Ella Loof panasza Ismeretlen játékosok irányába (SD-s illetékes személyek irányába.)

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Jakee

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Ella Loof
panaszkonyvj.png

Neved: Ella Loof
Játékos(ok) neve: Ismeretlen (Sok SD-s személy akik az RP Szálba részt vesznek)
Panasz oka: MG, Mások játékélmények elrontása.
Panasz kifejtése: A Mai napon. 05.20 20:45-től 20:50-ig bezárólag történt egy lövöldözés, ugyanis kettő járművel igazoltatták a társainkat Mirror Park területén, ahol minden jelenlevő személynél illegális fegyver volt. Az igazoltatás alatt, elfajultak a helyzetek, és kaptunk egy kör SMS-t egy tagunktól aki a kocsiba ült, hogy gond van, kellenénk a környékre. Ennek a kérésnek eleget is tettünk. Leparkoltam egy közeli parkolóba, ezt követően körbe is vizslattam a területet, egy házat megkerülve elfoglaltam egy helyet, ahonnan figyeltem a történéseket. Rádión kiadtam a többiek számára, ha felrakja a kezét a társunk akkor lehet elkezdeni lövöldözni. Ez így is történt. Az egyik SD-s személyt kettő lőszerből, míg a másik személyt több lőszerből, de sikerült meggyilkolni. Ahogy ez megtörtént mindenki eltűnt a helyszínről és felszívódott. (Átöltöztünk, kocsit váltottunk, hajat állítottunk.) - A nap további részében folytattuk a RolePlay-t tovább mint, ha nem történt volna semmi. (Nagy jelentőséget nem fektettünk a dolog felé, mivel nem hagytunk nyomokat magunk után) - Elmentünk bulizni a későbbiekbe a Cockatoos nevezetű szórakozó helyre, ahol már feltűnt számunkra, hogy egyre több Sheriff egység mozog ott. (Erre se fordítottunk különösebb figyelmet, mivel úgy voltunk vele, hogy a bulinak betudható. Kb 30 Alkalma lett volna egy csöndes, nyugodt lecsapásra a Sherrifeknek) - A buli végén elmentünk onnan mindenki különböző irányba szaladt szét, rádión egyeztettük a következő összegyűlésnek a helyét, ahol egy beszélgetést tartottunk volna. Itt kezd érdekes lenni a történet miután négyen megérkeztünk a helyszínre eltelt egy pár perc és megérkezett villogóval egy szakasznyi Sheriff teljes felszerelésbe. Ahogy megláttuk őket, hárman a vízbe ugorva távoztunk a helyszínről, társaink segítségével. Elmentem a házamhoz úgy, hogy senki nem tudott rólam egy társam segítségével, átöltöztem, hajat változtattam és felvettem egy másik járművet. - Kettő járművemet használom mióta áll ez a technikai helyzet. - Ezek után eljutottam sikeresen a kocsimért amit a parton hagytam hátra, szintén egy társam segítségével. Ezt követően elindultunk vissza a házamhoz, hogy megnézzük mi a helyzet, erre az a látvány fogad, hogy a Sheriff-ek a házammal babrálnak, elhajtottam a helyszínről és meghúztam magamat. Eltelt a 30 perc , közben felkerestem Bencé-t, hogy tisztázni szeretném a helyzetet, mivel számomra és a többiek számára is érdekes a helyzet. Leléptem a szerverről az admin ügy után leléptem a szerverről. Ezt követően eltelt egy pár perc, Bence tanácsára (Azt mondta, hogy szerverlogot kell nézni az ügyhoz, hogy elbírálásra kerüljön, úgy hogy javában törte még az SD A házam). már javában fogalmaztam ezt a panaszkönyvet, mikor Art felkeresett discordon, hogy miért léptem le a szerverről és hogy mikor jövök fel legközelebb. - Felléptem a szerverre Art kérésére, discordon a beszélgetés során megkértem, hogy lépjen fel és bírálja el az ügyet. Azt a választ kaptam tőle, hogy "Írd meg a pk-t és ki fogjuk vizsgálni az ügyet." A beszélgetés során kb háromszor kértem meg, hogy foglalkozzon vele, mivel alapos MG Gyanuja áll fent. EDIT : Későbbiekben a többiek kihallgatása után felmerült az a probléma, hogy olyan ember hallgatja ki a srácokat aki meghalt a lövöldözésbe.
Bizonyíték (kép, log, videó): Logot tudok mutatni, emellett a lövöldözésről egy videót.
Megjegyzés: Minden jelenlevőről tudnak valamit, úgy hogy a csapat nagy része nem is mondott el nevet, nem tudhattak róluk semmit. EDIT : A lövöldözésen jelen volt : Ella Loof (Én), Bruno Fontana, Angelica Cannavaro, Lena Argenti, Carlo Vitale, Valerio Giovanni Tommy Argenti, Nico Bernardi. Emellett elfogták Lara Sorrentino-t is akiről semmilyen információ nem lehetett mivel a lövöldözés alatt nem tartózkodott még a közelben sem.
 
Utoljára szerkesztve:

mandms

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:109
"Aki kurvának áll ne csodálkozzék!"

Szomorúnak találom, hogy játékélmény tönkre tételének véled azt, hogy a srácok llyen reális, minőségi szerepjátékkal reagáltak le azt a cselekedeteket amit a valóságban még rövidebb idő alatt tesznek meg egy esetleges Deputy/Officer meggyilkolásánál. Részben jogosnak is találom, Los Angelesben valószínűleg a helyszínt sem hagytátok volna el. Talán ideje lenne ha néha az illegál is mutatna egy kis realitást vissza felé, és ésszerűen gondolkodnának! Mert az a szervezet aki meggyilkol egy rendőrt oda kint napokon belül a földdel válik eggyé.
 

morcsog

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Kedves Jakee!

Először én voltam az a személy aki kérvényezett elfogató és kutatási parancsot két személy ellen: Angelica Cannavaro <-- rá mind a két parancs érvényben volt, a másik személy pedig Lena Argenti. Képként csatolom a három parancsot.
https://cdn.discordapp.com/attachments/1094377212326715543/1109568847331205151/235005-Elfogato_parancs-1.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/1094377212326715543/1109568928050577469/230502-Kutatasi_parancs-1.png

https://cdn.discordapp.com/attachments/1094377212326715543/1109580918911414433/235006-Elfogato_parancs-1.png

A parancsokat olvasva felmerülhet benned a kérdés, hogy ettől függetlenül mi lehetett az indok amiért megkértem ezeket a parancsokat. Egyszerű, a két személyből kettő tartózkodott a járműben, Lena volt a sofőr aki átgázolt egy Deputy-n miközben elhajtott illetve Angelica aki az intézkedés során folyamatosan telefonozott, ami gyanút adott arra, hogy ő hívta oda az embereket akik lelőtték a két társunkat. Ezek a parancsok azért jöttek létre, hogy első sorban elfogjuk és tisztázzuk a körülményeket, hogy érintettek-e az adott személyek a gyilkosságokban, a kutatási parancs pedig azért jött létre, hogy megtaláljuk azt a telefont amelyről bármilyen értesítés történhetett az elkövetők felé. Ahogyan a szerverszabályzat is kimondja, lehetősége van a rendvédelem számára a fedélzeti és testkamerákat szerepjátékozni, a fair play jegyében ráadásul csak az egyik meggyilkolt Deputy viselt ruhaként testkamerát és csakis az ő felvételei alapján indult meg a nyomozás. A nyomozás során mivel a járműben ülő személyek egyike sem viselt arcot eltakaró ruhadarabot és az intézkedés közben több esetben is látható volt az arcuk ezért 2023-ban szög egyszerű arcfelismerő szoftver segítségével ki is derült a három személy személyazonossága. Továbbá pedig a meggyilkolt Deputy-nál maradtak Lena iratai ez is szintén elvezetett hozzátok. Innen kissé felgyorsultak az események, igazából már a klubnál rajtatok szerettünk volna ütni csak többen kifagytunk, ezért elhúzódott az akció. Mivel mind a három személynek volt a script által bemérhető telefonja ezért értelemszerűen ezalapján indultunk tovább, ami a mólóra vezetett. Lara Sorrentino azért került elfogásra mert a bemért telefon helyzetén tartózkodott és ez az eljárás. Nem hinném, hogy úgy kellett volna mennünk tovább, mintha ott sem lett volna. Fegyvert találtunk nála emiatt került letartóztatásra, kihallgatásra.

Itt ugrunk egyet a történetben, eljutottunk valószínűleg a te házadhoz ahol Lena telefonja bejelzett, hogy bent van. Ez bőven elég indokot szolgáltatott mind a kutatásra mind pedig arra, hogy bemenjünk. Ekkor megtaláltuk bent a telefont és a hadsereg részére fenntartott fegyverszállítmány egy részét. Ezeket lefoglaltuk és indultunk tovább ugyanis Angelica telefonja továbbra is adott jelet magáról, őket elfogtuk és a kihallgatásuk jelenleg is folyik miközben a panaszkönyvre reagálok.

Ahogyan én bizonyítékot szolgáltattam minden egyes lépésünkről úgy szeretnék én is kérni egy képet, logot arról ahogyan értesítve lettek a társaid, mert jelenleg a telefonok átnézése közben egyelőre még nem találtunk arra bizonyítékot, hogy megfelelő RP-vel értesítettétek volna a társaitokat.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Mivel Morcsog az általad feltett kérdéseket megválaszolta, illetve a kétségeidet kizáró válaszokkal szolgált így a panaszkönyvhöz illően mi is néhány kérdéssel szeretnénk megtudakolni, a történetedben leírt egyes elemeknek a hátterét.
A Mai napon. 05.20 20:45-től 20:50-ig bezárólag történt egy lövöldözés, ugyanis kettő járművel igazoltatták a társainkat Mirror Park területén, ahol minden jelenlevő személynél illegális fegyver volt. Az igazoltatás alatt, elfajultak a helyzetek, és kaptunk egy kör SMS-t egy tagunktól aki a kocsiba ült, hogy gond van, kellenénk a környékre. Ennek a kérésnek eleget is tettünk. Leparkoltam egy közeli parkolóba, ezt követően körbe is vizslattam a területet, egy házat megkerülve elfoglaltam egy helyet, ahonnan figyeltem a történéseket. Rádión kiadtam a többiek számára, ha felrakja a kezét a társunk akkor lehet elkezdeni lövöldözni.
Egy közúti igazoltatás során, egy bűnszerevezet hogyan jut el arra a döntésre, hogy két Deputyt kivégeznek Mirror Park egyik legforgalmasabb utcájában?
image.png
Mint a frakció leírásotokban is szerepel, a frakciótok nem akar agresszív és erőszakos eseményeket elkövetni, kivéve a scriptes és javakkal járó eseményeknél, amelyek bőven rendelkeznek RP-vel. Ebben a szituációban miért kellett két embernek meghalnia, egy illegális szervezet által? Valóban elegendő indok egy közúti igazoltatás során kiszabható maximum 50.000 dollár értékű bírság elkerülése miatt, mely az esetünkben 10.000 dolláros bírság lett volna?
Átöltöztünk, kocsit váltottunk, hajat állítottunk.
Hajat jobb esetben egy fodrásznál lehet "állítani". Ti milyen RP-ben állították a hajatokat, illetve az is érdekel, hogy a haj változtatás realitásnak megfelelően történt-e? (Remélhetőleg kopaszból nem lett raszta.)
A nap további részében folytattuk a RolePlay-t tovább mint, ha nem történt volna semmi.
A "semmi" kifejezést elég erősen megcáfolja, hogy két számotokra ismeretlen és semmilyen negatív attitűdöt képviselő személy kivégzése, közel sem említhető a semmivel.
(Nagy jelentőséget nem fektettünk a dolog felé, mivel nem hagytunk nyomokat magunk után)
Szeretném a Logot elkérni a helyszínen végzett "tisztító" munkálatokról, mint: Töltényhüvelyek összeszedése, Deputyk testének és kocsijuknak megsemmisítése, a környéki kamerák eltávolítása/megrongálása, átadott iratoknak a visszavétele, csak hogy néhány példát említsek.
Elmentünk bulizni a későbbiekbe a Cockatoos nevezetű szórakozó helyre,
Pszichopata pszichikájára utal a történtek teljes ignorálása, de persze szívesen látnánk azokról a logokat, melyekben a karakterek valóban megélik a két gyilkosság okozta feszültséget, stresszt, vagy a karaktereitekről szóló pszichopata jellegeket.
Kb 30 Alkalma lett volna egy csöndes, nyugodt lecsapásra a Sherrifeknek)
Ezt kiemelem, mert érzhető rajta a panaszkodás, de pontosan itt mi volt a gond az LSSD-vel?
Ahogy megláttuk őket, hárman a vízbe ugorva távoztunk a helyszínről
Várjuk a bizonyítékokat, melyben látható a víz okozta "károknak" a helyrehozatala, mely az átázott telefon, ruházat, rádió megszárítása, ha volt az adott illetőnél fegyver akkor annak kiszárítása, esetlegesen a tárgyak kidobásáról szóló logot, hiszen egy sósvizes merülést nem sok elektronikai eszközt kímél.
Elmentem a házamhoz úgy, hogy senki nem tudott rólam egy társam segítségével, átöltöztem, hajat változtattam és felvettem egy másik járművet.
Hajváltoztatásról itt is szeretnénk bizonyítékot látni, hogy nem történt irreális változtatás, illetve a róla szóló RP logot. (Kopaszból nem lett raszta.)
Deputy-k, Megbízottak, Helyettesek, megszólítást jobban szeretjük.
Eltelt a 30 perc , közben felkerestem Bencé-t, hogy tisztázni szeretném a helyzetet, mivel számomra és a többiek számára is érdekes a helyzet. Leléptem a szerverről az admin ügy után leléptem a szerverről.
Sajnos veled együtt az ingoványaid jó része is "lelép" a szerverről, így nem tudjuk az adott ingoványokat átkutatni, ezért volt szükség a szerverre való visszatérésedre.
Ezt követően eltelt egy pár perc, Bence tanácsára (Azt mondta, hogy szerverlogot kell nézni az ügyhoz, hogy elbírálásra kerüljön, úgy hogy javában törte még az SD A házam). már javában fogalmaztam ezt a panaszkönyvet, mikor Art felkeresett discordon, hogy miért léptem le a szerverről és hogy mikor jövök fel legközelebb. - Felléptem a szerverre Art kérésére, discordon a beszélgetés során megkértem, hogy lépjen fel és bírálja el az ügyet. Azt a választ kaptam tőle, hogy "Írd meg a pk-t és ki fogjuk vizsgálni az ügyet." A beszélgetés során kb háromszor kértem meg, hogy foglalkozzon vele, mivel alapos MG Gyanuja áll fent.
Ebben a részben az olvasottak alapján az adminisztrátorokra is panaszt szeretnél tenni, véleményem szerint ezt egy másik témában tedd meg.
EDIT : Későbbiekben a többiek kihallgatása után felmerült az a probléma, hogy olyan ember hallgatja ki a srácokat aki meghalt a lövöldözésbe.
Lövöldözés mint RP helyszín a halálok, és az elmenekülésetek után lezárult. A helyszínen meghalt karakterek fiktív karakterek, semmilyen formában nem kapcsolódnak a kihallgató karakterek személyéhez, hiszen nem CK-ztak az ottani Deputyk.
Logot tudok mutatni, emellett a lövöldözésről egy videót.
Várjuk a logot és a videót, hiszen erre eddig nem került sor egy külön erre a célra létrehozott pontba.
Mások játékélmények elrontása.
Panasznak ezen részét nem tudom megérteni. A játék nem csak a jókedvű és élvezetes részekkel rendelkezik, és nem is ez a célja egy RP szervernek. De egy rövid példával szemléltetve, a két Deputynak a kivégzése egy közúti intézkedés során is elvette a játékuk élményét...
Kiemelném, hogy az esettel kapcsolatban 8 ember dolgozott össze összhangban mind a bizonyítékok, mind az egyes műveletek lebonyolításában, és a közel sem elhanyagolható adminisztratív feladatokkal, amit minden egyes tagnak kötelezően el kellett végeznie.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:742
Mint a frakció leírásotokban is szerepel, a frakciótok nem akar agresszív és erőszakos eseményeket elkövetni, kivéve a scriptes és javakkal járó eseményeknél, amelyek bőven rendelkeznek RP-vel. Ebben a szituációban miért kellett két embernek meghalnia, egy illegális szervezet által? Valóban elegendő indok egy közúti igazoltatás során kiszabható maximum 50.000 dollár értékű bírság elkerülése miatt, mely az esetünkben 10.000 dolláros bírság lett volna?
Azaz leakarták tartóztatni, ha ő nála megtalálják a fegyvert, akkor a többieket is kiszedik, és volt náluk illegál. Így döntöttek a karakterek, hogy ezt elkövetik, és akkor már ott voltak akik lőttek a helyszínen. Mivel 4 tagunknál is illegál volt, így érthetően megvédik magukat társaikat, ha az érdek úgy kívánja.


[20:43:38] Tyrel Reed mondja: Forduljon meg, tegye hátra a kezeit.
[20:44:01] ** [CH: 1, FREQ: 8610] Bruno Fontana: Srácok, gebasz van. Lenat kiszállították igazoltatásnál a Pub elött.
[20:44:12] ** [CH: 1, FREQ: 8610] Valerio Giovanni Tommy Argenti: Látom....
[20:44:41] ** [CH: 1, FREQ: 8610] Ella Loof: Ha felrakja a kezét akkor mehet a buli.

Hogyan kerültek oda a társak.
[20:39:11] *** Csipog a telefonja. (SMS) [Carlo Vitale]
[20:39:24] *** Carlo Vitale elővesz egy telefont. (Arany színű iPhone)
[20:39:30] *** Csipog a telefonja. (SMS) [Valerio Giovanni Tommy Argenti]
[20:39:38] *** Carlo Vitale eltesz egy telefont.
[20:39:50] Carlo Vitale [Amadeus] mondja: Menjünk a bárhoz!
[20:40:00] Carlo Vitale [Amadeus] mondja: Tommy.
[20:40:11] Valerio Giovanni Tommy Argenti mondja: Menjünk.

Angélica küldte az sms-eket a hátsó ülésről.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Azaz leakarták tartóztatni, ha ő nála megtalálják a fegyvert, akkor a többieket is kiszedik, és volt náluk illegál. Így döntöttek a karakterek, hogy ezt elkövetik, és akkor már ott voltak akik lőttek a helyszínen. Mivel 4 tagunknál is illegál volt, így érthetően megvédik magukat társaikat, ha az érdek úgy kívánja.
Érdekes, hogy egy szervezet, melynek tervei között az erőszakos megmozdulások elkerülése szerepel, egy ilyen helyzetben a menekülés, mint opció fel se merült.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:742
Érdekes, hogy egy szervezet, melynek tervei között az erőszakos megmozdulások elkerülése szerepel, egy ilyen helyzetben a menekülés, mint opció fel se merült.
Számításba volt véve, de viszont nem bandások vagyunk, hogy menekülünk, hanem alávetjük magunkat aaaz intézkedésnek, viszont egy sima csekk lett volna, ha nem kerül a deputy, és Lena nézeteltérésbe...
 

Rozsda

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Számításba volt véve, de viszont nem bandások vagyunk, hogy menekülünk, hanem alávetjük magunkat aaaz intézkedésnek, viszont egy sima csekk lett volna, ha nem kerül a deputy, és Lena nézeteltérésbe...
Ha tele vagy pakolva mint a déli busz, akkor nem inkább lapítasz, mint szar a fűben, hogy ne szállítsanak ki, ne állítsanak meg? Így talán eljutva a célállomáshoz? Az nem lett számításba véve?
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:742
Nem szállítottak semmit, de ez nem releváns, hogy miért száguldoztak, és miért alakult ki a két személy közt az incidens.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:742
De mikor a mólóról kell leugrani a vízbe, akkor előjön a banda énetek?
A molón történt szerver adta lehetőségeket vettük figyelembe, a helyzet ugyanaz több embernél volt illegál, én nem ugrottam feláldozva a karakterem tiszta lapját, de ott abból a szituációból kimentettem az ott jelenlévőket. Esélyt adva nekik, hogy valamit kitaláljanak. Illetve újabb szálakat nyitva a történetben.
 

Kuglóf

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
De mikor a mólóról kell leugrani a vízbe, akkor előjön a banda énetek?
Mikor a mólóról leugrottak már nem "közúti igazoltatás" miatt jelentetek meg hanem gyilkosság miatt ami azért fordult elő mert az egyik Deputy úgy állt a dologhoz hogy nem mondja meg mennyivel lettek bemérve......(gondolom be se mérte őket szemre állította meg) illetve supervisort sem hív mikor kérték............. és annak ellenére hogy együttműködött az ember kiszállítja és megmotozza..... Mindenkinél volt illegál ott, bőven nagy volt a lebukás esélye ezért lett az a két Deputy ki iktatva.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,387
-
Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni. Ha van még hozzáfűznivaló bármely fél részéről, akkor arra estig van lehetősége ezt megtenni.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
Az alábbi videóban látható a kivégzés pillanata és kis környéke.
Tyrel Reed a kiszállítást követően a kocsi felé parancsolja a hölgyet, majd a hölgy bal karját megragadja. Ezután Tyrel Reed /do Hogyan reagál a közben Lena? kérdést teszi fel.
Majd Lena /handsup parancsot beírva az előbbi cselekedetet és kérdést ignorálva felteszi a kezét. Erre, mint a videóban is látszik, semmilyen /me /do használata nélkül kerül sor, ami vicces, hiszen tudjuk, hogy ebben a pillanatban Lena OOC azt gondolja, hogy meg lesz bilincselve.
Mint sokan tudják a bilincselésre, scriptileg, tehát OOC, csak két esetben van lehetőség, ha a személy le van sokkolva, vagy ha egy adott animot használ.
Tehát ha Lena azért használta a /handsup parancsot, hogy a Deputy meg tudja bilincselni, akkor ez egy OOC kézfeltétel volt, hiszen az anim ezt játssza le. Ezt a tényt, az is alátámasztja, hogy IC nem történt kézfeltartás, hiszen Lena se /me /do használatát nem alkalmazta.
És innen jön a kérdés, hogy akkor pontosan ki is MG-zet, mikor egy OOC anim jelre IC parancsot kapott, hogy két Deputy-t végezzenek ki?
Továbbiakban felmerül az a kérdés is, hogy Lena honnan tudott erről a jelről? Mert ha Lena a rádióból hallotta az adott parancsot, akkor feltehetőleg a mellette körülbelül 20-10 cm-re álló Deputynak is kellett volna. De erről sem történt meg a rádiózás továbbítása.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
[20:44:01] ** [CH: 1, FREQ: 8610] Bruno Fontana: Srácok, gebasz van. Lenat kiszállították igazoltatásnál a Pub elött.
Ezen rádiózás után 1 perc se telt el, és a két Deputy halott volt.
Az SMS-esről még mindig nem láttunk, kaptunk képet hogy pontosan mi is szólt az üzenetben, kérlek erről nyilatkozzatok.
 

Jakee

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
Ella Loof
Sziasztok! A panaszt én fogom kezelni. Ha van még hozzáfűznivaló bármely fél részéről, akkor arra estig van lehetősége ezt megtenni.

Heló. A bizonyítékokat amiket a panasz bármely pontján említettem összesítem és discordon továbbítom az irányodba amint végeztem a folyamattal.
 

morcsog

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Heló. A bizonyítékokat amiket a panasz bármely pontján említettem összesítem és discordon továbbítom az irányodba amint végeztem a folyamattal.

Szia, a legtöbb kommentre reagált Doki viszont erre én szeretnék reagálni, hiszen én is kértem a bizonyítékot. Úgy gondolom amennyiben mi ide hajlandóak voltunk betenni minden olyan bizonyítékot ami alátámasztja azt, hogy mind a szerverszabályzatnak mind pedig a saját belső sokkal SZIGORÚBB szabályzatunknak megfelelően jártunk el akkor az lenne a korrekt tőled ha ide tennéd, hogy mindenki reagálhasson rá aki érintett az ügyben.

Az érintett telefon tudtommal nálatok van.
Igen, amiben MI konkrétan NEM találtunk arra utaló jelet, hogy Angelica hívta volna oda az említett embereket. Tehát most itt vagy egy hatalmas MG szituáció történt a részetekről vagy mi siklottunk el valami felett, ami természetesen előfordulhat, hisz éjszaka már mi is fáradtak voltunk. A mai nap folyamán ismét újra átvizsgáljuk a telefonokat, hátha esetleg kódolt üzenet formájában lett közölve a segítségkérés ténye.
 

Bohóc

Moderne Verne
Játékos
Üzenetek:163
David Stewart
image.png


Nem használunk 10-29-et, sem bármilyen kódot, de ha valami konkrétumot is tudsz felmutatni, szívesen válaszolunk, de a PK jelenleg a ti hiányotokról szól. Ha előfordult ilyen eset, bár erősen kétlem, természetesen azért a hiányért vállaljuk a felelőséget. Mindazonáltal még ha mi ilyet tettünk volna is, de nincsen erről szó, akkor se mentesít a ti felelőségetek alól ebben a szituációban.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,387
-
Ide várok minden bizonyítékot a PK alá, hogy tudjon reflektálni a másik fél is.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó