A nyomozói iroda (FIB szerűség)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Perecz

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Szerintem/Szerintünk jó lenne ha a nyomozói rang külön lenne egy frakcióként. Ez alatt azt értem hogy a BCSO-tól külön lévő frakcióként üzemelne a nyomozás nem pedig egy rang-ként a BCSO-ba. Külön hatáskör külön rádió frekvencia külön bázis és a frakcióban lévő rangok. Én ezt elbírnám képzelni a szerveren Kisebb,nagyobb rajta ütéseket hajtana végre illetve nyomoznának ugye. Nem azt mondom hogy e nélkül rossz hogy a BCSO-ba van mint egy rang de szerintem feldobná nagyon a szerver életét. Illetve szerintem nem csak én vagyok így vele hogy lennék nyomozó a szerveren de nem szeretnék vele együtt rendőr lenni. Nyilván ez is egy Rendvédelmi szervezet lenne de boltos rablásokhoz nem járna ki.
Én örülnék ennek nagyon és szerintem mások is. Persze csak akkor jó az ötlet ha megvalósítható.
 

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
Ez felejtős szerintem. Teljesen jó így ahogy van, BCSO részeként tökéletesen tud működni, és működik is. Maradjon úgy ahogy van.
 

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54
Én el tudnám képzelni! A frakció autó fekete Washington lenne azzal mennének a nyomozók mindenfelé. Lenne olyan rang is,hogy Különleges ügynök mint az X-Aktákban. :D
 

EyezOfAPsycho

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Az ötlet maga aranyos meg minden, viszont azt nem teljes mértékben fogom fel mi a baj azzal, ha alosztályként működik a DD a BCSO berkein belül. Értem én, hogy nem szeretnél mellette rendőrként is tevékenykedni (ami gondolom igazából azt jelenti, hogy nem szeretnél járőrözni, igazoltatni, meg ilyenek), de ez azért nem feltétlen így működik IRL sem. Továbbá van jó néhány félreinformálás a szövegedben a közösség felé, amire igazából ki lehetne térni, de... nem annyira fontosak. Igazándiból semmi hátránya nem származik sem a BCSO -nak, sem a DD -nek, sőt, konkrétan a szervernek sem abból, hogy egybe vagyunk forrva (nincs külön DD rang a frakción belül). Amiket le is írtál (rajtaütések, átfogó nyomozások, nagy összeesküvések, stb) igazából most is megvalósulnak az alosztályon belül, ráadásul nem elaprózva a történetet. Nem véletlenül 5-6 embernek van csupán tudomása mindarról, ami a színfalak mögött történik.

A másik az, hogy Te - gondolom - egy FBI-szerű szervezetre gondoltál, ami - feltételezem én - FIB -ként nyilvánulna meg a szerveren. Ezzel csak az a baj, hogy az FBI -nak nincsenek ún. 'chapterei' minden kisvárosban, vagy megyében, így elég furcsa lenne, ha egy, a semmi kellős közepén lévő városkában lenne egy dúsgazdag, FBI-szerű intézmény.

Hogy őszinte legyek, nem igazán látom létjogosultságát az ötletednek, főleg azért nem, mert olajozottan működik a gépezet, semmi gond nincsen vele; élvezhető, színvonalas, és igényli a kreativitást. Míg ezek az összetevők jelen vannak, és a szerveren lévő illegális tevékenységek nem nőnek olyan nagyra, hogy valami drasztikusabbat kelljen lépni, addig én sajnálom, de nem tudom támogatni az ötletedet!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó