'Áldozattal jár.'

ToxicalHUN

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Idézet tőle: Daniel Junker:
,, Mindent elvettek. Szolgáltam a hazámat éveken át, és mit kaptam cserébe? Rokkantságot. "
Idézet tőle: Thomas Warren:
,, Italt az éhezőknek! "

Idézet tőle: Naplóbejegyzés:
‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ Mindenki egyenlőnek születik. Én ezt úgy értelmezem hogy vannak az egyenlők, és az egyenlőbbek. Az elődeink hibáival és a környezetünk okozta szenvedéssel kell együtt élnünk. Az afro-amerikaiak a rasszizmussal, az Afrikaiak az éhezéssel, az ázsiaiak a méretben nem számottevő örömrúddal, a kaukázusiak pedig saját magukkal.

‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ Az élet néha azt mondja hogy ,,Helló!". Sok értelmezése fent maradt a bölcsességnek. Mindenki mást lát bele.

1714842379585.png

Minden gondunk, bűnünk köddé vál majd velünk együtt. Amikor az élet mindent elvett tőled, és magadra maradtál, akkor ismered meg igazán a szabadságot. Az életet, ahol nincs veszíteni valód.



Nincs lakás, se jármű, se munkahely, se társadalombiztosítás.
Se adó, se kötelezettségek.
Nincs segély, se ellátás. Nincs egyenjogúság!
Se behajtók, se hit, főképp nincs szerelem.
Ezt nevezed életnek?
Nem barátom.
Én ezt szabadságnak nevezem.
Veszíteni már nemtudok mit, innentől már csak..
Nyerni lehet.



[1] A frakcióból való távozás Character Kill-t vonhat maga után, amit a frakció vezetőség szabadon érvényesíthet.
[2] A frakcióból való eltávolítás OOC indokból nincs.
‎ ‎ ‎ [2.1] Kivéve, ha a tag 14 napja nem lépett fel a szerverre. Ezesetben az eltávolítás a szervezettel kapcsolatos 100%-os InfoCK-nak felel meg.
‎ ‎ ‎ [2.2] Kivéve, ha a tag szembe megy a szervezet OOC etikai kódexével, ami a szervezet hivatalos Discord szerverén érhető el, a tagok számára! ((https://discord.gg/bkRunWHaNd))
[3] A szervezetbe való belépés már Outcast frakciópaneli rangtól hivatalos, ezzel együtt a (legalább) ezen rangon szereplő személyek, a rang elfogadásával hivatalosan elfogadják ezen szabályzatot.
 
Utoljára szerkesztve:

Kinézet személyre szabása

Top Alsó