Ötletek 3.0

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Blaise

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Helló. Ismét hoztam pár ötletet. Nem nagyon szedtem sorrendbe, csak a legfontosabb párat az elejére raktam.

1. Ne rakjon fel random bukósisakot a karakter magától, azt rakja fel, ami be van állítva
Idegesítő, hogy van saját bukósisak, és mégis valami neonzöld, vagy rózsaszín bukósisakot rak fel.

2. Az autópályán random ne lehessen leszorítani este a játékost, mert épp rabolni van kedve az embernek
Szerintem elég nonrp-s, hogy egy véletlenszerű játékost leszorítasz, nekilöksz a szalagkorlátnak, mert ki akarod rabolni... a saját kocsidba több kárt tehetsz + magadat is veszélybe sodrod ezzel, simán életveszélyes ez a mutatvány. Ha alapos indokkal egy bizonyos személyt akar valaki elfogni, az más tészta, de random rablásnál szerintem nem oké.

3. Lehessen kártyával is fizetni
Ha már van bankkártya, akkor miért ne használjuk ki jobban?
(erre rájöttem, hogy nem jó ötlet, mivel akkor soha senki nem vinne magával pénzt, bankkártyát meg tilos elrabolni)

4. A festés típusát külön lehessen választani az elsődleges és a másodlagos színnél
Például elsődleges szín lehessen matt színezéssel, míg a másodlagos például krómmal, ahogy a GTA Onlineban is.

5. Ne lehessen bemutatással a kocsi ablakát lehúzni
Néha megtörténik, és zavaró.

6. Lehetne többféle kaja és innivaló
Gyorskaják, kávé, forrócsoki stb.

7. Automatikus /me és /do parancsoknál legyen minden esetben pont a mondat végén
Már csak esztétikai szempontból is jobban néz ki. Például a nevetésnél nincs pont, ha jól tudom.

8. A kiabálás ne legyen halványabb a sima beszédnél
Legyen inkább ugyan olyan fehér, vagy valami még feltűnőbb szín, de semmiképp se legyen halványabb, mivel a kiabálás feltűnőbb a normál hangerőnél.

9. Az autószalonban írhatná, hogy az adott jármű hány személyes, mivel ez nem mindig egyértelmű (egyes motoroknál sem például).

10. Az is látszódhatna az autókereskedésben, hogy az adott jármű felszerelhető-e külön tuning elemekkel (motorok esetében nem tudjuk, mivel nem írja, hogy custom-e).

11. Hallatszódhatna messzebb is a beszéd
Minél messzebbről halljuk, annál halványabb szürke lehetne.

12. Széfbe férhetne több dolog
50 slot helyett lehetne 100 is, mivel elég nagy széfről beszélünk, és például fegyveralaktrészekből férne bele RL is bőven. Ezen felül akár férhetne bele nagyobb súly is.

13. Motoron legyen tempomat
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó