Jogtalan Yukina Oomiya----->Minato Kaneko

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kertace

Aktív Forumozó
Játékos
Üzenetek:34
Saito Mei
panaszkonyvj.png

Neved: Yukina Oomiya
Játékos(ok) neve: Maneto Kaneko
Panasz oka: OOC-diszkrimináció/Minősités
Panasz kifejtése: Nyilván voltak olyan szavak amik súllyósabbak voltak mint amiket el lehet viselni, de részemröl ha volt a koomunikációnkba valami sértő azt vállalom, de egyetlen egy szavam se ment az Ő személye felé, csak annyival léphettem túl a határt amit lehet látni a DC üzenetbe is, de senkit soha nem DISZKRIMINIÁLTAM avval hogy szegény, (drogos(Ez volt a fő ok amire ki akadtam, mig nem Ő vagy a másik veszi meg nekem addig senkinek semm engedem hogy engem igy vagy ugy minősitsen vagy diszkrimináljon.) vagy bármi.
Bizonyíték (kép, log, videó): Megjegyzés: Várom az elbiráló admin üzenetét.
 

Bolondmike

Veterán
Játékos
Üzenetek:259
bolondmike
Tisztelet, hát szerintem saját Discord-on amit leműveltél a többiek előtt, illetve kikerülsz a saját DC szerveremről, és utána zaklatsz meg írogatsz mert nem tudod épp kézzel felfogni ami történt, és le lettél tiltva majd PK-t teszel egy emberek közti beszélgetésről, hát sajnálni tudom mert nem igazán ér fel szerverhez kapcsolódó dolgok mellett, mert ugye a szerverhez nulla köze van, többet hozzá sem tudok szólni ehhez, mert nem a szerverre tartozik a te életed, illetve amit én írtam.
 

Csirmi

Lelkes Forumozó
Adminisztrátor
Üzenetek:41
James P. / Andre B.
Adminisztrátor hozzászólás
Sziasztok, a PK-t én fogom elbírálni.
A körülményeket és a csatolt képi bizonyítékot figyelembe véve arra az elhatározásra jutottam, hogy mind a kettőtök hibás ebben az ügyben. Mindketten indulatosan kezeltétek a helyzetet, ami persze soha nem vezet jóra. Egy privát Discord beszélgetés, ami leginkább személyes, mintsem a szerverrel kapcsolatos, nem hiszem hogy PK-ra való téma.

Javaslom hogy privátban beszéljétek meg normális körülmények között, vagy nézzetek el egymás mellett a továbbiakban.

A PK jogtalan.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó