Zayden Thompson története

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Név: Zayden ThompsonZay.png
Születési hely, idő: Los Santos, 1998.11.05 (24 év)
Nem: Férfi
Édesanya neve: Lilliana Williams
Édesapa: John Thompson
Test magasság: 174cm
Test súly: 68kg
Haj: Fekete, göndör
Szem: Kék


Pozitív tulajdonságok: Lelkiismeretes, gondoskodó, dolgos
Negatív tulajdonságok: Felelőtlen, kiszámíthatatlan, nyugtalan








A NAGY BAKLÖVÉS

Egy teljesen átlagos fiatalkor. Talán így tudom a legjobban leírni a fiatal korom. Voltak rossz dolgok, voltak jók, de kezdjük is el. Anyámat nem ismertem, meghalt még amikor kicsi voltam egy tragikus busz balesetben. Eddigi életem nagy részét apámmal éltem. Nagyjából 16 lehettem, amikor agy daganatot diagnosztizáltak nála. Egy ilyen betegség elég sok pénzt felemészt, ezért hamar elkezdtem az iskola mellett dolgozni. A pénzem nagy részét apámnak adtam oda, de valamennyit mindig visszaadott, hogy szórakozzak. A betegség miatt arra kényszerült apám, hogy hitelt vegyen fel, amit igazából teljesen kényelmesen tudtunk fizetni ketten. Egész jól haladt a kezelésekkel, a daganat zsugorodni látszott. Amikor betöltöttem a 21. évemet, akkor az iskolában szerzett haverok mindenképp ünnepelni akartak, de hát egy bulira nem igazán lehet nemet mondani. Nálam találkoztunk ezen az estén és négyen elindultunk az apám kocsijával. Apám a lelkemre kötötte, hogy csak és kizárólag én vezethetem a kocsit. A szórakozóhelyre érve még öt régi osztály/évfolyam társammal találkoztunk. Jól éreztem magam, kibaszott jó buli volt. Szerintem nem kell részleteznem, mindenki bebaszott. Ott álltunk 9-en a szórakozóhely előtt és azon tanakodtunk, hogy ki hogyan megy haza. Ekkor a haverok azt akarták, hogy dobjam el őket apám kocsijával. Ellenkeztem, mivel eléggé nagy a létszám, de nem kellett sokat fűzni. Kilencen egy autóba, fasza. Egy ember ült az anyóson, neki az ölében még egy ember, hátul hárman és a két szélen ülő ölében egy-egy ember. Az utolsó haver vállalkozó szellem volt és a csomagtartóba feküdt be. Kibaszott csendben vezettem, nagyon figyeltem az utat. Az úticél Vespucci volt. Amikor beértem Vespuccira, a Conquistador st - Magellan Ave kereszteződésnél az élesebb kanyart nem sikerült bevenni, levettük a legközelebbi fát. Itt kép szakadás volt nekem teljesen. A következő kép az volt, hogy egy mentőorvos éppen a kocsiból akart kiszedni egy rautek fogással. Nagyon homályos volt, minden. Egy kép maradt meg, hogy éppen újraélesztenek valakit. A West vinewood-i kórházba szállítottak be. A következő képem az volt, hogy a kórházban fekszek egy szobában és apám ott volt mellettem. Egy kicsit lesekedtem kifele a szobából is, pár haveromnak a szülei látványa fogadott, ahogyan szinte megakarnak ölni. Hamar megjelent két nyomozó is, akik ott bent meghallgattak, mint a baleset okozóját. Kiderült, hogy a balesetben meghalt három haverom. A csomagtartóban fekvő srác meg a hátul ölben ülő srácok. Amikor ezt megtudtam, teljesen magamba fordultam. Úgy voltam vele, hogy vállalom a következményeket a tetteimért, de felmerült egy kérdés, hogy mi lesz apámmal? - Próbált nyugtatni engem folyamatosan, de hogyan lehetne megnyugtatni egy ilyen helyzetben? Sehogy. Ügyvédre nagyon nem volt pénzünk, ezért kijelölt egy védőügyvédet nekem az állam, de a tény egyértelmű volt, hogy gondatlanságból megöltem három embert. Azok a gondolatok jártak végig a fejembe, hogy legalább én haltam volna meg ebben a szarban. A bíróságot nagyon nem hatotta meg semmi, ezért gondatlanságból elkövetett emberölés megalapozott gyanújával három év és három hónap letöltendő szabadság vesztésre ítéltek. Tudtam, hogy megérdemlem, de teljesen elkeserített a kérdés, hogy mi lesz apámmal.



A BÖRTÖN ÉVEK

A bevonulásom után kibaszott nagy depresszióba estem, egyszer megpróbáltam magam megölni, de a kibaszott cella társam felnyomott. Pedig mennyivel egyszerűbb lett volna csak a haverok után menni. Beraktak szigorítottba, hogy ne tudjak semmit se csinálni magammal. Egy pszichológussal kellett beszélnem egy pár alkalmat.
*A pszichológus feljegyzéseiből egy részlet*
  • Mire gondolt, amikor elhatározta azt, hogy véget vet az életének?
- Legalább ténylegesen megbűnhődnék azért, amit tettem.
  • Miért gondolja, hogy önnek még jobban kell megbűnhődnie?
- Hogy miért? Ezt kérdezni kell? Meghalt miattam három barátom.
  • Ha jól olvasom, akkor ön nem szerette volna akkor az autót vezetni, csak a barátai győzték meg, igaz?
-Így volt, de lehetett volna annyi eszem, hogy azt mondom, hogy nem.
  • Nézze Zayden, a balesetek által okozott halálozások nyolcvan százalékában a sofőr magát okolja, de közben az utasok felelőssége is volt a történés.
Nem mondom, hogy megnyugtatott a dokival a beszélgetés. Egy megnyugvás volt a számomra valamilyen szinten, hogy "nem csak én vagyok hibás". Kezdtem kicsit jobban érezni magam a börtönben, már amennyire jól érezheti magát az ember ilyen szar kaja meg elmebeteg emberek mellett. Egyik nap, pont edzettem az udvaron és az egyik őr az én nevemet kiáltotta. Elvittek egy szobába, ahol egy ügyvéd várt rám aki arról értesített, hogy az apám a hosszú betegsége után meghalt. Amit még közölt, hogy jelzálog volt a házon, amit a bank egyből el is vitt, azaz egyben letten árva meg hajléktalan is. Csak gyűlik és gyűlik a szar a fejem fölött, kibaszottul megviselt ez a dolog. Napokig nem ettem, magamba voltam roskadva hetekig. Teljesen magamat okoltam apám halála miatt, amiért magára hagytam őt. Egy dolog tudott a fájdalmamon enyhíteni, az az idő. Nagyon lassan telt az idő bent, szinte a napok is hónapoknak tűntek, de igen! Eljött az idő. A börtön igazgató kéretett magához, hogy jó magaviselet miatt három hónappal hamarabb szabadulhatok. Elsőnek örültem neki, de belegondoltam, hogy szabadság? - Hiszen, ha kikerülök akkor hol fogok élni? Mit fogok csinálni?




A SZABADSÁG NAPJAStopp.png
szabadulás.png
Elérkezett a szabadság napja. Az elektromos zár nyitott, az őrök kiengedtek. Kiléptem az ajtón a megyei börtön parkolójával találtam szemben magam. Teljesen elkeserített az az üresség, amit ott láttam. Elindultam a Los Santos Fwy. irányába, ahol stoppolni kezdtem. Hosszú várakozást követően egy csaj állt meg egy gyorsasági motorral. Ezt a szerencsétlenséget... Kibaszott motor, se védő felszerelés, semmi. Soha a büdös életemben nem motoroztam. Jelenleg a kocsiban is félek, hát még egy motoron. Nem akartam órákat várni, ezért felpattantam a motorra. A legközelebbi ponton le is szálltam, nem akartam én ezt nagyon erőltetni. Azonnal a házhoz indultam, amit elvitt a bank. Ahogy a közelbe értem, csak annyit láttam a régi szobám falára kiakasztva, hogy "for rent". Igen, ennél egyszerűbben nem is tudják közölni az emberrel, hogy hajléktalan vagy. Sétálgattam, West Vinewood-on leültem egy kis támfalra, azon gondolkoztam, hogy mi a szart csináljak magammal ma estére. Akkor végre egy jó dolog is történt velem, nem csak a szarság folytatódik. Egy kopasz faszi, valami Sergio beállt elém, valami másik csávóval. A kettőjük viselkedéséből azt szűrtem le, hogy a Sergio egy főnök a másik faszi meg az alkalmazottja. Kérdezték, hogy mit csövezek ott egy magamba. Elmondtam nekik, hogy szimplán azon elmélkedek, hogy hol fogok az este aludni. Mondtam magamba, hogy mit akarnak velem ezek a faszik... egyáltalán nem kell nekem a baj. Azután valami csaj is megérkezett, aki kérdezgetett tőlem. Azt hiszem őt valami Blaire-nek hívják. A két faszi egy pillanatra félre vonult, talán látszott rajtam, hogy nem vagyok annyira beszédes kedvemben. Visszajöttek egy kibaszott seprűvel, hogy sepregessem fel a parkolójukat, ha megcsinálom akkor van szállásom estére. Nem is kellett kétszer mondani, azonnal megfogtam a seprű nyelét és csili-vilire sepregettem fel a parkolót. Miután befejeztem a sepregetést, Sergio adott egy húsz dollárt, meg elvitt valami hotelba, ahol egy elég puccos szobába szállásolt a kis csajszi. Próbáltam a legjobb modoromat elővenni, mivel rájuk vagyok utalva.


 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


ISMERKEDÉS

Volt szerencsém kicsit jobban megismerni Blaire-t. Pont a kapott szobámban feküdtem és a plafont néztem amikor berontott rám. Kicsit kikerekedett a szeme, hogy félmeztelen voltam, de hát ez van. Elkezdtünk beszélgetni és kérdezgetett a múltamról. Úgy gondoltam, hogy eltelt annyi idő, hogy tudnom keljen erről beszélni, ezért elmondtam neki, hogy börtönbe voltam meg hogy miért voltam börtönben.rpkép.png Kicsit meglepődött és elkezdett nekem magyarázni valami olyanról, hogy neki már két ember van a számláján és a másodikat nem tudja eldönteni, hogy megakarta -e ölni, vagy nem. Nem értettem a dolgot, na mindegy nem is érdekel. Utána megdumáltuk, hogy megyünk erre a Vespuccira szervezett bulira, hogy legyen egy kis társaságom a börtön után. Blaire kijelentette, hogy csak is akkor megyünk, ha valami normális settet szerzek be, de pénzem nem volt semmi. Erre a csaj elővesz egy kisebb köteget, nyújtja nekem. Nem volt választásom, elfogadtam, mivel teljesen üres volt a zsebem. Elmentünk a ruhaboltba és egy kibaszott jó settet sikerült megvásárolnom. Kezdem megkedvelni ezt a Blaire-t.
 
Utoljára szerkesztve:

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


KÜSZKÖDÉS A LAKHATÁSÉRT

Kicsit kezd égni a pofám. Két napja itt dekkolok a hotelben, de nem mondták, hogy kellene bármit is dolgoznom. Körbe jártam a hotelt, amikor találkoztam Sergioval. Blaire mondta, hogy legyek laza,sergiorp2.png mivel itt nem nagyon csípik az olyan srácokat, akik kicsit bevannak feszülve. Teljesen laza voltam. Próbáltam úgy kontaktolni Sergio-val, mintha span lenne. Kérdeztem tőle, hogy van -e valami meló számomra, mivel szeretnék még kicsit a hotelban lenni, amíg nincs más lehetőségem. Kibaszottul rájuk vagyok utalva, ha nem csinálom amit szeretnének akkor kibasznak az utcára. Sergio annyit mondott, hogy egy kicsit bizalmasabb feladatot szeretne adni nekem, mégpedig azt a feladatot kaptam, hogy valami csomagot kell szállítanom A-ból B-be. Nem nagyon akartam kérdezősködni, mivel Sergio azt mondta, hogy ha bevonok másokat is akkor letépi a fejem és a seggembe dugja. Szóval ezt a kijelentést követően nem nagyon kérdezősködtem. Adott valami telefonszámot és lebeszéltem a fuvart. Nagyon meglepődtem mert kocsit is kaptam tőle erre a feladatra, pedig simán leszállítottam volna buszon is.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


LAZULGATÁS

Eléggé sokat stresszeltem a napokban a kibaszott lakhatás miatt. Sergio is rám sózta ezt a kibaszott munkát. A legelső körömnél vittem azt a fost, amit adott. Mi történt? Természetesen az én szerencsémre a legelső saroknál egy rendőr méregette az autósokat. Enyhe kifejezés, hogy a szar is megállt bennem, mivel még el is indult utánam a járőr. Mondom gatya, mehetek vissza a sittre. A visszapillantót néztem folyamatosan és talán isten még is csak szeret engem, mivel balra letért a járőr. Kibaszott nagy megkönnyebbülést éreztem akkor, mivel az járt a fejemben, hogy nem akarok visszakerülni. Arról nem beszélve, hogy kibaszott Sergio Cortes levágja a fejemet és megszagoltatja vele a seggemet. Mindegy is… a veszély elmúlt. Leszállítottam neki a szarját és utána mentem vissza a hotelba. Semmi társaságom nem volt, amikor megjelent Blaire. Na mondom fasza, végre valaki. Elkezdtem mondani a sok szarságot B-nek, aki mondta, hogy lazuljak le. Engedjem el teljesen a dolgokat, mivel ha ráfeszülök akkor minden szarabb. B mondta, hogy segít nekem egy kicsit ellazulni, de előtte elmentünk találkozni Sergio-val, aki kibaszott komor volt. Átadtam neki a casht, amit a fuvarért kaptam. A faszi az ökölnyi aranylánccal a nyakába burkoltan megint a tudtomra adta, hogy igazából bármi szart csinálok akkor szanaszét bombázza a fejem. Kibaszott elmebeteg, ki is nézem belőle, hogy megcsinálja. Mondta Blaire, hogy nem kell tőle annyira tartani, hanem a másik fickótól kell tartani, aki a napokban vele mutatkozott. Nem is igazán értettem, hogy miért pont Sergio alkalmazottjától kellene tartanom. Na mindegy, elcsúsztunk B. házához. Mondta kint, hogy kicsit kupi van, de ne nézzem. Ki is nevettem a faszba, hogy baszod szerinted én a gazdagnegyedből származok? Na mindegy. Beléptünk a házba, hát ekkora szarra nem számítottam. Minden össze-vissza volt zúzva, mintha bunyó lett volna. Próbáltam nem igazán foglalkozni vele, inkább arra koncentráltam, hogy mit fogunk csinálni B-vel. B céltudatosan a TV-hez sétált és kihúzott mögüle egy pár tekert cigit. Lerakta az asztalra a cigiket és elkezdtünk dumálgatni. Elmondta, hogy nincs túl sok barátja meg ilyenek. Elvettem egy cigit, elkezdtem lazán slukkolgatni és kaptam az alkalmon, megkérdeztem burkoltan B-től, hogy mi a helyzet a faszikkal. Eléggé megfagyott a csaj a kérdéstől, de egy kis idő múlva kinyögte, hogy ki lett kosarazva. Mondta, hogy eléggé alpári a stílusa és nem sokan szeretik. Azonnal rácsaptam és mondtam neki, hogy akinek bejössz annak bejössz a stílusoddal együtt is. Bevallom a cigitől eléggé beálmosodtam és a beszélgetést félbehagytuk, mivel mondtam B-nek, hogy ott eldőlök a kanapén. Keresett nekem egy kis pokrócot, amikor odahozta akkor eléggé közel voltunk egymáshoz. Pont az arcába kezdtem el vetkőzni. Amikor levettem a pulcsit, kikerekedett a szeme pont úgy, mint az első alkalommal. Úgy érzem, hogy megérte edzegetni a börtönben. Nem gondoltam volna, hogy valaminek még hasznát veszem. Nem sokkal később ő is bevonult a kis szobájába és ledőlt aludni.
Reggel arra keltem, hogy ott hajolgat felém, azt kérdezget, hogy fent vagyok -e. Nem is értem a kérdést, mozdulatlanul fekszek Mit csinálnék? Kicsit magamhoz tértem és mondtam neki, hogy kajázzunk, de utána menjünk el valamerre. Elment zuhanyozni, addig gondoltam, hogy meglepem. Hát igen, amíg zuhanyozni volt egy nő miatt toltam egy sprintet a Drusilla's-ig meg vissza. Szart sem ért a meglepetés, mivel végzett mire lefutottam, de azért örült neki. Kaja után elindultunk, de valami tré volt a kocsijával ezért elmentünk szerelőtelepre. A szerelőtelepen jól összebalhézott két nővel, mivel ott enyelegtek össze-vissza. Tökös csaj ez a Blaire, ez tetszett. Út közben folyamatosan tolta a szöveget, nagyon fain volt. Leginkább arra tért ki mindig a beszélgetés, hogy milyen régen voltam már nővel. Na mindegy is. A következő célunk a kosárlabdapálya volt. Egyből mondtam magamba, hogy na most megmutatom B-nek, hogy ki a fasza csávó. Aha, igen... úgy szarrá vert, hogy olyat még a világ nem baszott. Nem sokáig tartott a játék, mivel valami parkolóba mentük, hogy beszéljünk Sergioval, meg a másik faszival aki múltkor is vele volt. Ott eléggé furán éreztem magam, mivel Sergio és Blaire között egy elég nagy feszültség alakult ki, amit nem igazán értettem, de ők tudják, én csak végzem a dolgom, meg igazából kibaszott jól is fizetnek azért, amit csinálok. A másik faszi végig csöndben volt. A múltkor is csak csöndben volt, kezd nekem ez a csávó eléggé gyanús lenni. Lehet, hogy rossz embertől tartok?
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,497
-
Head of Staff hozzászólás
Kedves @Daryl,

A karaktertörténeted olyan szintre ért el, ami miatt az elbírálói csapattal ellenőrzött és elfogadott státuszban részesítünk.

A továbbiakat ingame tudod intézni, dashboardon keresztül.

Gratulálunk!
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


ÉLETEM LEGNAGYOBB DEALJEeeeeerpé.png

Unatkoztam a napokban, kicsit Blaire eltávolodott tőlem. Együtt láttam azzal a szövet kabátos faszival, nagyjából két centire álltak egymástól. Miután ezt megláttam eléggé felkérdeztem, hogy ez most mi. Úgy látszik, hogy eléggé félreértettem Blaire közeledését felém. Na mindegy, ekkor elhatároztam, hogy nem fogok annyit vele lógni. Valami házibuliról hallottam, ami Rancho-ban volt megrendezve. Tudtam pontosan, hogy elég veszélyes környék, talán az vezérelt arra, hogy odamenjek amiért így alakult a dolog kettőnk között Blaire-el. Elmentem, ahol nagyjából egy 7-8 fős társaság fogadott. Találkoztam ott valami külsős faszival, aki "C"-nek mutatkozott be. Hamar odacsapódtunk a Rancho-i tömeghez ketten. Eléggé benne voltak a buliban, ezért gondoltam, hogy kicsit a Blaire iránt érzett haragom miatt megvillogtatom a cuccot, ami nálam van. Hamar fel is törtem nagyjából három tasaknyi cuccot, amit széthúztam pár csíkra. A Rancho-i tagok nem nagyon figyeltek fel a dologra, szerintem arra vártak, hogy valaki felszívjon egyet. Ekkor C., nyújtott felém egy összetekert dollárost. Ebben a helyzetben nem igazán volt lehetőségem azt mondani, hogy "kösz nem". Felszívtam a csíkot, de bassza meg kibaszott nagy adagot húztam. Ahogy meglátták a Rancho-i tagok egyből ráborultak az asztalra. Az egyik tagnak eléggé megtetszett az anyag, ezért meg is vette mindet, amit bevittem. Még azt is kifizette, amit én fogyasztottam, szóval jól sült el a dolog, mivel eltudtam számolni a cuccal Sergio fele. A Racho-i tag azt mondta, hogy ha faszán megy a cucc az utcán, akkor számíthatok nagyobb vásárlásra is. Ezt elmondtam Sergio-nak, aki meg is dicsért, hogy ilyen fasza kontaktot hoztam össze. A cuccot, hogy eladtam nekik elég szép kis részesedést kaptam miatta. A cucctól eléggé bepörögtem, egyből találkozni akartam Blaire-el és beszélni vele. Mentem a hotel elé, természetesen ott találtam, épp a telefonját nyomta. Elkezdtem neki beszélni, erre rá sem szart a fejemre. Megemlítettem neki, hogy Rancho-ban voltam, egyből zsebre baszta a telefonját és felkérdezett, hogy mit képzelek magamról és, hogy mit akartam ott. Elővettem a köteget a zsebemből és meglóbáltam előtte, erre az arcába nyögtem, hogy eladtam a tagoknak a cuccot. Teljesen elborult az agya és lökdösni kezdett. Akárhogyan próbáltam nyugtatni, csak egyre jobban borult el az agya. Lekötötte, hogy többet nem mehetek Rancho-ba. Nem nagyon erőltettem a témát, mivel eléggé látszott rajta, hogy bármire képes. Nem tudtam mit csinálni, csak helyeselni a dologra. Másnap sétáltam a parkolóba a kocsimhoz és ott állt valami ismeretlen faszival. Elmondtam neki, hogy Sergio bezzeg megdicsért a dolog miatt, erre mondta a faszinak, hogy verjen szarrá. Természetesen nem hagytam magam, felemeltem a kezem és én is vittem be elég szép ütéseket, de hirtelen kibillentem az egyensúlyomból és körülbelül lebombázta a faszi az arcomat. Amikor kezdett a dolog elfajulni előkapott Blaire valami pisztolyt. Egyből a szar is megfagyott bennem. Letérdeltetett és ki kellett mondanom, hogy nem megyek többet Rancho-ba. Ekkor megérkezett a szövetrepkep3.png kabátos faszi és egyből leállt a dolog. Külön vonultak beszélgetni és eléggé felkaptam utána a vizet. Megfogtam a maradék anyagomat és eléjük dobtam, hogy ebből nem kérek. Sok választásom nem volt, azt mondták, ha már benne vagyok akkor nincs visszaút. Elvonultam a kis szobámba, nem kellett más csak a magány. Kaptam egy ihletet, hogy nem igazán kellene az edzést hanyagolnom és újra elkezdtem járni, csak ezúttal nem a börtönben.
 
Utoljára szerkesztve:

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


A "HATALOM" VALÓBAN ELVAKÍT? kondi.png

Tovább csináltam az edzést, utána kiderült, hogy Blaire azért akart szarrá veretni mert Sergio hazudott neki, hogy nem dicsért meg. Ez letisztázásra került hármunk között. Utána Blaire úgy viszonyult hozzám, mint régen. Én egy kicsit próbáltam visszakozni, de nem igazán volt sok lehetőségem. Bepattantunk B kocsijába és elvitt valami üres placcra a hegyekbe. Ott lepakolt egy dobozt, előrántott egy fegyvert. Eléggé beszartam a látványon, de csak azt szerette volna, hogy szokjam a látványt. Egy kis oktatást tartott a fegyverről. A kezembe adta azt a szart és mondta, hogy most pedig lőnöm kell a célra, amit kirakott. Beleeresztettem jó párat abba a kis szar dobozba. Ami azt illeti, eléggé jó érzés volt, ahogyan lőttem azt a kibaszott dobozt. Valahogyan leadhattam egy kicsit a feszkót, ami csak gyűlt és gyűlt. A “lövészet” után nekem adta a fegyvert, de mondta, hogy ne fogjam senkire sem, csak ha nagyon muszáj. Elkezdtem neki arról beszélni, hogy ez nagyon nem az én világom ez a cucc adogatás. Már gyanítottam, hogy a környéken csinálják ezt a cuccot, de szinte biztos voltam benne, mivel nagyon hamar pótolják az újabb készleteket. Pont ezért megkértem Blaire-t, hogy mutassa meg nekem ezt a helyet. Egy kicsit bizalmatlan volt, de hamar megfűztem, hogy nekem jobb az a meló, ha az ottani dolgokra ügyelek. Nem is volt kérdés, megbízott bennem. Nekem adta azt a feladatot, hogy pótoljam azokat az anyagokat, amik hiányoznak erről a helyről. Az egyik nap feltűnt, hogy csak egy helyen pörög ez a dolog. Ekkor jött az ötlet, hogy mi lenne, ha intéznék egy placcot, ahol lehetne még ilyen cuccot előállítani. Csak az lebegett a szemem előtt, hogy kurva nagyot tudok villantani Blaire-nek. A helyen, amit Blaire mutatott találtam jó pár strapet, amit elvittem West Vinewood-ra, ahol egy faszi azt mondta nekem, hogy jó pénzért tud nekem ilyen helyet biztosítani. Odaadtam neki a strapeket, de persze a kulccsal meglépett. Itt kerültem bele abba a helyzetbe, hogy nem tudtam mi a fasz lesz. Hiányolni fogják a cuccokat, ezért el kellett nekik mondanom. Mire odaértem már Blaire tudott a dologról valamit és baseball ütővel a kezében fogadott. Mielőtt elmondtam volna bármit is Sergio lépett oda, aki kiszedte belőlem a dolgot. Amikor elmondtam a faszi egy boxert húzott elő a zsebéből. Kaptam egy kurva nagyot. Ez volt az utolsó képem. A következő azrpldsafdaskfaő.png volt, hogy a kórházban vagyok egy nagyjából három centis hasadással a homlokomon. Amikor felébredtem Sergio még ott volt, aki annyit mondott, hogy három nap múlva várja a casht, amit elbasztam. Ebben a helyzetben az a pénz kibaszott fél millió dollár volt. Ebből a három napból egy kibaszott napot a kórházban voltam. Másnap, amikor már jobban voltam eszembe jutott, hogy Blaire mondott valamit. Mit is mondott? -"Próbáld meg Davis-en is árulni a cuccot". Hát igen, amint kikerültem a kórházból meg is próbáltam ezt a Davis-i dealt. Amikor odaértem egy nagyobb tömeg volt ott. A Grove Street-en nem a legjobb fogadtatásban volt részem. Mit értek "nem a legjobb fogadtatás" alatt? Ava Alvarez kibaszott fegyverét.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124


BALHÉ A GROVE-ON

Igen, Ava Alvarez kibaszott fegyvere. Amikor betolta a képembe azt a fegyvert, nem igazán éreztem úgy, hogy jó ötlet volt bármilyen üzletet is kigondolni az ottaniakkal kapcsolatban. A csajszi elsőnek elkezdte csak húzni az agyam, de utána elkezdett szakadni a röhögéstől. Egyrészt megkönnyebbülést éreztem, másrészt be voltam szarva, hogy csak szimplán elmebeteg a csaj. A nevetést követően teljesen más irányba indult a beszélgetés. Teljesen úgy kezdett el velem beszélni, mintha felakarna szedni. Természetesen nem gondoltam ezt komolyan, de azért az üzlet kedvéért én is löktem nekik a szöveget. Ekkor kipattant a fejemből az, hogy valamennyi anyagot bedobhatnék nekik ingyen. Miért ingyen? Azért mert lehet, hogy elsőnek nem érdekelte volna őket a dolog, de ha ingyen adom akkor utána mindjárt más lesz a helyzet. Amikor a téma engedte, akkor felnyitottam a kis csomagtartóm, mindenki kapott 1-1 tasakot. Volt aki csak elrakta, de volt aki azonnal elnyomta a cuccot. Egyre jobban kezdett a hangulat fokozódni, már a csajok profilja is megvolt. A nagy dumázások közepette megérkezett a kis kopaszunk, Sergio Cortes. Igen, az az ember aki homlokon baszott egy boxerrel. Amikor megláttam olyan ideges lettem, hogy be nyilallt a helye az ütésének. Ekkor realizáltam, hogy ő egész jóban van az ottaniakkal. Na mondom fasza, ha ez a csóka kitálal nekik mindenről, akkor végem. Szerencsére nem volt sokáig, utána egyből kocsiba pattant és ment a dolgára. Végül hárman maradtunk, Ava-val és Lady Cee-vel. A csajok azzal kezdtek viccelődni, hogy ki vigyen haza estére. Nem volt ellenemre, hogy haza csússzak valamelyikkel. Még, ha választásom is lehetett volna, akkor Ava-t választottam volna. Ava azt mondta, hogy már neki van fekvőtársa estére, ezért ott hagyott Cee-vel. Cee feje nem a legjobb látvány volt, kicsit emlékeztetett a romlott spenótra. Viszont nem igazán válogattam, egyszer belefér. Mondtam a csajnak, hogy mutassa a helyet, ahol dögleni fogunk. A csaj erre elkezdte tenni a hülyét, hogy ő is az unokatesójánál lakik. Eléggé felbaszott, fel is húztam rá a szemöldököm egy jó párszor. Megszólal, hogy viszont lenne egy dolog, de megkér, hogy ne köpjek a dologgal kapcsolatban a többieknek. Már kezdtem nagyon kíváncsi lenni, majd benyögi, hogy igazából amit én akarok az negyven lepedőbe fog nekem fájni. A szemem egyből kikerekedett, azon gondolkoztam, hogy vajon beteg -e szegény. Bevallom, kicsit azután megsajnáltam, hogy erre van kényszerülve, hogy pénzért csinálja ezért tíz lepedőt odaadtam neki, hogy szedje össze magát, mivel ez nagyon nem jó irány. Ezt követően jobban ráböngésztem már ennek az Ava Alvarez profiljára. Írtam neki, hogy nagy a gáz és elmeséltem neki a csajszika produkcióját. Úgy tűnt nekem, hogy ők elég jóban vannak ezért, hátha el tud vele beszélgetni.
Végül nem igazán lett ebből senkivel semmi, ezért abba a retkes hotelba mentem vissza aludni. Egész éjszaka azon tudtam csak kattogni, hogy hogyan szerzem meg azt a pénzt, amit elkúrtam. Másnap délután környékén elkezdett csörögni a telefon és hát bassza meg, bejött a dolog. Ava hívott, hogy kellene még neki a cuccból, amit osztogattam.
 

Daryl

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:124
Köszönöm annak, aki eddig figyelemmel kísérte a karaktertörténetet, de úgy döntöttem, hogy nem szeretném tovább folytatni a karaktert.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó