egyre jobban a bandájuk felé fordultak aminek az lett az eredménye, hogy 3 hónapja letartóztatták őket nagy mennyiségű drog birtoklása és azzal kereskedelem vádjával. Egy dolog miatt örülök, hogy ilyenek a tesomék, mert megtanítottak hogyan védjem meg magam meg nem hangoztatom, de lőfegyvert is használni tudok.

Tanulmányok
Amikor elkerültünk a nagynényémékhez megpróbált minket felkarolni és helyes úton terelgetni minket több kevesebb sikerrel a tesóimnál. Én relatív jó tanuló volt, de természetesen nekem is meg volt az a lázadó idő szakom amikor megcsináltattam az első tetoválásom a jobb felkaromra., de ne szaladjunk ennyire előre. Amikor oda kerültünk a rokonunkhoz pont kezdtem az általános sulit, de nem is volt vele semmi baj, egy tantárgyat imádtam nagyon a kémiát ami mentén tanultam is tovább. Szóval Los Santosi gimibe jártam emelt Biológia-Kémia szakra amit imádtam és persze a tesóim is, mert néha kevertem nekik otthon pár bóditó szert azokból amiket loptak innen-onnan. Közép sulit aránylag jó eredményekkel végeztem el, most meg az álmom, hogy bejussak az egyetemre.
 

Brownie

🍪Süti, a modi🍪
Fórum moderátor
Üzenetek:262
Camilla Roberts
Fórum moderátor hozzászólás
Szia kedves @Baka ! Lassan két hete nem történt aktivitás a topic-ban. Szeretnéd még folytatni ?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,542
-
Head of Staff hozzászólás
Válasz hiányában zárom, helyezem. Ha szeretnéd folytatni, akkor keress fel egy fórum moderátort.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó