Zoe Montgomery - Fater

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
unban.png


Név: Zoe Montgomery
Adminisztrátor neve: Fater
Indok: Fear RP hiánya, MG-re való buzdítás, felesleges OOC-zés szerveren és DC-n és szereptévesztés
Tiltás időpontja: 2024.10.19 23:41:10
Meddig tart a ban: Örökre.
Miért lettél kitiltva: 1. A frakciómmal illegális küldetést hajtottunk végre mivel elég gyorsan mentem a motorral és beértem Paletoba és megkérdezték mi a helyzet mondtam, hogy minden tiszta de nem láttam a többieket így visszafelé haladtam mikor rádióba szóltak, hogy rendőr. Ekkor jöttem rá, hogy a többiek másik irányból mentek be Paletoba így ismét megfordultam és Paleto felé vettem az irányt. Sikeres lett a küldetés és közben lövöldözés alakult ki én meg ott a benzinkútnál jártam úgy gondoltam kimaradok a lövöldözésből mert nincs is nálam fegyver. Még az akció előtt kivettem 10.000$-t és elmentem a ruhaboltba, hogy mégis csak valami szép ruhába menjen a karakterem Cody King házibulijára és legyen fürdőruhája is mivel a medencében is úszkáltunk. Ebből az összegből megmaradt 6 ezer valamennyi ezért ha már ott volt egy bank Paletoban úgy gondoltam berakom és lekötöm a pénzemet. Kijöttem bankból és láttam a rendőrautókat gondoltam hátha nincs ott rendőr mert mondjuk ők húzták a rövidebbet a lövöldözés során én meg a csomagtartó átnézésével egyéb tárgyakra tehetek szert (pl.: lőszerek esetleg fegyverek). Mikor láttam, hogy mozgásban vannak megfordultam és a másik úton mentem volna ki Paletobol de vészesen közeledtek felém úgy gondoltam félreállok mert én tulajdonképpen nem is követtem el illegális cselekedetet. Abban a pillanatban mikor felszólítottak rájöttem lehet, hogy inkább lerázom őket nehogy rámbizonyítsák az egyik Officer halálát. Menekülés során a motort egy kisebb bucka dobta meg én meg leszálltam és menekültem a víz felé ekkor lesokkoltak én meg megadtam magam. A kihallgatás során vagy 6 alkalommal említettem, hogy csak a bankban voltam és pénzt raktam be. Mikor mondták, hogy egy Officer meghalt többször jeleztem, hogy nekem ahhoz semmi közöm. Szóval Fear RP hiánya= Ha illegál küldiztünk és én lemaradtam a végéről és nem vettem részt a lövöldözésben inkább a banki ügyeimet intéztem akkor mitől féljen a karakterem ha tulajdonképpen ártatlan csak a menekülés miatt csukhattak volna le amit meg is magyaráztam IC azzal, hogy a bankban hallottam a lövöldözést és megijedtem ezért menekültem mert össze voltam zavarodba, hogy merre távozzak hogy ne essen bajom.
2. MG-re való buzdítás és felesleges OOC-zés a szerveren és Discordon is. Hiába mondtam, hogy az Officer halálához semmi közöm a Ne hazudj! szót hajtogatták csak a kihallgatáson. Rákérdeztek a motorra na akkor kitaláltam egy hazugságot hogy megtetszett és elloptam. Hol találtam kérdésre azzal feleltem IC, hogy a 9-es bolt előtt. Közben megnézték a kamera felvételeket, hogy Paletoban ott voltam e a bank előtt /do-ra /do-val feleltem, hogy a kamera felvételeken látszik ahogy a fekete BF-400-as motor a bank előtt áll meg és Zoe Montgomery leszáll róla és bemegy a bankba. A hol találtam mi látszik azokon a felvételeken /do-ra annyit feleltem, hogy /do az LSCG és a 9-es bolt közötti útszakaszon. Naomi Moss ott volt a másik szobába és figyelemmel kísérte a kihallgatást ekkor átváltott Adminra és mint Fater jelezte nekem OOC, hogy /do-ban nem hazudhatok. Ekkor váltottam át OOC-re mivel hát Admin ott van akkor úgy tudom Admin ügynél szünetel az IC meg az RP. Discordon mutatta, hogy mit lát a kamera és láttam, hogy nem látszik a frakcióm területe. Ennyi volt az OOC-zés Discordon. Ezek után folytatódott az RP /do Nem látszik a kamerafelvételeken, hogy hol szállok fel a motorra. Tulajdonképpen a frakcióm területén szálltam fel ami ott van az LSCG és a 9-es bolt közötti szakaszon csak lent a híd alatt. Szóval /do-ban nem hazudtam egyszer se. Arról meg nem tudtam, hogy a /do az LSCG és a 9-es bolt közötti szakaszon rész az MG-re való buzdításnak minősül. Ezek után, hogy ne buktassam le a frakciómat kitaláltam egy NonProfit szervezetes mesét, hogy felkerestek mert adományt gyűjtenek rászorulók részére én meg úgy döntöttem, hogy ha majd a Benny'S-ben való szerelésekből összegyűjtök 400 ezret azt majd odaadom nekik. Ekkor megint jött, hogy ne hazudjak csak úgy ismeretleneknek odaadok 400 ezret. Mondtam, hogy igen. Mikor még Vice Cityben éltem láttam őket a híradóban, hogy ha jól emlékszem 1 éve volt mikor még volt Kórház frakció és annak gyűjtöttek. A buli bevételét adták át a Kórháznak amin DJ Carter zenélt. Tényleg volt ilyen buli és még Ash Madisonnal vettem rajta részt még Lifeinvaderesként csak otthagytam őket mert az egyik kollégát simán beengedték belépődíj nélkül én meg odamentem a színpad elé üdvözölni Mavericket és odajöttek a szervezők (A motorosok Lost MCs ruhában)és belépődíjat kértek tőlem. Ennél a Vice Cityben láttam a hírekben történetnél Fater mint admin OOC szólt, hogy szereptévesztés stb.... ekkor folytatódott az OOC-zés én meg megint úgy gondoltam hogy szünetel akkor az RP. Teljesen reálisnak gondoltam az egészet mert IRL is van olyan, hogy ami Los Santosban történik azt láthatja az új karim Vice Cityben a híradóban mivel IRL Los Angelesben 20 év után oroszlán vagy bármilyen állat születik az állatkertben azt Kaposváron látom az RTL Klub híradóban vagy maradjunk Amerikán belül gondolom ha Los Angelesben valami történik olyan nagy dolog Las Vegasban vagy Amerika más területén is benne van a híradóban. De ott az elnökválasztás is amit szintén megemlítettek nemrég a híradóban, hogy úgy tűnik, hogy Trumpot megelőzte Kamala Harris. De ott van Los Angeles, Las Vegas és San Francisco több mérföldre vannak egymástól de a játékon belül Los Santos, San Fierro és Las Venturas szinte nincs is olyan messze így gondoltam teljesen reális lehet ez a híradós történet a GTA Loreon belül. De ott van Cayo Perico is ha most úgy vesszük hogy IRL Los Angeles, San Francisco, Las Vegas és Miami is sok sok sok sok mérföldnyire van egymástól akkor a valóságban Cayo Perico aminek most nem jut eszembe az IRL neve még messzebb van Los Angelestől. Fater azt mondta ilyen nincs mivel IRL több száz mérföldre vannak egymástól. Akkor most ha ezt vesszük alapul, hogy IRL több száz mérföldre vannak egymástól akkor azt, hogy Cayo Pericon történik valami és Los Santosban a Liveinfader vagy bárki más megemlíti akkor az IC lehetséges vagy nem?
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Most már képben vagyok a dolgokkal szóval még jobban odafigyelnék az RPmre.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Egyáltalán nem makacsság és nem a saját véleményemet szajkózom, 98%-ban egyetértek Faterral és jogosnak érzem. De lenne itt még valami.
1. Mikor Ashley Madison karakterem először járt Los Santosban azt RPztem vele, hogy minden pirosnál megállok ha az úton egyenes nyíl van és jobbra vagy egyenes és balra vagy csak jobbra és balra nyíl van akkor kiteszem a megfelelő irányban az indexet megvárom a zöldet és bekanyarodok jobbra vagy balra attól függően, hogy merre szeretném venni az irányt. A nem tudom hányadik pirosnál valaki rám szólt azt se tudom már, hogy játékos volt e vagy admin a lényeg hogy szólt, hogy elég ha körülnézek és áthajtok nem kell megállni a pirosnál. Később a nem tudom hányadik piroson való áthajátsomnál szóltak, hogy figyeljek oda a vezetési stílusomra mert a piros lámpa nem véletlenül piros.
2. Szintén Ashley Madison karakteremmel még mikor új volt valamit elég rendesen le RPztem mert ugye IRL is van olyan dolog és akkor valamelyik admin már fogalmam sincs, hogy ki szólt. Ilyet ne RPzzek igazából IRL van ilyen de ez csak egy RP szerver ez egy játék ilyet ne RPzzek. Pár nappal később szintén egy admin ugyanazért a dologért szólt, hogy legyek szíves le RPzni mert IRL is van ilyen és ez egy RP szerver. Most akkor ilyen szituációban bármelyik karakteremmel is játszok hogyan döntsem el, hogy IRL is van ilyen le RPzzem vagy ne ha egyik admin szerint ne RPzzem le a másik szerint RPzzem le?
Sajnálom, hogy ennyi gondot okoztam Faternek és a többieknek is akik részt vettek a kihallgatásomon! Úgy éreztem hosszan ki kell fejtenem mi vezetett odáig, hogy ezt a büntetést kaptam. Tulajdonképpen ha nem kezdek el menekülni simán megúsztam volna egy igazoltatással. Őszintén megbántam az egészet.
 
Utoljára szerkesztve:

Kinézet személyre szabása

Top Alsó