𝕊𝕒𝕧𝕒 𝕊𝕧đ•Șđ•’đ•„đ• đ•€đ•đ•’đ•§đ• đ•§đ•Ș𝕔𝕙 - Az alvilĂĄgnak nincsen romantikĂĄja.

Állapot
A témåhoz nem lehet hozzåszólni, mert le van zårva.

SoZzz

KlaviatĂșra Gyilkos
Jåtékos
Üzenetek:108
Teljes név: Sava Svyatoslavovych
SzĂŒletĂ©si hely Ă©s idƑ: Russia, Novgorod, 1994.02.14
MagassĂĄg: 172cm
SĂșly: 110kg
FƑbb jellemvonĂĄsok: TĂĄvolsĂĄgtartĂł Ă©s hitetlen fĂ©rfi, aki bĂĄrmire kĂ©pes a cĂ©ljainak elĂ©rĂ©sĂ©nek Ă©rdekĂ©ben. TestĂ©t több helyen is tetovĂĄlĂĄsok tarkĂ­tjĂĄk. Mindig igĂ©nyes a megjelenĂ©sĂ©re.


ZuuRIYB.png






“..Nos. Hol is kezdjem? TalĂĄn a legelejĂ©n... 1994-ben, Novgorod vĂĄrosĂĄban szĂŒlettem egy gyönyörƱ szerelem sarjakĂ©nt.
ÉdesapĂĄm egy hatalmas volumenƱ ĂŒgyvĂ©d volt.
ÉdesanyĂĄm hĂĄztartĂĄsbelikĂ©nt Ă©s aprĂłbb könyvelƑi munkĂĄval tengette mindennapjait.
2001 környĂ©kĂ©n, mikor kis srĂĄc lehettem, mĂĄr kezdett derengeni, hogy nem olyan fĂ©nyes a mi Ă©letĂŒnk, mint ahogyan Ă©n azt addig gondoltam.
Egyik napon, Ă©jfĂ©ltĂĄjt egy sötĂ©t terepjĂĄrĂł jelent meg csalĂĄdi birtokunk elƑtt.
A kocsibĂłl talĂĄn nĂ©gy, vagy öt tetƑtƑl, talpig feketĂ©be öltözött idegen fegyveres fĂ©rfi szĂĄlt ki Ă©s vette az irĂĄnyt a hĂĄzunk ajtajĂĄhoz.
Ez volt az, mikor szĂł nĂ©lkĂŒl Ă©desapĂĄmat elhurcoltĂĄk.
IgazsĂĄg szerint Ă©n azt lĂĄttam, hogy nem is ellenkezett egy percig sem. Mintha vĂĄrta volna, vagy szĂĄmĂ­tott volna erre a dologra.




gBBdtgq.jpg



Itt teljesen felfordult a csalĂĄdi Ă©letem.
Ekkor mĂĄr tudtam, hogy az anyĂĄm Ă©s az Ă©n Ă©letem, csak is az Ă©n kezemben van Ă©s senkire sem szĂĄmĂ­thatunk.
Ennek hatĂĄsĂĄra kicsapongĂł Ă©letet kezdtem el Ă©lni, szinte minden napos kimaradĂĄsokkal.
Az utcĂĄn rengeteg zƱrbe belekeveredtem, mĂĄr akkor is csak a pĂ©nz forgott a szemem elƑtt.
SzĂ©pen lassan kis bandĂĄnk egyre jobban nƑtte ki magĂĄt, apĂĄm kapcsolatai rĂ©vĂ©n szinte bĂĄrmit megtehettĂŒnk akkoriban.
IdƑ közben kiderĂŒlt, hogy van egy eltitkolt rokonom, akit Oleg Jasikovnak hĂ­vnak.
Tudtam, hogy nem egy az édesanyånk, de mégis csak a csalåd vére csörgedezik benne. Kissebb kutatås eredményeképpen megtudtam, hogy hol lakik.
Szinte azonnal, mindent hĂĄtrahagyva Paleto Baybe utaztam, hogy felkeressem Oleget..."





k53YYIZ.jpg


(( Az alĂĄbbi topicban Sava Svyatoslavovych folyamatosan frissĂŒlƑ karaktertörtĂ©netĂ©t követhetitek nyomon. ))​



A topic olvasĂĄsa 18 Ă©ven aluliak szĂĄmĂĄra nem ajĂĄnlott
– Az Ă©lmĂ©nykĂ©pek, alkalmasak a kiskorĂșak fizikai, szellemi vagy erkölcsi fejlƑdĂ©sĂ©nek kedvezƑtlen befolyĂĄsolĂĄsĂĄra, kĂŒlönösen azĂĄltal,
hogy meghatĂĄrozĂł eleme az erƑszak, illetve a szexualitĂĄs közvetlen, naturĂĄlis ĂĄbrĂĄzolĂĄsa.
 

tamas_

Moderne Verne
Jåtékos
Üzenetek:178
-
CsĂĄĂł, SoZzz!

Egy ideje nem Ă©rkezett vĂĄlasz tƑled, mĂĄr a kĂ©t hetes elĂ©vĂŒlĂ©si idƑbƑl is kifutottunk.
Lesz ebbƑl valami aktív dolog?
 

SoZzz

KlaviatĂșra Gyilkos
Jåtékos
Üzenetek:108
Bocsi a csĂșszĂĄsĂ©rt Pepu. Összeszedem magam Ă©s leszaggatom a topicot. :D

XxIT5eP.png
 

SoZzz

KlaviatĂșra Gyilkos
Jåtékos
Üzenetek:108
[float=left max=45%]Sava folyamatos drogproblĂ©mĂĄval kĂŒszködik, amirƑl senkinek nem beszĂ©l, zĂĄrkĂłzottsĂĄgĂĄnak fƑbb oka is ez.[/float]

eplkCMP.png
 

Flossie

PötyögtetƑ
Jåtékos
Üzenetek:51
[globmod=Daabi]A tĂ©mĂĄra nem Ă©rkezett vĂĄlasz kettƑ hĂ©ten belĂŒl, ezĂ©rt elĂ©vĂŒltkĂ©nt lezĂĄrom, Ă©s archivĂĄlom.
Ha szeretnĂ©d esetleg folytatni, keress fel privĂĄt ĂŒzenet formĂĄjĂĄban.[/globmod]
 
Állapot
A témåhoz nem lehet hozzåszólni, mert le van zårva.

Kinézet személyre szabåsa

Top AlsĂł