Yumiko Amaya - Little Green Girl

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Yumi3.pngNév: Yumiko Amaya
Születési hely: Liberty City
Születési idő: 2003.10.06
Kedvenc idézete: "A bolygó egyetlen zuga sem immunis a klímaváltozás hatásaival szemben."

Történet: Yumiko Liberty City-ben született és ott egy jóval idősebb barátnője volt, azért költözik Los Santosba, mert az itteni Egyetemen szeretne tanulni Januártól. Barátnőjével költözés előtt szakított és ez is nagyot játszott abban, hogy egyetemet vált, valamint szülei halálai hozzá segített a döntéshez. Az apja könyvelő volt, anyja pedig szakács egy kifőzdében, testvére nem volt szóval kicsit el is lett kényeztetve. Yumiko az ideje nagy részében tanulással foglalkozik és nagy tekintetett fordít a környezet védelemre és az egészséges táplálkozásra. Rossz tulajdonságait tekintve hangulat ingadozó, valamint nem veti meg az enyhébb drogokat. Sexualitását tekintve a-sexualis és ebből kifolyóan nem szeretne annyira családot, inkább örökbe fogadni szeretne majd egy nap, hogy megtapasztalja így az anyaságot.


A városban innen kezdődik a története.....
 

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Első pár nap a városban

Hát mit ne mondjak a város egyszerűen magával ragadó leszámítva a sok szemetet és a káros anyagot kibocsátó jármű. A városban az első kocsimra szemét szedéssel és takarítással szedtem össze a pénzt. Egyik nap csak keresgettem egy kis munkát láttam hirdetést, hogy felvételt hirdettek egy kocsmában mint pultos. Oda is érkeztem amikor is egyből bedobtak a mély vízbe, Yumi5.pngde nem is ez volt a „legveszélyesebb helyzet”. Délután folyamán amikor a pubban dolgoztam a főnököm Mo felajánlotta, hogy este lesz a K2 egy kis buli, hogy pultozzak ott is, persze bevállaltam, mert be szerettem volna vágódni. Az nap este már a végére azt hittem leszakad a lábam meg a kezem a sok pia készítéstől másnap meg is feküdtem. Egyik délután vagy jobban mondva este felé kinéztem a mólóra és egyszerűen elállt a szavam a szép látképtől szinte már sírtam is. Most már igen gondolkozok azon is, hogy kellene venni egy kis ingatlant ahol éjszakánkét aludhatok, mert a motel kezd már kényelmetlen lenni. Yumi7.pngFőleg azok után, hogy a portás egész éjszaka csak járkál vagy ha nem akkor horkol ami nem lenne kellemes egyetem kezdés után főleg vizsga időszak közben, hogy nem pihenem ki magam. Egyetemre vissza térve nagyon várom már, hogy és szerezzek sok új barátot meg haladja a környezetvédelmi végzettségem felé. A Facenetworkon is próbálok aktív lenni, mert ugye a mai világban fontos a socialmedian való részvétel főleg ha van nemes célom is. Na de még majd jelentkezek milyen is a város.

Puszka.
 

Munkás

A nép hangja
Fórum moderátor
Üzenetek:254
Darius Burns
Fórum moderátor hozzászólás
Kérésre zárom, ha folytatni szeretnéd keress fel egy globális moderátort
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó