Elutasítva Zoe Montgomery - Fater

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Peter1994

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:116
unban.png


Név: Zoe Montgomery
Adminisztrátor neve: Fater
Indok: MG-re buzdítás (OOC,DC), FearRP hiánya, szereptévesztés
Tiltás időpontja: 01:40-01:42 körül
Meddig tart a ban: Örökre.
Miért lettél kitiltva: Az előző karakterem DPW tag és DJ volt néha RP munkáztam vele a Kockaparknál a boltnál. Mégsem hírdethettem, hogy RP munka a Kockaparknál a 6-os boltban ezért egy admin tanácsát kikértem, hogy írhatom e azt hogy a Madison ABC megnyílt a 6-os bolt a Kocka parkkal szemben. Azt mondta ezzel nincs semmi gond. Ezek után erről leszoktam és vettem 2 taxit AM Taxi azaz Ashley Madison Taxi néven futott. Az volt a tervem, hogy 1.6-tól Taxi társaságom lesz a karakteremmel. Fater tanácsára CKztam mivel nem fér bele, hogy DPW,DJ,Klubtulaj meg Taxis stb.. Jött Zoe Montgomery. Fater tanácsára Nincs DJzés helyette amit javasolt, hogy legyen énekes,dalszerző aki civil vagy max illegál frakció tagja lehet. Oké mondom rendben. Most Zoe Montgomery illegál frakció tag. Illegális küldetést végeztünk amikor én a frakcióm motorjával hajtottam a célállomás felé Paletoba leálltam az út szélére bevárni a társaimat amikor a chatben látom, hogy sikeres az illegál küldetés és rádióban szólnak, hogy rendőr rendőr és már lövöldöznek is. Mint kiderült másik úton mentek arra nem azon amelyen én mentem így kimaradtam az egészből de tovább mentem Paleto felé mert már pár méterre volt tőlem gondoltam ha már ott vagyok berakom a készpénzt a bankba ami nálam volt és lekötök egy bizonyos összeget. Így is tettem de ha már lövöldözés volt kíváncsi voltam a rendőr autóból el tudok e csenni egy kis fegyvert vagy valami mást ezért arra felé vettem az irányt és láttam, hogy 2 autó is közeledik felém ekkor megfordultam és lelassítottam le is álltam. Ekkor jutott eszembe, hogy nehogy összefüggésbe hozzanak engem is a lövöldözéssel ezért menekülőre fogtam, elkaptak. A kihallgatás során mivel nem tudtam, hogy a frakcióm területét nem látja a kamera ezért IC elmondtam az igazat, hogy a Paleto Bay-i bankban voltam és hallottam a lövöldözést az összes többiről hazudtam. Azt /do-ztam, hogy a kamera látta ahogy az LSCG és a 9-es bolt közötti szakaszon felülök a motorra. Mikor felvilágosítottak, hogy a frakcióm területét nem látja a kamera akkor már pontosítottam, hogy /do nincs a kamerán ahogy Zoe Montgomeryt felül a motorra. Ekkor IC már azt hazudtam, hogy egy NonProfit szervezetnek a motorját használtam mivel nem akartam lebuktatni a frakciómat amit OOC jeleztek, hogy nem is kell lebuktatnom őket. De nagyon erőltették, hogy mondjam el az igazat és vigyem el őket oda ahol a motor volt amivel viszont teljesen lebuktattam volna a frakciómat. Folytattam tovább a NonProfit szervezetes témát, hogy a Bennysnél a szerelésekből majd összegyűjtök 400 ezret és ha ez megvan átadom a pénzt ennek a szervezetnek, hogy jótékony célokra fordítsák. Folytattam azzal, hogy ez a szervezet volt az amely annak idején az Eclipse Medical Towernek gyűjtött pénzt egy belépődíjas bulival amikor még volt kórházi frakció és DJ Carter volt a fellépő. Ha jól emlékszem Rúni volt akkor a DJ azon a bulin. Na szóval úgy folytattam, hogy Zoe még Vice Cityben élt de látta a híradóban a tudósítást, hogy Los Santosban ez az esemény történik. Itt azzal jöttem, hogy IRL Budapesten ez történik akkor látom Kaposváron a TV-ben. Meg ha Los Angelesben 20 év után születik először tigris az állatkertben akkor azt is látom Kaposváron a TV-ben egy magyar híradóban. Ekkor jöttem azzal is, hogy miért nem lehet azt hogy Los Angelesben xy történik és 383 mérföldre lévő San Franciscoban is tudnak róla mert benne van a hírekben. Ekkor Fater szólt, hogy ez RP szerver ilyet ne RPzzek, hogy Vice Cityben láttam ami Los Santosban történt mert több száz mérföld különben is az előző karakterem volt még meg akkor stb... De ha IRL van ilyen RP szerveren miért ne lehetne? Kb 1 éve még Ashley Madison karakteremmel játszottam RPztem valamit szólt is érte az egyik admin, hogy ilyet ne RPzzek igaz hogy IRL is van ilyen de ez egy RP szerver ez csak játék ne RPzzek túlzottan. Kb pár héttel később egy másik admin teljesen ugyanazért a szituációért szólt, hogy IRL is van ilyen szíveskedjek úgy RPzni mert ez egy RP szerver. Akkor most a józan ész alapján. Ha Cayo Perico IC ott van nem messze Los Santostól. Cayo Pericon buli van és egy illegál frakció a szövetséges illegál frakcióval odamennek és elveszik a bulizoktól meg a személyzettől az összes ékszert meg a készpénzt akkor a Liveinfader tudósíthat róla vagy nem? Ha Los Santos=Los Angeles és Cayo Perico meg Canouan akkor IRL ekkora a távolság köztük de IC nem akkor most Rúni RPzheti azt, hogy megírja ezt egy cikkben vagy nem? Esetleg én megemlíthetem, hogy hallottam mi történt vagy nem ha IRL több száz mérföldnyire van egymástol a 2 hely? Az RP-ről jutott még eszembe, hogy akkor hogyan RPzzek? Még Ashley Madison karakteremmel régebben egyszer úgy RPztem, hogy betartok minden közlekedési szabályt és megállok a pirosnál is és a zöldnél hajtok tovább. Kb a 3. 4. piros után rám is szólt valaki, hogy elég ha körülnézek nem kell megvárnom a zöldet. 1729384530205.png
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Nem vonnám be a szerepjátékba az olyan dolgokat, hogy Los Santosban a TV-ben láttam mi történik Vice Cityben vagy Libertyben vagy másik GTAs városban vagy fordítva.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Admint és a szervert soha nem szidtam, soha nem szidtam más játékost még egy balesetnél sem amikor a másik volt a vétkes és nagy kárt okozott a kocsimban mindig kedvesen beszéltem vele IC meg OOC is. Csak annyi a bűnöm, hogy Fatert jól kiégettem. Részben jogos. De akkor most a józan ész alapján OOC írják nekem, hogy nem kell lebuktatnom a frakciómat. De IC csupa olyan dolgot akarnak tőlem amivel teljesen lebuktatnám a frakciómat és mivel nem akarom lebuktatni a frakciómat ezért kitalálok valami történetet amiért viszont megbüntetnek. Le kellene írni akkor, hogy ami Los Santosban történt arról igazából aki Vice vagy Liberty Cityből, San Fierrobol vagy Las Venturasból jött az nem tudhat róla semmilyen formában max ha IC valaki megemlíti neki, hogy ekkor ez és az történt. Egy világban vannak a városok. Pl.: Los Santos, Las Venturas meg San Fierro igazából a GTA-ban nincsenek is olyan messze de IRL igen. Akkor most a józan ész alapján hogyan RPzzek egy RP szerveren ha IC nincs nagy távolság köztük de IRL igen. IRL Magyarországon is lehet hallani az Amerikai elnökválasztáról sőt mikor eljön az ideje itthon még a csapból is az folyik. Most akkor egyszer s mindenkorra döntsük el, hogy IRL van egy dolog de ne RPzzek olyat mert ez egy RP szerver csak egy játék vagy RPzzek olyat mert IRL is van olyan. A FearRP-ről meg csak annyit. Mitől féljek ha tulajdonképpen én nem is követtem el illegális dolgot csak annyit, hogy menekültem nehogy rámkenjék az Officer lelövését. Senkit nem akarok bántani. De akkor legyen tisztázva, hogy IC azért nem lehet olyat RPzni mert igaz, hogy IC közel van egymáshoz a 2 város de IRL nem. Még ha Lore-on belül vannak akkor sem.
 
Utoljára szerkesztve:

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:1,024
Adminisztrátor hozzászólás
Szia
Nem fogok a kérelmed minden egyes pontjára válaszolni viszont egy mondatot kiemelek.
Csak annyi a bűnöm, hogy Fatert jól kiégettem
Ha csak ennyi lett volna a bűnöd akkor nem kellett volna ezt az UB kérelmet megírnod, hanem a felesleges OOC miatt kapsz egy szerver muteot, és onnantól csak az ic-t csinálhattad volna.
De összefoglalva az unbannodat, itt is bebizonyosodik, hogy makacs vagy, és saját véleményed fújod, nem gondolsz bele amit a másik mond, és az is látszik, hogy egy mintára fittyet hányva saját valósnak vélt érveidet sorakoztatod fel minden egyes kérdésnél, a kérdésre nem adsz egyértelmű választ.
Kérelmed elutasítom!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó