A /me és /do helyes használata

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[globmod]Szerverszabályzat értelmében ezt a vitát felfüggesztem, pontosan le van írva, hogy az oldschool es a new era rp is elfogadott. Pont ezért lett így meghozva a szabály, hogy akik a stílus fejlődésének a hívei, -ami amúgy valóban létezik és valóban a leirtaknak megfelelően alakul- az úgy RPzik, aki meg a régi rendszerben tanult, és azt szereti, az meg azt használja. A szabályzat értelmében ennek a témának a tartalma helyes. @Gergő[/globmod]
 

Insigne

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Igen, 2015 szintű rp, és nem vagytok képesek elfogadni hogy ez a fajta rp, ez a szint már nem elfogadott.
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Pamela
Idézet tőle: adampai:
Nem, soha nem érdemes vegyíteni a kettőt mert hányok tőle, undorodom tőle, és jobb helyeken kiröhögnek ha ilyet csinálsz. Egyébként teljesen felesleges ezen vitatkozni, mert a "8-10 éve rpzők" olyanok mint az OFF média kommentszekcióban a boomerek, akik nem képesek elfogadni és felfogni, hogy ahogy telik az idő változnak a dolgok, és ez az rp-ben is így van. Ez a leírás egyébként LS-RP fórumon is megtalálható hasonló formákban, de nyilván mi beszélünk hülyeséget.
Na, további szép estét/reggelt, meg jó játékot a szerveren.

Attól még, hogy te hánysz tőle, nem azt jelenti, hogy soha nem érdemes vegyíteni a kettőt. :)
Hidd el, nem én leszek az, akit kinevetnek ilyenért... és mint mondtam, az RP és a szokásai változnak, jobb alkalmazkodni, viszont vannak, amiket meg kell hagyni, hiszen ez a lényege ennek. Én konkrétan arconröhögöm azokat, akik szerint az olyan voice RP Roleplay szerver, ahol nincs /me és /do.

Úgy gondolom minnél szebben, választékosabban, hosszabban írsz le egy adott szituációt, annál színesebb lesz az RP.
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
[globmod]Ismételten leírom, hogy a szabályzat értelmében mindkettő stílus helyes, és a oneRP valamennyi játékosának jogában áll megválasztani, az általa használt módot.
@Gergő[/globmod]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó