zerooo jelentkezése-

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Akos//z3rO

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:96
nevenincsmég
gb9Jsi1.png

Egy kicsit magamról

Sziasztok, helló srácok! -Ákos-nak hívnak, tizenhetedik életévem lassan töltöm be, Erdély színes paletájának egyik szüleménye vagyok!
Számitás Technika 11.- osztályában tengetem mindennapjaim. Szabad időmben leginkább vagy  számitógép ellőt bújkálok, játszok... Vagy valami egyéb ökörségben járok benne. Nagyjából hét éve játszok napi rendszerességel a gép ellőt. Ez az idő allat minden járt a kezembe, hiszen lássuk be.. hét gombóc is sok, nem hogy év. Öt éve csőppentem bele az RP világába, magát a OneRP-t mint szerver, vagy közösség 2020 Szeptemberében ismertem meg. Akkor volt egy halvány probálkozásom, ami akkor abba maradt, viszont Januát környékén vissza tértem, ekkor már napi rendszeresen. A szerveren közel 56 ezer percem, és a fórumon 50 nap napnyi bejelentkezésem alatt egész sokat láttam a közösség életéből. Elég szííínes személyiségnek tartom magam, ami bizonyos helyzetekben jól jön.


Mi a motivációm?

Motivál hogy tudok segíteni, az embereken mint IRL, mint egy virtuális játékba, hiszen tudom mennyire kellemetlen dolog, amikor valamit nem feltétlen értünk, vagy tudunk. Leginkább ezért írtam a jelentkezésem! Nagyon referenciám nincs, hiszen ha fel kéne mutatni valamit, talán egy- két régi mappolásom lenne meg, de azok is régiek. Ilyen téren még nem probáltam magam ki egy szerver színeiben sem.

Miért tartom magam alkalmasnak?

Mint mondtam, referenciám nincs így leginkább a való életből tudok példát meriteni. Személy szerint úgy gondolom megfelelő lennék a feladatra, hiszen, képlékenynek és rugalmasnak tartom magam.(puding probája az evés)

Micsodák a céljaim?

Ide leginkább azt tudnám írni, hogy a csapat hasznos tagja lenni. Továbbá célom minnél több embernek segíteni,  addig bent maradni a csapatba amíg csak lehetséges.

Közösségbomlasztás a fórumon:
Szerény személyem szerint, egy közösséget egy túlságosan kötött, vagy éppen nem helyén kezelt felület vezett a "rossz" út felé, melyen leginkább a Móderátorok tudnak változtatni, hozzá állásukkal, mentalitásukkal. Persze vannak példák önromboló esetekre is, de ott leginkább az adott személyen dől el az egész.

Köszönöm nagyon szépen, ha végig olvastad a lapocskám! :3
 

blackdog476

Kivételes Tehetség
Very Important Person
Üzenetek:233
Szia Ákos,

végigolvastam a "lapocskádat". Formailag és tartalmilag rendben volt, azonban a helyesírásod sajnos borzalmas.
Ugyanazt tudom mondani, mint az előző jelentkező esetében: a fórumon kizárólag írásos módon történik a kommunikáció, így elengedhetetlen a közel kiváló helyesírási készség. Ettől ezen lap alapján Te jelenleg nagyon messze állsz, amivel nem lenne probléma, ha nem hanyag módon helyesírás-ellenőrző nélkül küldted volna be a jelentkezést.

Ugyanis ha ezt a szöveget bemásolod egy Wordbe, közel 20 szót fog aláhúzni a magyar nyelvű helyesírás-ellenőrzés, nem véletlenül.
Ha nincs rá lehetőséged / nem szeretnél mindenhez Word-öt használni, akkor a Magyar Tudományos Akadémia online helyesírás-ellenőrző oldalát tudom javasolni erre a célra, én rengetegszer itt szoktam megnézni egy-egy kifejezést, hogy helyesen próbálom-e leírni.
(( például az "ugyanazt" szót is ellenőriztem most a válasz írásakor, hogy egybeírandó-e, valamint a helyesírás-ellenőrzés kifejezésről csak most tudtam meg, hogy kötőjellel írandó ))

A fentiek alapján sajnos nem tudom elfogadni a jelentkezést.
Sok sikert kívánok a továbbiakban, a következő fordulóban ismét próbálkozhatsz!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó