Újraélesztés mindenki számára

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:260
Pamela

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» DorinnaDori#7476 «

Ötleted leírása

» Meghalás esetén a kamera még 2 percig a karaktert mutassa, és bárki, aki éppen a közelében van, megkísérelhesse az újraélesztést. Ha eltekintünk attól, hogy milyen sérülés végett halt meg az illető, szerintem érdemes egy 50-50%-os esélyt adni arra, hogy túlélje a történteket. Siker esetén az illetőnek lenne még pár perce animban (vagy akár fel is kelhetne), azonban ha nem sikerül, akkor a 2 percet se kellene megvárnia, egyből meghalna. «


Csatolmányok

» Válasz «

Egyéb megjegyzések

» Kíváncsi vagyok mindenféle véleményre. «



 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:675
Dexter Sosa
A halálból való visszahozást egyáltalán nem támogatom. Egy rendes újraélesztéshez nem elég nyomkodni valaki mellkasát, kell rendes felszerelés is. Az animból való felélesztést viszont támogatom. Illetve legyen több dolog elérhető civilek számára mintpéldául a járművekből való kiszedés.

edit: Amit viszont el tudok képzelni, hogy lehetne venni egyszer használatos defibrillátort, amit esetleg kocsiban lehetne tárolni. Egyeseknek szürreális ez az ötlet, viszont magyarországon is igaz kevés helyen de lehet felszereltetni defibrillátoros szekrényt, illetve van kézi verzió amit leírtam az elején. Az ára viszont legyen über magas (itthon egy ilyen 500-700k), mégiscsak korlátozni kell, hogy ne mindenki ezzel szaladgáljon és csak úgy szedjen fel mindenkit ahol csak akar. Csatolok erről képet.

24.png
 
Utoljára szerkesztve:

LACI

Fékezhetetlen
Főadmin
Üzenetek:818
Sean Bennett
Nem támogatom, nem véletlen van ANIM a szerveren, nem mellesleg szarrálőnek valakit, és meghal, nehogy már felkaparják.
 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
Direkt ez miatt lett még régen kitolva az anim ideje a 20 percről - 30 percre. Továbbá, a való életben sincs 50-50 százalék, hogy valaki visszahozz az életből. Ha az első öt percben nem kezded el a CPR-t egy olyan személyen, akinek az életfunkciói nem működnek [légzés, vérkeringés "igazából, ha egyik nem megy akkor a másik se"] akkor annak drasztikusan csökkennek a túlélési esélyei. A másik amit felhoznák, hogy az illegállal ilyenkor mi a helyzet, mhmm? Most még egy dolog, ami inkább a rendőrségnek kedvez.
 

Dorinna

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:260
Pamela
Továbbá, a való életben sincs 50-50 százalék, hogy valaki visszahozz az életből.

Persze, de ez lebutított változat lenne, ha mondhatom így, mivel nincs skill tudtommal, se RP figyelő, hogyan végzed el az újraélesztést.
Ha az első öt percben nem kezded el a CPR-t egy olyan személyen, akinek az életfunkciói nem működnek [légzés, vérkeringés "igazából, ha egyik nem megy akkor a másik se"] akkor annak drasztikusan csökkennek a túlélési esélyei.

Persze, de a való életben nem bírsz ki 10 golyót fejbe, mellkasba, szívbe és még sorolhatnám, szóval a realitást túlszárnyaltuk, hogy élvezhető legyen a játék.
Ha eltekintünk attól, hogy milyen sérülés végett halt meg az illető,

Itt erre gondoltam.

A másik amit felhoznák, hogy az illegállal ilyenkor mi a helyzet, mhmm? Most még egy dolog, ami inkább a rendőrségnek kedvez.

Tessék? Elárulná az úr, hogy ebben mi kedvez a PDnek? Az a része, hogy "újraélesztés mindenki számára" vagy a "bárki, aki éppen a közelében van" ?
 

Peter

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:76
Kelly Walsh
Persze, de a való életben nem bírsz ki 10 golyót fejbe, mellkasba, szívbe és még sorolhatnám, szóval a realitást túlszárnyaltuk, hogy élvezhető legyen a játék.
Ha jól informálódtam azt a Voice szerveren lett elsősorban behozva, elsőnek ennek a módosítását kérd szerintem, ha nem tetszik a számodra.
Ez ügyben szerintem fordulj személyesen Legend-hez.
Tessék? Elárulná az úr, hogy ebben mi kedvez a PDnek? Az a része, hogy "újraélesztés mindenki számára" vagy a "bárki, aki éppen a közelében van" ?
Mivel ki van húzva már így is fél órára az animnak az ideje még egy + 50 esély, hogy újraéleszthető legyen. Már így is drasztikusan ki lett tolva az idő, hogy esetenként az illegálnak esélye legyen egy szituáció során az életét veszteni az adott RP szálban.. [Biztos vagyok benne, hogy van(nak) olyan személy(ek), aki(k) ezt szeretné(k) néhány szituáció során, bizonyos okokból kifolyólag]

De eltérve a PD-s témától, lesznek olyan helyzetek, amikor jól jönne. De vállalni kell a következményeket mindig.
 

Copper

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
James Gill
Nem támogatom az ötletet, már csak azért sem, mert biztos lenne egy két ember, akit újraélesztenek, majd RP nélkül megy tovább, mintha mi sem történt volna.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó