Yegor Malinowski//Dusi---Dani

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

dusi500

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
unban.png


Név: Yegor Malinowski
Adminisztrator neve: Aaron Callaghan/Dani
Indok: Fear RP megszegése
Tiltás időpontja: 2020.11.30
Meddig tart a ban: Örök.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: Eddig egyszer sem voltam.

[size=12pt]Miért kérsz unbant: A szerveren töltött 160 órám alatt megszerettem eléggé. Szeretném itt folytatni a játékot.
[size=12pt]Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Ha visszamehetnék nyomnék egy Rp stop ot OOC, mivel amikor rám jöttek a BCSO-sok le voltam freezelve, és kiszállni se tudtam. Az egyik admin, akinek nevét nem memorizáltam befagyasztott. Elfelejtette kivenni. Megértem hogy nagyon nagyot ugrott a kocsim, (nem szándékosan, tudom mi az NRK!) és ezért le lettem fagyasztva, legalább is ezt gondolom, mivel semmilyen PM-et nem dobott rám! A BCSO rám tört, és mikor még kiszállni se tudtam elfutni (erdős részen volt, ahol real life is tudnék menekülni) akkor idegbe jöttem és megsoroztam őket, ezt nem kellett volna....megbántam és többet nem tennék ilyet.
[size=12pt]Összességében jogosnak érzed a tiltást: Szemszög függő. Azok a BCSO-sok nem tudhatták, hogy mi a helyzet, mégis megsoroztam őket, és emiatt teljesen jogosnak is érzem! Más játékélményét rontottam el. Más szemszögben én nem tudtam normális keretek közt folytatni, és ezt a részt nem érzem jogosnak! Ha szólt volna, hogy a motor most akkor rp szinten bedöglött kiszállok és próbálok elmenekülni lábon. Ha pedig elkapnak akkor ez van. Emiatt jogosnak is érzem és nem is. A hibát én követtem el a Fear RP-vel. Szóval magam tekintem jogosnak. Összességében megbántam, és szeretnék újra a részese lenni a szerver életének. Bármilyen szankicót elvállaok és elviselek. 
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó