Ötletcsomag

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dkornel2000

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Sziasztok, néhány ötletem röviden:

Amelyek szerintem fontosak:

1. Legyenek a lakásokban, motelekben, házakban etc. tároló helyek ahol tudjuk raktározni a cuccainkat.
2. Már mások is írták, legyen hifi. Esetleg a hifiből is lehetne több fajta, mindegyik más rádiusszal. Kis JBL jellegű eszköz csak például 10 méteres hatótávval rendelkezne, míg nagyobb társa akár 100 méteressel. A nagy hangszettet akár lehetne rendezvényeken használni, míg a másikat, a kisebb helyeken például kocsmákban. Akár lehetne egy középső verzió is.
3. Lehessen megnézni mennyi pénz van a telefonra töltve.

Animos ötletek:

4. Legyen több animáció. Gondolok itt sokak között ivós, evős, táncolós, tüntetős, mentős és minden féle animra.
5. Animok legyen csoportosítva fajta szerint. Például "Rendőr" kategória, amiben igazoltatással kapcsolatos, forgalom irányítós, kihallgatós és még sorolhatnám, fajtájú animok vannak. Ugyan így lehetnének "Mentős", "Party", "Általános" kategóriák amiben az adott fajtájú animok lennének leírva.

Meló ötlet:

5. Szerintem menő lenne, hogy ha lenne egy szállítós meló Sandy és Paleto között. Le-fel rakodás lehetne mini-gammel vagy csak szimpla cp.
6. Halász meló Paleto Bay mellet, bérelhető vagy vásárolható halász hajóval.

Egyéb ötletek:

7. Meglehessen nézni, hogy mennyi pénz van a TB számlánkon, esetleg lehessen rá manuálisan is tölteni.
8. Elsősegély csomag. Stabilizálhatjuk a sérült állapotát ameddig kiérkezik a mentő, +5/10 perc anim idő.
9. Legyen több szemetes.
10. Manuális váltós autók.
11. Jegyzettömb és toll.
12. Névkártya. Szerepelne rajta az adott személy neve és telefonszáma +ha akar egyéb elérhetősége. Városházán lehetne vásárolni, az összeg az önkori számlájára menne.
13. Kamera item.
14. Telefonba beépített gyors segély hívó funkció, 911. Ha rákattintunk, kiválaszthatjuk, hogy mire van szükségünk (mentő, rendőr, tűzoltó) és így elküldhetjük helyzetünket az adott szervnek vagy szerveknek. A bejelentéshez írhatunk megjegyzést is. Amennyiben a sivatagban, hegyen vagy egyéb a lakatlan területen vagyunk, a pozíciónk nem pontosan, hanem egy nagyobb körként lenne látható a térképen. Pozíció bemérése annál nehezebb minél távolabb vagyunk a telefontornyoktól.
15. Vásárolható bicikli.
16. Mozgatható hulla. Ha valakit megölnek, a gyilkosok eltudják húzni egy kevésbé feltűnő helyre.
17. Az erődben legyen szedhető olyan fajta gomba amelyből kábítószer készíthető.
18. Folyami horgászás. Drágább halak foghatóak a folyó mentén, engedély szükséges.
19. "Erdő rendészeti" alágazat a rendőrségnek.

Random hírdetéssel kapcsolatos ötlet, fölösleges igazából de hátha tetszik:

20. Hirdető alkalmazás a mobilon. Az appban lenne több kategória pl.: járművek, ingatlan, egyéb. A felhasználó bejölheti, hogy melyik kategória érdekli, így ha abban valaki hirdetést ad fel, akkor a felhasználó kap egy értesítést például.: "Valaki egy hirdetést rakott fel a járművek kategóriában." Ha valaki nem akar semmiféle értesítést kapni, akkor nem jelöl be semmit.
Hogy ne feledkezzünk meg a cégekről akik itt reklámozzák magukat, hogy ha valaki reklámot ad fel akkor az minden kategóriában megjelenik, értesítés ilyenkor nem érkezik.
Ez miatt nőne a hírügynökség feladata is. Hiszen a cégek, hogy láttassák magukat, nagyobb eséllyel fogják magukat a rádiósokkal reklámoztatni, hiszen így érhetnek el a legtöbb embert és láttathatják reklámjukat a chatben.
Aki nem szereti a hirdető alkalmazást az ezt az opciót kikapcsolhatná és újra a chatben jelenne meg ömlesztve minden.

[globmod=Andricful] Claude megválaszolta az ötletek megvalósításának lehetőségét, illetve már eléggé elavult téma így zárom, helyezem [/globmod]
 

Iqbaal

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Sok jó ötletet vetettél fel, de némelyiket túlbonyolítod. Van pár felesleges is, viszont kifejezetten kettőnél érzem úgy, hogy semmi értelme.

Az erdőben termő hallucinogén gomba alapból irreális. Nevezthetjük hallucinogén/pszichedelikus gombának, a lényeg a magas pszilocibin tartalom. Nem akarom túlbonyolítani a dolgot, de ezek a gombák a nedves, esős területeken élnek meg, ahol tápanyagdús a talaj. San Andreas sokkal inkább szubtrópusi területre hasonlít, egyszerűen itt nem élne meg ilyen gomba.

Az erdészetet is feleslegesnek tartom.

Egyébként jó ötleteid vannak, remélem teljesen no offense volt a válaszom. Azért szóltam csak hozzá a témához, mert több témát olvastam már ahol olyanok adnak ötleteket a drogrendszerhez, akiknek kevés tudása van ezek elkészítéséről, termesztéséről, biológiai tulajdonságaikról.

Én sem akarok ötleteket adni az MD-nek, mert fogalmam sincs az orvoslásról.
 

Yumi

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:75
1.: Lehet venni széfet a házba PP-ből
2.: Nem kell ennyiszer leírni, többször le lett írva hogy készülőben van, jelenleg altV funkciók hiánya miatt nem megoldható.
3.: Telefont megnyitod és ott az egyenleg applikáció, megtudod nézni.
4-5.: Ez nemrossz ötlet, van olyan anim ami többször is benne van a listában.
5-6.: Szerintem van egyelőre elég meló, fölösleges több.
7.: Megtudod nézni a városházán, tölteni nem tudsz, ez később esetleg bekerülhetne, de nem túl fontos.
8.: Így hogy +5/10 perc bekerülhet, de legyen kötve mondjuk skillhez, hogy ne csak úgy stabilizálgasson mindenki mindenkit 0 tudással.
9.: Erről külön ötletet írj képekkel mellékelve hogy szerinted hol jó, ingame azthiszem tud lerakni főadmin.
10.: Fölösleges, bonyolult a kivitelezés ahhoz, hogy néhány player használja.
11.: Ez nemrossz ötlet, néha jól jön.
12.: 11-es ötlettel meglehet oldani magadnak.
13.: Ez egész jó ötlet, bekerülhetne a boltba.
14.: Ez fölösleges, felhívod a 911-et és ugyanezt a lehetőséget megadja.
15.: Sok lenne belőle a fun, szerintem nem szükséges.
16.: Ez jó ötlet, jöhetne.
17.: Ez nem szükséges, elvesztené az értékét az illegális droglabor.
18.: Nemrossz ötlet, de bonyolult megcsinálni.
19.: Fölösleges
20.: Ezt esetleg később kerülhetne be, jelenleg bőven nincs annyi hírdetés hogy szükséges legyen.
 

Snake0451

Újonc
Játékos
Üzenetek:4
Kisebb szekrények tök jól jönnének IC pénzért. De kifejezetten örülnék pl ha lakókocsit is be lehetne rendezni.
Manuális váltós autók ötlete is tetszik, csak sajnos nehezen kivitelezhető és biztos lenne benne pár bug (mint mta-n le váltasz 300nál üresbe és megáll a kocsi)
 

Iqbaal

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Szerintem sok mindenen kellene még javítani a szerveren, szerencsére a fejlesztők dolgoznak is ezen.
Addig felesleges manuális váltós kocsikra és hasonlókra gondolni. Majd, ha a szerver x idő múlva stabilan ki lesz dolgozva és semmit sem kell piszkálniuk a fejlesztőknek, akkor talán kis extrákként van értelme ilyeneket kidolgozni. Egyébként pedig szerintem 1-2 dolog van itt a listán, amire szükség lenne a szerver jelenlegi állapotában
 

claudeINAKTIV

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:439
1. Van, széf a neve.
2. Jelenleg nem megoldható
3. Meg lehet, telefon és egyenleg app.
4. Jelenleg nem prioritás, de valószínűleg későbbiekben lesz.
5. Felesleges szerintem.
Melós:
5. Van elég alapmeló jelenleg.
6. A hajók majd egyszer elkészülnek a szerverre.
Egyéb:
7. Meg lehet nézni, VH-n a Társadalom Biztosítás NPC, 2. része felesleges.
8. Ez nem rossz.
9. Ez se rossz ötlet.
10. Felesleges.
11. Felesleges.
12. Nem rossz ötlet, jelenleg megoldható IG RP-vel.
13. Felesleges.
14. Van, frakcióknak.
15. Felesleges, egy legolcsóbb autót veszel már 5-10.000$ körül.
16. Öljék meg őket jobb helyen, egyébként nem megoldható valszeg.
17. Nem rossz ötlet.
18. Szerintem most is lehet halászni a folyókban.
19. Ez teljesen IG és IC dolog.
20. Ez not bad.
 

Tocsi69

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
20. Még 19 augusztusában leírtam egy hasonló ötletet, sajnos olyan választ kaptam rá, hogy a hírdető rendszer már kész van és akkor lenne megvalósítható ha ez több dologgal kilenne bővítve.
Félreértések elkerülése érdekében, csak szemléltetés céljából csináltam így a képeket, nem hírdetni akarom azt a bizonyos szervert ahova ezt alapből gondoltam, csak mivel ott nem nyerte el a tetszését az embereknek így gondoltam megpróbálom itt is. :D
Itt az ötlet linkje, képek:
https://bugs.onerp.hu/view.php?id=92
https://imgur.com/a/yUmc4J9
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó