Ültethető gyümölcsfák,palánták,virágok illetve az állattenyésztés fellendítése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:54

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Ashley Madison/Peter1994#Anakin94 «

Ötleted leírása

» Ugye lehet venni a boltban cserepet és 1kg földet amit illegál használhat kábítószer termesztéshez. De az én ötletem alapján a legális playerek is használhatnák. Alma,Körte,Paradicsom,Paprika,Káposzta,Tök vagy egyéb virágok ültetéséhez. A Piactéren lehetne venni hozzá kapát és olyan házaknál ahol van kis udvar rész ott ki lehetne alakítani egy kis kertet ahova ki lehetne ültetni az alma vagy körte fát és a paradicsom vagy paprika palántát esetleg más zöldségeket illetve aki virágokat ültetne azt is ki lehetne ültetni. A Piactéren lehetne venni hozzá magokat. Illetve aki Állattenyésztéssel foglalkozik tőle lehetne venni marhatrágyát és azzal lehetne trágyázni a kertet. Az elején lennének rossz minőségű trágyák de akinek már nagyobb a skillje ezen a területen ő nála kevesebbszer fordulna elő, hogy rossz minőségű trágyát gyártana. Pl.: Nekem van 1 almafám és kiváló minőségű trágyát használok akkor naponta 5-6db alma teremne a fán de ha rossz a trágya minősége akkor csak 1-2 esetleg 3db alma teremne a fámon naponta. Paradicsom palánta esetén is kiváló minőségnél 5-6db paradicsom rossznál pedig 1-3db Ha pedig túl van trágyázva vagy öntözve akkor elrohadhatna a termés és rossz minőségű teremne de abban az esetben ha megfelelően van öntözve meg trágyázva akkor közepes-jó-kiváló minőségű terméseket lehetne betakarítani amiket a Piactéren el lehetne adni illetve más játékosoknak is eladható lenne. A virágokkal az lenne a helyzet ha agyon van öntözve akkor elpusztul vagy egyáltalán ki se hajt. «


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» Válasz «



 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó