6 pointed star (Hayden Chapman)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Bálint

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:369
Kelvin Rakes
[quote author=undefined]


[float=left max=45%]
karakter2.png
[/float]
Vezetéknév: Chapman
Keresztnév: Hayden
Életkor: 27
Magasság: 6 ft
Alkat: Sportos
Születési hely: Sacramento
Állampolgárság: Amerikai
Legmagasabb iskolai végzettség: Bachelor's Degree
Képzést nyújtó intézmény neve: Sacramento State University
Szak: Kriminálpszichológia/kriminálszociológia


Blaine County Sheriff's Office 
fSPbKKq.png

Jelenlegi alosztály: Highway Patrol Division
Jelenlegi rendfokozat: Corporal


Rövid élettörténet:
Hayden 1992-ben született Sacramento-ban, Kalifornia államban. Az általános- és középiskolát ebben az amerikai szemmel nézve átlagos nagyságú városban végezte el. Tanulmányi eredményei kiemelkedőek voltak és a sportban is jeleskedett, európai futballt játszott gimnazista évei alatt. Édesapja katona volt, így Hayden számára sem volt kérdés, hogy rendvédelmi pályára megy. 2012 és 2018 között sikeresen elvégezte az egyetemet és diplomát szerzett kriminálpszichológiából a Sacramento-i egyetemen. Születésétől kezdve alig hagyta el Kalifornia államot. Immáron a diplomájával a kezében, azt a merész döntést hozta Hayden, hogy szerencsét próbál a saját lábán. Így keveredett ez a fiatalember San Andreas államba.


Ez elsősorban nem karaktertörténet, és nem is nevezni szeretnék a versenyre. A karakterem élete lesz itt követhető. Leszögezem, hogy sose csináltam még ilyet komolyan, viszont nagyon sok ilyen topicot szoktam nézegetni. Gondoltam megpróbálom én is mostmár.
[/quote]
 

Gergo

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:641
Mindig is mondtam én mindenkinek, hogy vékony a határ a PIT manőver és a gyilkossági kísérlet között.  :-X
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó