Fixkártya átalakitás.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Lucas Saliven

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

»Jennifer Saliven/Lucas.«

Ötleted leírása

»Fix kártya átgondolása: 700PP nem éri meg jelenleg az árát mivel csak karosszériát és motort javít.
Ha már ennyibe kerül javítsa meg rendesen az autót olajcsere, generál stb.«


Csatolmányok

».«

Egyéb megjegyzések

»Légyszí normális választ írjatok. Ne csak annyit nem tervezünk ilyet.«



 

Cartel

Pötyögtető
Adminsegéd
Üzenetek:48
Anthony Deeks
ezzel egyet értek aksi, karosszéria, motor javitás plusz az olaj csere az rendben lenne viszont a generáloztatás sok lenne már bele, azért a szerelők munkáját se kellene elvenni.
 

Lorimsz

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Ada Foster
Nem látom értelmét az ilyesfajta "megoldásoknak". Sokszor előfordul, hogy csúcsidőben sem feltétlen megy be a szerelőtelepekre olyan őrülten sok autó. Plusz nem hinném, hogy pont ez tenné jobbá a szervert. Ez a lehetőség megint csak arra buzdítja a playereket, hogy "ez az még ennyit se rp-zünk egy roleplay szerveren". Ha nincs éppen nyitva telep a szerveren (ami szerintem nagyon ritkán fordul elő, ha csak nem hajnali 4-kor szeretne szereltetni az adott illető) igenis legyen türelmes és várja meg, míg kinyit egy telep és megtudja normálisan szereltetni az autóját.
Ui.: Motorgenerált egy magas minőségű autón 100-150k $ megjavítani, ne lehessen már kiváltani egy ekkora összeget 700 pp-vel...
 
Utoljára szerkesztve:

szikes92

Újonc
Játékos
Üzenetek:14
Sykes D Moyu
Egyetértek Lorimszal. Azért egy Vacca generálja (ami egy lamborghini valljuk be..) ne oldjuk már meg 700pp-ből. Illetve a szerelőtelep nem egy oldali RP, nem csak a szerelő RPzik. Az ügyfél is. RPzik, barátkozik, közösségi életet él. Nem tenne jót egy jobbklikk megoldás a közösségi/ismeretségi viszonyoknak se.

SZERK.: Jelenlegi formában, hogy csak karost javít , nagyon is jó. Példa: Mész valahova IC, de belaggolsz mint állat, be is törik a lámpa, karos stb. Elnyomsz egy kártyát 700PP-ért, az autó külleme tökéletes, mehet tovább az RP.
 
Utoljára szerkesztve:

Chloee

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:126
Nina Cortez
Egyáltalán nem támogatom. A Fix kártya pont erre lett megcsinálva, hogy ezeket megcsinálja amit... én már akkor se támogattam. Jelenleg van négy szerelőtelep és mindig van nyitva egy legalább ahol meg lehet mindent csináltatni. Ez is csak rp lehetőséget vesz el a játékosoktól, már aki vevő rá.
Az, hogy egy fixkártya megcsináljon egy aksit, olaj cserét meg generált abszurd.
Még mindig egy Roleplay szerveren vagyunk, ne okozzon ekkora problémát szerintem senkinek, hogy be kell gurulnia egy telepre.
 

Danyy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Zoe Monroe
No offense, fájdalmas lehet megvárni azt a 5-7 percet, míg a játékostárs (szerelő) RP-zi azt, amit maga szeret csinálni. Na meg, hatalmas nagy RP jobb klikkelni egy itemre ami fixeli a kocsit. Teljesen OFF!
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Lucas Saliven
Egyáltalán nem támogatom. A Fix kártya pont erre lett megcsinálva, hogy ezeket megcsinálja amit... én már akkor se támogattam. Jelenleg van négy szerelőtelep és mindig van nyitva egy legalább ahol meg lehet mindent csináltatni. Ez is csak rp lehetőséget vesz el a játékosoktól, már aki vevő rá.
Az, hogy egy fixkártya megcsináljon egy aksit, olaj cserét meg generált abszurd.
Még mindig egy Roleplay szerveren vagyunk, ne okozzon ekkora problémát szerintem senkinek, hogy be kell gurulnia egy telepre.
Ha már RP a téma, achievement rendszer minek van egy RP szerveren? Semmit nem ad hozzá. (No hate de így van felesleges). Nem venne el rp-t senkitől hisz aki akar pp-zik fixkártyát, de jelenleg semmi érdemi haszna.
 

Kirazu84

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:168
Kriszokos0
Ha már RP a téma, achievement rendszer minek van egy RP szerveren? Semmit nem ad hozzá. (No hate de így van felesleges). Nem venne el rp-t senkitől hisz aki akar pp-zik fixkártyát, de jelenleg semmi érdemi haszna.
Igazából az achievement rendszer add hozzá egy minimálisat. Mivel is?
Hobbiként ott van a borászat, amihez tudsz hordót és présgépet venni például 200 pontok körül. Ez nagyjából két nap alatt ki farmolható egy darab, ha 3 órát fent vagy / nap. Aki az RP-vel tölti az időt és nem grindolja a fát ezekhez, a vasat, satöbbit egész nap, de csinálja ezt a hobbi munkát, annak hasznos tud lenni eléggé. Plusz igazából nem tudom.. Illegális oldalon hasznos tud lenni 100 achi pontért a könyv amikor megy le a skill és megint csak 3-5 óra játék idő egy könyv.
 

Lorimsz

Haladó
Játékos
Üzenetek:18
Ada Foster
Ha már RP a téma, achievement rendszer minek van egy RP szerveren? Semmit nem ad hozzá. (No hate de így van felesleges). Nem venne el rp-t senkitől hisz aki akar pp-zik fixkártyát, de jelenleg semmi érdemi haszna.
Véleményem szerint sok mindent ki lehetne venni a szerverről ami emelni tudná az RP élményét, de ebbe ne menjünk most bele, mert tán soha véget nem érő monológokat fogunk zengeni egymásnak.
Értem mit szeretnél mondani ezzel a "hisz aki akar pp-zik fixkártyát" dologgal, de figyelembe kell venni, hogy egy adott ember képes magával rántani tömegeket és amint rájönnek, hogy hahó 700pp-ért veszek egy csodakártyát ami majd mindent javít az autón, akkor jön az ötlet, hogy akkor én minek is menjek szereltetni és minek álljak sorba?
 

Lucas.

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:100
Lucas Saliven
Véleményem szerint sok mindent ki lehetne venni a szerverről ami emelni tudná az RP élményét, de ebbe ne menjünk most bele, mert tán soha véget nem érő monológokat fogunk zengeni egymásnak.
Értem mit szeretnél mondani ezzel a "hisz aki akar pp-zik fixkártyát" dologgal, de figyelembe kell venni, hogy egy adott ember képes magával rántani tömegeket és amint rájönnek, hogy hahó 700pp-ért veszek egy csodakártyát ami majd mindent javít az autón, akkor jön az ötlet, hogy akkor én minek is menjek szereltetni és minek álljak sorba?
Egy megoldás akkor emelni az árán és probléma megoldva akkor. Generált belátom meghagyhatjuk a szerelőknek, de a többi jó lenne.
 

Chloee

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:126
Nina Cortez
Ha már RP a téma, achievement rendszer minek van egy RP szerveren? Semmit nem ad hozzá. (No hate de így van felesleges). Nem venne el rp-t senkitől hisz aki akar pp-zik fixkártyát, de jelenleg semmi érdemi haszna.
Nem értem az összefüggést a kettő között. Számomra a Fixkártya eleve abszurd. Amiket leírtál eléggé irreális lenne ha megjavítaná. Ezt te is beláthatnád. Aksi csere szintén? Le kell kapcsolni mindent és nem lesz aksi csere, kis oda figyelés semmi más. Már azt is túlzásnak tartom, hogy a motort megjavítja. Karosszéria és pont elég is!
 

Sentor

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
Legyen egy Fixkártya MaXi kiadás 1500pp-be.

Vagy dettóra kivenni, inkább járnék szerelőkhőz (nagy formák és jól lehet velük RP-ni) és probléma megoldva.
 

Bolondmike

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:222
bolondmike
Jól beszélsz, javítson tudom szépen mindent drága barátom. Úgy is egyre többször van az hogy nincsen szerelő mikor nekem kell, így sajnos kénytelen vagyok kártyázni!
 

Vilmos

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Simon Khorozian
Szerintem megcsinálhatná a fixkártya mondjuk még az akkumulátort, esetleg az olajat, ha valaki lerobban a semmi közepén ezek miatt és éppen nincs elérhető szerelő, vagy valamiben szituációban van ne kelljen várni egy ilyen húsz harminc, vagy akár több percet, hogy tudjon tovább menni. Szerintem még ez sem károsítaná a szerelők munkáját, casualba úgy sem nyomkodná el senki a kártyát, mert túl drága ahhoz, de személy szerint voltam olyan szituációkban, ahol sokkal jobb lett volna, ha így megjavítódott volna.

EDIT: Megértem, hogy nem reális és mielőtt nekem ugrana valaki, ez nem éppen a realitásról szól, egy játékszerveren vagy, ne kelljen már ott is órákat várni rosszabb esetben akár egy egész éjszakát, mert nincs szerelő csak, hogy tudj játszani, mert véletlen felkapcsolva hagytad a lámpádat... Velem is volt már olyan, hogy egy event miatt a szerelők egyáltalán nem voltak, mivel oda kivonultak és az egész rendezvény a világ másik felén volt, ezért rendesen ki sem tudtam érni, mert egy másfél óra szenvedés után sem jutott senkinek az eszébe, hogy kijöjjön megcsinálni, több hívás után.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó