A Menedék/ The Sanctuary

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
A Menedék/ The Sanctuary



Screenshot-Original-51.png



Az alapítás:

78856506_973414699702394_5170633225537585152_n.png


78599516_977980949236558_411723837101572096_n.png

78425686_1486219584835312_6825965105188962304_n.png

79110138_1014012442288605_850478342938296320_n.png

79289851_451894002429190_2766665971845300224_n.png

78908321_2540880802861970_8048792571247329280_n.png

78883353_449141682438504_5673204528711729152_n.png







78821580_515208059077118_253521731820453888_n.png
Az Alapító a Menedék előtt.



Felépítés:


79891549_465597647313039_3093138732505628672_n.png

Tervek (OOC) :

Elsőre zavarosnak tűnhet a történet, ennek az lehet az oka, hogy a karakterem akinek naplóbejegyzésein keresztül megismerhetjük a Menedék megalapítását, mentális problémákkal küzd. Eleinte vallási szervezetként szerettem volna létrehozni a frakciót amolyan szektaként, de egy saját vallás megalapításával túl nagy fába vágtam a fejszémet :)
Egy szabadabb körű, nyíltabb frakciót szeretnék létrehozni, ahol nem kell egyik rasszhoz, nyelvhez, nemzetiséghez sem elkötelezni magad, hogy jelentkezhess. Nem szeretnék túlságosan beleszólni abba sem, hogy ki milyen stílusú karaktert RPzik, nem lesz kötelező viselet és egyebek. A frakció olyan tagokat keres, akik tudják mellőzni a full tuningos luxusautókat, a lemegyek a klubba ismerkedni RP-ket, és szívesen részt vesz akár szinte biztosan ingame jail-el járó akciókban is. Szeretném ha a pénzszerzés helyett az lenne a cél, hogy közösen jól érezzük magunkat,olyan karakterek bőrében akik közel sem tökéletesek. 
A frakciót nem úgy szeretném elkezdeni, hogy a fentebb olvasható rangok már teljesen ki vannak forrva, osztva. Szeretném onnan folytatni a szerveren ahol a napló abbamaradt (+ a nyitásig eltelt idő). Tehát, adott egy otthontalanoknak menedéket nyújtó elkerített minitelepülés (a térképen 11 essel jelölt terület ), amely a városlakók / boltok fosztogatásából tartja fent magát. Kezdetben. A történetben megjelenik egy bizonyos Kapcsolat. Szeretnénk szorosabb kapcsolatot kiépíteni egy másik illegális bandával, akikkel összeműködve nagyobb akciókat is véghez tudunk vinni. Gondolok itt bankrablásra, befolyásos személy elrablására, egyéb nagyobb volumenű akciók lebonyolítására. Továbbá velük szeretnénk kialakítani egy csere/kereskedelmi kapcsolatot. Fegyverekért, kiegészítőkért cserébe drogot, pénzt, és emberi erőforrást tudunk felajánlani. Emellett persze egy esetleges rendőrségi rajtaütésnél, szorult helyzeteknél kölcsönösen kisegítenénk egymást.
A frakció az illegális életből szerepet vállalna a drogtermesztésben, ám a kereskedelmet , az anyag szórását nem szeretnénk mi végezni. Szerintem egyikünk sem venne semmit egy üszkös lábú, 30 éve konstans másnapos zűllött arctól. Emellett természetesen a bolt, esetleges bankrablások, emberrablások, lopások lesznek a fő tevékenységek illegális téren.
Bár fentebb említettem, hogy nem lesz kötelező viselet, stílus. A megfelelő szerepjáték érdekében mégis kérném, hogy a frakciótagok, a rangjuknak megfelelően öltözzenek. Gondolok itt a pólónélküli mackónadrágra, munkásnadrágra, egy szál mellényre, bármi egyébre ami sugallja, hogy anyagilag kicsit lejjebb vagy mint az átlag polgár. Külön örülnék mindenféle egyedi vonásnak, különféle betegségeknek, szokásoknak, függőségnek, testi deffektnek, annak érdekében, hogy hitelesebb legyen a karakter. Ennek érdekében lehet megkérlek a karakter újraalakítására ha egy túl jóképű, hibátlan karakterrel jelentkeznének.
Még annyit szeretnék megjegyezni, hogy bár a frakció működése részben a balhézásról és a fennforgás okozásáról szól, nem szeretném ha valaki csak azért jelentkezzen, hogy ezeket megtehesse. Aki non-rpzik,DM-el más játékosokkal szemben, vagy az én belátásom szerint is túltolja a balhét az figyelmeztetésben, majd kitagadásban részesülhet.


Bemutatkozás:

Sziasztok, Dávid vagyok 23 éves, jelenleg a PTE hallgatója. A fuego becenév avrp-ről ismerős lehet, ott kezdtem megismerkedni a roleplay nyújtotta lehetőségekkel. Tudni kell rólam, hogy ha valamivel jól lehet érezni magam, akkor azzal jól fogom. Emellett ha valamit komolyan kell csinálnom akkor azt úgy is teszem és igyekszem a legjobbat kihozni a dologból. Ezzel a frakcióval és a közösséggel is ez lenne a tervem. Közvetlen vagyok, könnyen barátkozom, de a szarkazmusomat van aki nem értékeli annyira mint én.


Aktivitás (OOC) :
Ahogy az egyetem és az egyetemi élet engedi elérhető leszek. Ha nem is 0-24 leszek a szerveren. Fórumon, Discordon általában elérhető leszek. Ezért szeretnék magam mellé kijelölni kettő játékost ( Bölcsek ranggal) akik az én távollétemben is ellátják a frakciótagokat feladatokkal, élményekkel és döntenek helyettem ha arra lenne szükség.  Szeretném ha a frakció amellett, hogy a szerveren aktív lenne és minél több eseményt szülne, ezekről élményképek formájában meg is emlékezne a fórumon. Ebben én is kiveszem a részem, de szeretném ha nem csak az én karakterem körüli történések szerepelnének, hanem minél több tag aktívan bővítené a galériákat.
 

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
szia látom a pogányban megtanítottak mindenre ami kell ahhoz, hogy első kommentelő legyél
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,925
Silay Denzel
Én csak beleolvastam, de tetszik, hogy nem egy sablonos valami lett belőle. :D Ha megkapod / megkapjátok, remélem, hogy sokáig fog élni. :D
 

Darell

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Hali.

Wow ilyennel még nem találkoztam, de nagyon megtetszett :D
Mellesleg milyen szakra jársz PTE-n? Ha szabad kérdeznem.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Végigolvastam az egészet.
A legnagyobb hibája, hogy
[quote author=undefined]Szeretném onnan folytatni a szerveren ahol a napló abbamaradt (+ a nyitásig eltelt idő)[/quote]
mondat miatt szóltam Legendnek, hogy pár hónappal csússzon a nyitás, mert kíváncsi vagyok a folytatásra.  ;D

Összességében nagyon szuper lett. Sikerült úgy megírnod, hogy már az első bejegyzés alatt átjött, hogy az, aki írja a naplót mentálisan egyáltalán nem ép. Ehhez el sem kellett olvasnom az OOC leírást.
Nem értek hozzá, de ha jól gondolom egy piromán, üldözési mániával (vagy skizofréniával?) küszködő ember az "Alapító"? Ezzel a naplóval úgy adtál egy szuper karaktertörténetet is, hogy az írónak még csak a nevét sem tudom. Nem szerepel az egészben semmi szokásos "karakterem jó tulajdonságai, rossz tulajdonságai", vagy ehhez hasonlók, viszont mégis azt érzem, hogy sokkal többet tudtam meg róla, mint néha egy-egy általánosabb leírásból.

Maga a frakció elképzelése szuper. Kicsit izgultam, hogy mennyire jó ötlet lehetőséget biztosítani a megszokott banda, maffia, kartell hármas mellett egy bármilyen másik típusnak, de a pályázat alapján egy abszolút jó döntésnek tűnik.
A pozíciók/felépítés tükrözi, hogy az egész tényleg egy közösség. Tipikusan olyan érzése van az embernek, hogy a tagok már nem csak egy szedett-vedett csapatot alkotnak, hanem próbálnak valami rendszert belevinni az egészbe, de még ez nehézkesen megy. Konkrétan, mintha 1 törzs lenne az egész.

Elképesztő! Remélem még lesz pár bejegyzés
 

xDiamondx

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Teringettét-e de jópofa lött mán éz a kis pályázat-e. Remílem jólbánsz majd Bodean al ! :D

Amúgy iszonyat patent lett !!
 

Benzo

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Jó látni, hogy nem csak nekem akadtak nehézségek egy szekta kiépítésével.
Minden elismerésem egyébként, jónak ígérkezik.
 

fuego

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:31
Idézet tőle: Legend:
Én csak beleolvastam, de tetszik, hogy nem egy sablonos valami lett belőle. :D Ha megkapod / megkapjátok, remélem, hogy sokáig fog élni. :D
Mindenképpen azon leszek, hogy kihúzzunk belőle valami nagyobb dolgot :D
Idézet tőle: Dani:
szóltam Legendnek, hogy pár hónappal csússzon a nyitás, mert kíváncsi vagyok a folytatásra.
Oh erre igazán nem volt szükség, nagyon szívesen folytatnámm a történetet a szerveren is :D :D Egyébként köszönöm a szavakat remélem sok érdekes contentet tudunk még kipakolni ide is.
ui: nagyjából jól jellemezted a karaktert, próbáltam eléggé kiemelni a bajait :D
Idézet tőle: sHaarIngAn:
Ha sikerül a pályázatod egy tagot már nyertél magadnak
cheesy.png
.
Köszönöm, remélem otthonra találsz majd a Menedék falai között, ha úgy adódik :D
Idézet tőle: Bodean Huckleberry:
Remílem jólbánsz majd Bodean al !
cheesy.png
Minden Elveszett jó bánásmódot kap majd! két verés között amiért hasznavehetetlen... :D
Idézet tőle: Benett:
Jó látni, hogy nem csak nekem akadtak nehézségek egy szekta kiépítésével.
Minden elismerésem egyébként, jónak ígérkezik.
Hát elég melós volt, főleg,hogy úgy éreztem egész sok ötletet összeszedtem már hozzá, de olyan bonyolultra sikeredett,hogy én sem értettem a végén ..  :D
Idézet tőle: Sentor:
Looks Good mate, keep it up!
Thanks mate!
 

BE9

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Nagyon tetszenek bizonyos részek, amiket megfogalmaztál a terveidnél. :)

Nehéz volna belekötni bármibe is, szerintem maga a pályázat csúcs lett, úgy vélem sok kreativitás rejlik benned és még több lehetőség a Menedékben. Amennyiben nyertesként kerültök ki, bízom benne, hogy egy kis színt visztek a szerver életébe az elképzelésekkel. Szívesen látnám ennek megvalósulását.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Örömmel értesítelek, hogy a frakciód elfogadásra került!
Kérlek Discordon keress fel egy neked megfelelő időpontban!

Több elképesztően jó pályázat érkezett, ez top-tier kategória.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó