Ülés animok újra pozícionálása + Tárgyakkal járó animok

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

r0xtar

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:133
Romain Bordeaux / Prudence Laveau

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» Samuel Rhodes / roxt4r «

Ötleted leírása
»

Animációk újra pozícionálása






A /sit[1-17] pozícióknál jelenleg több, mint a fele használhatatlan, mert sokkal előrébb, mint kellene. Ezeket, amennyiben lehetséges újra kelllene újra pozícionálni:

(sit4 , sit6 , sit7 , sit8 , sit9 , sit11 , sit12 , sit13 és sit14 nem is létezik) + új ülés és másfajta animoknak mindig örülünk :)



Több tárggyal járó animáció:

Jelenleg került kb 30 darab (ami szuper!), de lehetne több. Amikre én gondoltam és az animok nevei:

/cocktail : prop_cocktail

/cocktail2 : prop_cocktail_glass

/guitar : prop_acc_guitar_01 (ha már került be /bongos , de a /music bent maradt - ami véletlen dobálja be)

/guitar2 : prop_el_guitar_03

De nyilván minél több, annál jobb! :)


«

Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések
» Lehet csak én nem találtam még módot, hogy használjam azokat az üléseket. A könnyebb olvashatóság miatt balra igazítottam a leírást «



 

Az Elisz

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:398
Yana Timurovna
Henló, bár sok új csücsülést nem találtam, bátorkodtam kigyűjteni 149 darab új animot, persze legalább a fele ennek tánc, mert úgy gondolom amiket összekapartam, eléggé hiányoztak a tánckészletből.
Vannak integetések (mert vagy királynősen integetünk, vagy úgy, mint egy komplett elmeroggyant), jópár új fekvés, az ülő animok mind olyanok, amik a kari mögött lévő ülőalkalmatossághoz igazodnak és leülnek rá normálisan.

Emellett még akad pár álló anim, egy tánc főleg gettó gangstáknak, zuhanyzó anim és bemindenezve álló anim is.

Vettem a bátorságot és elneveztem őket, van pár anim jelenleg aminek csak a felsőteste mozog és max animfunra jók, ebből kettőt (/dead és /collapse) ha lehet, cseréljünk ki, mert borzalmasak. Reméljük, bekerülnek és működnek is majd <3 Köszönjüüük :))

LINKECSKE
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,923
Silay Denzel
Henló, bár sok új csücsülést nem találtam, bátorkodtam kigyűjteni 149 darab új animot, persze legalább a fele ennek tánc, mert úgy gondolom amiket összekapartam, eléggé hiányoztak a tánckészletből.
Vannak integetések (mert vagy királynősen integetünk, vagy úgy, mint egy komplett elmeroggyant), jópár új fekvés, az ülő animok mind olyanok, amik a kari mögött lévő ülőalkalmatossághoz igazodnak és leülnek rá normálisan.

Emellett még akad pár álló anim, egy tánc főleg gettó gangstáknak, zuhanyzó anim és bemindenezve álló anim is.

Vettem a bátorságot és elneveztem őket, van pár anim jelenleg aminek csak a felsőteste mozog és max animfunra jók, ebből kettőt (/dead és /collapse) ha lehet, cseréljünk ki, mert borzalmasak. Reméljük, bekerülnek és működnek is majd <3 Köszönjüüük :))

LINKECSKE
Ez kövi patchel bekerül. Köszi. Zárok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó